NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Orange,
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 19:50  
Cytuj
Witam,
Co to się porobiło z siecią tel. kom. ORANGE ?
aż tak zeszli na psy ?

1. nie naprawili mi telefonu mimo, że był na gwarancji, motywując że sam go uszkodziłem, a serwis podał przyczynę awarii: mikro-uszkodzenia płyty głownej. no tak. hm

2. przy nowym abonamencie Delfin każą sobie płacić za sprawdzenie ile się ma jeszcze darmowych minut (kasy),
do tej pory połączenie *500 było darmowe, co najlepsze dzwoniąc pod *500 nie pobierze nam środków z abonamentu tylko ekstra policzą to sobie jako kwota przekroczona abonamentu (abonament + kwota za ilość połączeń *500) chore.

3. teraz zauważyłem, że mając darmowy numer pod który można dzwonić ile się chce i kiedy się chce za sms od pewnego czasu mam naliczane po 20gr mimo że mam jeszcze minuty darmowe do tego darmowego numeru. umiech porażka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 20:14  
Cytuj
Ad.1
Masz udokumentowaną usterkę np. przez zdjęcie? Może jeszcze warto spróbować w serwisie firmowym?

Ad.2
Wszystkie sieci kombinują...

Ad.3
Rzeczywiście porażka ale warto sprawdzić czemu tak jest dzwoniąc do biura obsługi klienta.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 20:15  
Cytuj
Ojtam ojtam! Ale obniżyli stawki za minute połączenia z Ukrainą i Chinami - o czym informowali sms.
Info o zmianach regulaminu podnoszących koszty zostawiają dla siebie jak widać smiech2

Z nieuznaniem gwarancji zgłoś sie do rzecznika praw konsumenta
Stalowa Wola, woj. podkarpackie

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
ul. Podleśna 15
37-450 Stalowa Wola
tel: 15 643 36 60
fax: 15 643 36 02

e-mail: rzecznik_(at)_stalowowolski.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Ojtam ojtam! Ale obniżyli stawki za minute połączenia z Ukrainą i Chinami - o czym informowali sms.

Dobreumiech)))

Wezmą chłopkaów z huty na wymianę do Chin to sporo im nowych klientów przybędzie.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 20:27  
Cytuj
Kilka razy słyszałem jak ludzie wypowiadali się o tej sieci nie orange a orżnij(klienta) coś w tym jest zachodni właściciele muszą zarobić po to zrobili rebranding (czy jak to się zwie) z idei.


Sam miałem kiedyś numer w idei i kiedy weszło orange sam odczułem duże pogorszenie i w niedługim czasie uciekłem do play.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 21:41  
Cytuj
5 lat w idea do momoentu ORANGE umiech +6 miesiecy w nadzieji

o-rżnij
kilenta jezyk

PLAY umiech proste umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 21:47  
Cytuj
Orange to jest zupełne dno!!! nic gorszego nie ma zasięg do du**. Plus to potęga ;)!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 02:34  
Cytuj
plus jezyk
hah , pare lat 3 tlefony + iplus
i rachunki po 200 pln co najmiej
play na dzien dobry , co najmniej 2x tyle (w pakiecie) i rachunki 120% nizsze !!!
moga się wypchać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 09:45  
Cytuj
Ad.1 Był 2 razy w serwisie firmowym (producenta telefonu) stwierdzili, że mikro uszkodzenia płyty głownej widziane pod mikroskopem są uszkodzeniami mechanicznymi i nie podlegają gwarancji.

Kontaktowałem się w tej sprawie z Rzecznikiem Konsumenta i niby racja jest po mojej stronie, bo punkt który "sprzedał mi telefon" zobowiązany jest do ewentualnej naprawy ale co najlepsze producent telefonu już tego zrobić nie musi umiech i tak gwarancją można sobie podetrzeć d... szkoda nerwów.

Ad3. wydukowałem sobie spis połączeń i sms-ów z którego jasno wynika, że pobierane są środki po 20gr za sms do darmowego numeru. Zobaczymy co mi powiedzą w salonie w poniedziałek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 15:03  
Cytuj
Sprawdź umowę. Jeśli nie ma w niej takich zapisów i nie poinformowali Cię o tym to wisi nad nimi UOKiK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 10:53  
Cytuj
orange to najgorsza siec w Polsce.maja najgorszych pracownikow,niekompetentnych i wielkich cwaniakow.Oczywiscie nie wszytskich.A co sadzicie o salonie orange w tesco,dlaczego go zamkneli?szczegolnie chodzi i o obsluge

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 12:08  
Cytuj
ja mialem ten problem w salonie orange, ze co przyszedlem tam to za kazdym razem byla inna cena telefonow inne promocje, najpierw mialem tel za 1zl i pakiet promocji, a wieczorem tego samego dnia u innej babki zA 200 zl i mniejsze promocje, ogolnie Orange sie oplaca ale tylko dla firm, mam 2 komorki, w Playu 2 lata i Orange od 8 lat(wczesniej idea) i procz tego z Paly ma problemy z zasiegiem co mnie czesto strasznie denerwuje, to ilosc tego co wydzwaniam nie konkuruje zupelnie z drogim Orange.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 09:10  
Cytuj
zasieg zalezy tez od telefonu.a jak masz problemy z zasiegiem z playa to w ustawieniach przestaw na wybor sieci reczyny i z play zmien na plus i bedzie dobrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »