NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli,
Posty: 6
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 17:42  
Cytuj
Niedawno na stronie w/w banku był artykuł, że BS zmienia nazwę na SANBANK...ja proponowałabym jednak nazwę SAUNABANK. Jestem wieloletnią klientką tego banku, ale co roku w okresie wakacyjnym powtarza się ta sama sytuacja...zaduch i smród starych ludzi na sali operacyjnej. Dziś byłam w BS i jak zwykle duchota i zapoceni klienci oraz pracownicy (swoją drogą współczucia). Ja nie wiem na co są przeznaczane grube prowizje, które bank ma z klientów...ale może by tak zainstalować w banku coś takiego jak KLIMATYZACJA ??!?!!!?! Lekka paranoja, na każdym kroku wszem i wobec się pierdzi jaki to super bank, szkoda tylko, że atmosfera w nim jest lekko zgnita ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 17:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 19:29  
Cytuj
Cynthia - jesteś wieloletnią klientką Banku Spółdzielczego. Tak się składa, że ja również. Konto założyłam w 2003 roku. Od tej pory korzystam z różnych produktów tego banku. Ale to co piszesz, to draństwo. Napisz wszystkim co oznacza cyt: "smród starych ludzi"? JAK TAK MOŻNA???????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 20:48  
Cytuj
Oznacza to, że jak już zauważyłam 3/4 klientów banku to osoby starsze, które w przeważającej większości nie do końca dbają o higienę... być może akurat, będąc w banku, trafiłam na moment w którym taka osoba była właśnie w banku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 18:58  
Cytuj
Jestem byłą klientką BS St. Wola.
Była bardzo zadowolona z obsługi przemiłych pań, ale oferta BS dla firm to jakieś nieporozumienie.

Miłe panie zostały zwolnione, oferta stara skostniała została. Nie wiem czy nazwa coś tu zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Oznacza to, że jak już zauważyłam 3/4 klientów banku to osoby starsze, które w przeważającej większości nie do końca dbają o higienę... być może akurat, będąc w banku, trafiłam na moment w którym taka osoba była właśnie w banku...

Ale masz problem;p Zrozum, że starsi ludzie nie opłacają swoich rachunków przez internet tylko robią to osobiście w placówkach czy oddziałach banków. Widocznie w tym jest te kilka groszy taniej za opłatę i stąd te kolejki.
Ja35 dobrze Ci zwrócił uwagę bo widać, że nie wyniosłaś z domu szacunku do starszego pokolenia.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 20:04  
Cytuj
Ja w żadnym wypadku nie miałam zamiaru ubliżać osobom starszym, być może użyłam zbyt dosadnego słownictwa, za co przepraszam. Chodzi mi tylko o sam fakt, że w tak renomowanej instytucji jaką jest bank, dopuszcza się do takich zaniedbań, że najzwyczajniej w świecie jest zaduch i nieprzyjemnie jest tam przebywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 21:17  
Cytuj
Człowiek kulturalny, dobrze wychowany to nie taki, który najpierw coś głupiego powie lub napisze, a później - po otrzymaniu ostrej reprymendy - kaja się i usprawiedliwia. To ktoś taki, co potrafi najpierw uruchomić szare komórki. Z twojego wpisu wynika, że jesteś osobą wyniosłą, zadufaną w sobie, ale niestety pozbawioną empatii i prostacką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 23:41  
Cytuj
Ja ostatnio płacąc rachunek w jednym z punktów zapytałem kasjerkę o co chodzi z funduszami, które reklamują na ulotkach...samo to, że nie wiedziała nawet w jaki sposób działają takie fundusze. Masakra reklamują coś i nie mają nawet pojęcia co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 11:41  
Cytuj
radzę się przejść do PKO SA , tam to jest dopiero masakra !

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »