NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Problemy z wypłatą z bankomatu, Przerwy techniczne
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:01  
Cytuj
W weekend 11-12 czerwca problemy z wypłatą gotówki oraz płaceniem kartami będą mieć klienci: ING Banku, BZ WBK, mBanku, Multibanku, PKO BP oraz Nordei. A klienci Pekao SA nie skorzystają z usług internetowych. Powodem są przerwy techniczne w bankach.


Czy są osoby które mają konta w tych bankach ? Bo mam takie pytanie.Czy dostał ktoś może z Was taką informację w formie pisemnej od banku? czy po prostu ot tak robią sobie przerwę, bez informowania klienta.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:01  
Cytuj

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:19  
Cytuj
Ja mam konto w jednym z tych banków i taka informacja jest umieszczona w internecie.Dla mnie nie jest to więc zaskoczeniem.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:24  
Cytuj
"firma" dba o Ciebie ,dbaj o "firmę"

tak głośno było to powiedziane w mediach , że hoho umiech

więc żaden problem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:25  
Cytuj
Informujemy, że w dniu 12 czerwca br. (noc z soboty na niedzielę), w godzinach 02:00 - 06:30 nastąpi przerwa modernizacyjna w dostępie do mBanku przez wszystkie kanały dostępu.
mLinia będzie działać tylko w trybie informacyjnym.
Transakcje kartowe nie będą autoryzowane.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku


Zawsze umieszczają to w info przy logowaniu, godziny są przeważnie takie, że mało kto wtedy korzysta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:42  
Cytuj
W weekend 11-12 czerwca problemy z wypłatą gotówki z bankomatów oraz płaceniem kartami będą mieć klienci: ING Banku, BZ WBK, mBanku, Multibanku, PKO BP oraz Nordei. A klienci Pekao SA nie skorzystają z usług internetowych. Powodem są przerwy techniczne w bankach.

W przypadku PKO BP prace techniczne zaczną się już w piątek w nocy. W pozostałych bankach przerwy ruszą w nocy z soboty na niedzielę, czyli z 11 na 12 czerwca. - To standardowa przerwa. Robi się ją w weekend, bo według szacunków - w tym czasie - najmniej osób loguje się do systemu - powiedział rzecznik mBanku Krzysztof Olszewski. Jak dodał, w czasie prac, tj. w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 2.00 - 6.30, klienci mBanku nie będą mieli dostępu do banku za pośrednictwem: telefonu, sms czy internetu. Nie wypłacą też gotówki z bankomatów, ani nie zapłacą kartami kredytowymi

W tym samym czasie, gotówki z bankomatów nie wypłacą, ani nie zrobią transakcji kartami kredytowymi, klienci Multibanku. Ponadto nie będą mieli dostępu do serwisów internetowych, telefonicznych i sms.

W przypadku ING Banku Śląskiego prace technologiczno-serwisowe będą trwać w nocy z soboty na niedzielę od 3.00 do 5.30 oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek od północy do 3.00. W efekcie system bankowości elektronicznej (ING Bank OnLine i ING Business OnLine) będzie niedostępny. Niedostępne będą też w tym czasie bankomaty i wpłatomaty Banku. "Nie będzie możliwości obsługi kart płatniczych do rachunku - debetowych i kart przedpłaconych, w tym realizacji transakcji w punktach handlowo-usługowych" - poinformował ING BŚ na stronie internetowej.

Przerwa techniczna w BZ WBK nastąpi w niedzielę w nocy w godzinach 2.00-4.00. Wtedy klienci tego banku nie będą mogli, korzystać z obsługi bankomatów i kart płatniczych.

W tym samym czasie gotówki z bankomatów oraz płatności za pośrednictwem kart nie dokonają klienci banku Nordea.

Natomiast PKO BP przerwę techniczną zaplanował na noce z piątku na sobotę w godzinach od 00.01 do 2.30 oraz w niedzielę w nocy w godzinach od 3.00 do 5.30.
- Z powodu prowadzonych w Banku prac technologicznych nastąpi przerwa w akceptacji kart kredytowych oraz kart obciążeniowych PKO Visa Gold, PKO MasterCard Corporate, PKO MasterCard Corporate Municipium i PKO MasterCard Corporate Executive - nie będzie można dokonywać operacji płatniczych i wypłat gotówki. Pozostałe karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą obsługiwane bez zakłóceń - poinformował PKO BP.

Problemów z dostępem do pieniędzy w bankomatach oraz płatnościami za pośrednictwem kart nie powinni mieć klienci Pekao. Za to będą mieć problem z usługami internetowymi.

W sobotę od północy do 3.00 nastąpi przerwa techniczna w dostępie do serwisów Pekao24 i usług maklerskich
Portal tvn24

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Ja mam konto w jednym z tych banków i taka informacja jest umieszczona w internecie.Dla mnie nie jest to więc zaskoczeniem.


a co z ludźmi, którzy internetu z różnych względów nie posiadają ? nie mówię tu o sobie. ale taka informacja powinna zostać podana również w formie pisemnej bądź telefonicznej, na wszelkiego rodzaju propozycje kredytów mają pieniądze ale na informowanie klientów o jakiejkolwiek przerwie technicznej już nie... ale ok.Weekend się kończy, ich przerwy techniczne też... ale czasami warto pomyśleć o klientach.
Osobiście w tv takiego komunikatu nie słyszałem.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 23:26  
Cytuj
A jesteś pewien , że do tych , którzy nie mają dostępu do konta przez internet taka informacja nie dotarła?

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 12:23  
Cytuj
Mam na to proste rozwiązanie, które wzięło się z trzech faktów:
- koszty karty bankomatowej oraz ryzyko sczytania karty.
- oprocentowanie konta ma się nijak do opłat za konto.
- w początkach kryzysu miałem problem z wybraniem pieniędzy, bo ludzie zaczęli panikować i zabrakło pieniędzy!

Nie korzystam z kart bankomatowych ani bankowości internetowej, bowiem bank w praktyce nie bierze żadnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo tych usług.

Raz w miesiącu, wybieram całość. Nie dam bankowi obracać moimi pieniedzmi i żebym jeszcze im za to płacił.

Proste i skuteczne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 15:17  
Cytuj
Czy tylko dla mnie zabawne jest to, że najwięcej szumu robi ten co sam tę informację znalazł i tutaj zamieścił?
Czyli jakoś do ciebie dotarła?
Uważasz, że wydrukowanie kilku milionów pism tylko po to żeby kilka osób które:
1 w tych godzinach nie śpią i robią zakupy (o.O)
2 za które płaca kartą
3 nie są osobami korzystającymi z internetu
4 nie mają kontaktu ze światem (najprawdopodobniej ze względu na swój nocny tryb życia)
nie było rozczarowane ma sens?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »