NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
zumba ... jest w stalowej??, zumba....
Posty: 6
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:58  
Cytuj
A na czym polega ta magiczność zajęć u pana Marka? Napisz dokładniej czym różniły się zajęcia u niego i u Marty Rybak. Przecież wiedzę mają chyba taką samą, no chyba że doświadczeniem. Napisz dokładniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
zula - pewnie na niczym - dziewczyny trochę się zadłużyły - widza ,że Pan Marek także się udziela w temacie i...- a nóż widelec wylosuje dla jednej z nich zniżkę chytry oczywiście żartuje - każdy odbiera zajęcia inaczej, szkoda mi tylko tej Pani która ma swoja koncepcje prowadzenia zajęć a inni może to zbyt negatywnie odbierają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:40  
Cytuj
oj jerse, chyba wygrasz ten dysk good
Ps. zadłużyć - to znaczy zaciągnąć kredyt, bo jeśli masz na myśli zakochać się zarumieniony to się pisze zadurzyć się zarumieniony

Sorry , ale widzę,że w pogoni za fantem po***liło ci sie w bani :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 20:57  
Cytuj
nonsens ale tam nie pisze ,że zadłużyły sie w kimś - może zadłyżuły się by miec na karnety chytry - widzisz jak łądnie wybrnąłem umiech
A co do zadurzania - nie wiem, bo się nie zadurzam ani nie odurzam niczym ani nikim ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:03  
Cytuj
wybrnąłeś zaje**ście sciana
Cóż, pozostaje mi życzyć Tobie wygranej,na której tak Ci bardzo zależy :cwaniak:
Ps. właśnie wróciłam z zumby i w końcu wypociłam kilkadziesiat kalorii. Tobie też polecam ruszyć tyłek sprzed kompa, pieprzyć fanty uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:20  
Cytuj
podoba ci się ta zumba?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:22  
Cytuj
R.... A CO WIĘCEJ NAPISAĆ JAK NONSEC MA CO DO POWIEDZENIA TO NIECH PISZE....OK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
Jeśli Doli pytasz mnie, to tak, jeśli dżerego, to On woli raczej zumbować w klawisze ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
NOSENS JAK CI SIE PODOBA ZUMBA?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:25  
Cytuj
WIDZIAŁAM ZE JASES ZACHWYCONA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:26  
Cytuj
ALBO ODPOWIADASZ SZCZERZ ALBO WCALE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:28  
Cytuj
nonsens gdybys w połowie miała tak aktywne - ruchowo życie jak ja - nie musiałabnyś chodzic na zumbe i zrzucac sadła i pośladów - mi wystarczają 2h porządnej siłowni + aeroby - 4 dni w tygodniu ok ....trzeba umieć gospodarowac własnym czasem a nie chełpić się tym co można zrobic na wiejskiej dyskotece.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:30  
Cytuj
I CO NONSENS WYMIEKASZ?? A TAK BYŁAĆ SUPER

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:37  
Cytuj
Doli, czy ty masz równo pod sufitem?
Jerry, jedni lubią siłkę,a inni taniec połączony z ćwiczeniami. Jedni lubią jazz, a inni południowe rytmy. Jedni urodzili dzieci, a drudzy je zrobili. Ile dzieci urodziłeś albo ile zrobiłeś? Albo ile spuściłeś po prostu w klozet zarumieniony
Ps. daruj sobie najazd na moje pseudo "sadło", bo skąd możesz wiedzieć jak wyglądam ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:40  
Cytuj
A skąd hipokrytko mozesz wiedziec ,ze sie nie ruszam sprzed kompa ? widzisz co chcesz widziec - dzieci sobie mozesz rodzic całymi przedszkolami bo gó*no mnie to obchodzi umiech
Mnie nie intresuje ile ktos ich spuszcza na Ciebie a Ciebie niech nie interesuje ile ich spuszczam w klozet chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:49  
Cytuj
Pas,poddaję się :szok:

...co za spend...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:39  
Cytuj
Czy nikt jeszcze nie wrócił z tej zumby. Chciałam się dowiedzieć jaka atmosfera, jakie warunki , czy było wystarczająco dużo miejsca aby ćwiczyć, no i najważniejsze jakie ceny?. Proszę o informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
A skąd hipokrytko mozesz wiedziec ,ze sie nie ruszam sprzed kompa ?


Akurat po ilości postów w ciągu dnia można wywnioskować ile czasu spędzasz na siłowni czy aerobiku. Nie ma kwadransu żeby DiscTroll nie udzielił się tutaj. Dobrze jest na zasiłku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 08:59  
Cytuj
Tym razem nawet całkiem długo zajęło najbardziej aktywnym forumowiczom zamienienie wątku w szambo.Gratulacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 09:03  
Cytuj
z ust mi to wyjąłeś luckydayumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:36  
Cytuj
Czy ktoś napisze jak było na zumbie wczoraj na Podleśnej. Nikt nie "rozpływa się " na temat wczorajszych zajęć w nowym miejscu. Coś poszło nie tak, a może pan Marek tak dał "popalić", że nie macie siły?. Podejrzewam, że to drugie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:39  
Cytuj
Laki i ilumi- nic dodać, nic ująć.
Temat można śmiało zamknąć.
Zula powinna powinna pójść w oba miejsca, aby mieć obiektywną ocenę,bo draży i niby pyta, udaje zainteresowaną....
Przeczytaj dziewczyno ze zrozumieniem kilka postów wzwyż i po co zawracasz gitarę i cudujesz? sciana

Dżersi natomiast nie powinien udzielać sie w tym temacie, bo zumba dla niego to "wiejska przytupanka", rozumiem,że chce nabić full postów i nawet w tym temacie ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia, ale po co zaprzeczać samemu sobie , tego nie kminię,
a Doli666 ????
Mam nadzieję,ze wytrzeźwiałaś/łeś cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:27  
Cytuj
Zula273 no więc na zajęciach Pan Marek naprawde nas przycisnął jezyk aż szyby zaparowały smiech2 jak dla mnie było super i jestem dalej za zajęciami z Panem Markiem. Ceny ma niższe niż w szkole, gdzie prowadził wcześniej. Karnet kosztuje 50zł bez 10 groszy smiech2 a jedno wejście 10 zł umiech ale to Pan Marek pisał wcześniej.. Co do zajęć to było dużo osób ale każdy miał miejsce na swobodne ćwiczenie, naprawde było bardzo fajnie, u Pani Marty się tak nie zmęczyłam a u niego zawsze wychodzę cała mokra po zajęciach umiech a najlepiej to przyjść na zajęcia i zobaczyć jak jest umiech myślę, że nie tylko ja mam takie odczucia po wczorajszych zajęciach..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 12:34  
Cytuj
A co najważniejsze Pan Marek nie prowadzi zajęć dla siebie tylko dla nas.. chodzi po całej sali żeby każda z nas mogła zobaczyć układ kroków i ćwiczyć razem z nim a nie, że tylko z przodu ludzie ćwiczą a tył nic nie widzi..właśnie to mi się podoba w jego prowadzeniu..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 13:24  
Cytuj
w ciagu dwoch miesiecy wytanczylam 22h zumby z Markiem w Merengue, plus jedna godzine z Adamem i jeszcze jedna z Marta. Uwazam ze kazdy z tych instruktorow jest dobry na swoj sposob. Adam jest bardziej salsowy i taneczny- malo zumbowy, chociaz sie stara umiech Marta jest mocno fitnesowa i zumbowa jednak u niej brakuje mi tanca samego w sobie; salsy, mambo itd... U Marka jest wszystkiego po trochu sa ruchy typowo aerobikowe polaczone z krokami tanecznymi. Mozna z przyjemnoscia zatanczyc mambo, a za chwile poskakac do muzyki country i wycisnac z siebie resztki sil umiech
Ja niestety z zalem pozegnalam sie ze szkola tanca, bo klimat jaki tam byl bardzo mi pasowal. Naszczescie Marek naucza nadal i bylam na wczorajszych zajeciach, od razu kupilam karnet bo z nim to moge tanczyc nawet na srodku ulicy a co jezyk cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »