NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie na kawę,
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 11:19  
Cytuj
Moderowano przez: Kamil
Brak związku z tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 11:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 11:21  
Cytuj
no własnie kupujemy i wyrażamy swoje opinię umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 13:39  
Cytuj
Ja się nie znam, ale chyba do tego służy forum, a szczególnie dział Opinie.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 15:29  
Cytuj
CUKIERNIA MOTYCZE - OWSZEM kawa i ciasta dobre, ale obsluga do BANI i NA BRUK!! apel do wlasciciela zeby wymienil personel. Laski mega nieprzyjemne! Przyszlam do kawiarni pol h przed zamknieciem, podaly mi ciastko od razu ale herbate przyniosly 10 min przed koncem dniowki, po czym poszly na zaplecze i osentacyjnie glosno rozmawialy ZE ZNOWU BEDA MUSIALY ZOSTAC PO GODZINACH! ZENADA! Pomijam fakt, ze podczas obslugiwania klientow, smiechy i chichy miedzy soba, a klient stoi i czeka az pani raczy dokonczy przyjmowac zamowienie! Wiecej tam nie pojde, mimo pysznych ciast. LASKI jesli to czytacie to otrzasniejcie sie i wiecej profesjonalizmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 23:57  
Cytuj
Ja polecam Cleopatrę w City Parku kawa mrozona super , ale również Cukiernia Motycze ma świetną kawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CUKIERNIA MOTYCZE - OWSZEM kawa i ciasta dobre, ale obsluga do BANI i NA BRUK!! apel do wlasciciela zeby wymienil personel. Laski mega nieprzyjemne! Przyszlam do kawiarni pol h przed zamknieciem, podaly mi ciastko od razu ale herbate przyniosly 10 min przed koncem dniowki, po czym poszly na zaplecze i osentacyjnie glosno rozmawialy ZE ZNOWU BEDA MUSIALY ZOSTAC PO GODZINACH! ZENADA! Pomijam fakt, ze podczas obslugiwania klientow, smiechy i chichy miedzy soba, a klient stoi i czeka az pani raczy dokonczy przyjmowac zamowienie! Wiecej tam nie pojde, mimo pysznych ciast. LASKI jesli to czytacie to otrzasniejcie sie i wiecej profesjonalizmu.


Pamiętam, jak zaraz po otwarciu jedna pani przyjmowała ode mnie zamówienie, druga brała pieniądze i wydawała resztę, trzecia nakładała ciasto, a czwarta podawała kawę. Cztery stłoczone panie przy kontuarze.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
CUKIERNIA MOTYCZE - OWSZEM kawa i ciasta dobre, ale obsluga do BANI i NA BRUK!! apel do wlasciciela zeby wymienil personel. Laski mega nieprzyjemne! Przyszlam do kawiarni pol h przed zamknieciem, podaly mi ciastko od razu ale herbate przyniosly 10 min przed koncem dniowki, po czym poszly na zaplecze i osentacyjnie glosno rozmawialy ZE ZNOWU BEDA MUSIALY ZOSTAC PO GODZINACH! ZENADA! Pomijam fakt, ze podczas obslugiwania klientow, smiechy i chichy miedzy soba, a klient stoi i czeka az pani raczy dokonczy przyjmowac zamowienie! Wiecej tam nie pojde, mimo pysznych ciast. LASKI jesli to czytacie to otrzasniejcie sie i wiecej profesjonalizmu.





Do Cukierni Motycze przychodze niemal w kazda niedziele i mimo duzego ruchu Panie sa zawsze bardzo mile . Sadze, ze to chyba dobrze, ze sa usmichniete i otwarte. Zarowno ja jak i moi znajomi nigdy nie spotkalismy sie z tym, zebysmy czekali dlugo na zamowienie nawet o pozniejszych porach dnia. Jezeli chodzi o kawke i ciasto to juz pozostawiam bez dyskusji, gdyz najpyszniejsze w Stw.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 13:07  
Cytuj
Do Cukierni Motycze przychodze niemal w kazda niedziele i mimo duzego ruchu Panie sa zawsze bardzo mile . Sadze, ze to chyba dobrze, ze sa usmichniete i otwarte. Zarowno ja jak i moi znajomi nigdy nie spotkalismy sie z tym, zebysmy czekali dlugo na zamowienie nawet o pozniejszych porach dnia. Jezeli chodzi o kawke i ciasto to juz pozostawiam bez dyskusji, gdyz najpyszniejsze w Stw.umiech [/cytat]

popieram całkowicie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 14:26  
Cytuj
mi też bardzo smakuje tam kawa i ciasto.
panie miłe, ale po pierwsze niektóre mają problemy z liczeniem, a po drugie dziwnie są zorganizowane, bo faktycznie czasami jedną osobę obsługują we 3. to wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 20:14  
Cytuj
hm, szczerze powiem, że dziwi mnie zachowanie (z opisu komentarzy wynika) Pani, która napisała wcześniej komentarz - niezbyt pochlebny dla ekipy pracującej w cukierni Motycz w StW... Ja i moja żonka bywamy bardzo często i chwalimy sobie personel - Panie kompetentne oraz menu super! Jestem starszy i wiem z doświadczenia, że takie opinie wydają osoby które nawet nie były w danym lokalu - konkurencja lub ktoś kto stał w kolejce po ciasto, a w każdej DOBREJ cukierni kolejka to podstawa... Tylko szkoda, że tak oczerniacie... Torciki mają super! A nie wspomnę już o pysznej kawie i ciastach!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 20:47  
Cytuj
I jak zwykle obronne komentarze z nowych kont smiech2
Ja byłam tam ostatnio spory kawał temu, nie wiem czy nadal pracują tam te same dziewczyny, ale gdy tam byłam mogłam stwierdzić, że panie zbyt ciche nie są. Może i przy obsłudze jeszcze ujdzie, ale jak już są między sobą to trajkotają strasznie.
A ciasta niestety często leżą kilka dni.

Dla mnie najlepsze ciasta są w city parku, rewelacja umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2012r. 13:29  
Cytuj
hm, szczerze powiem, że dziwi mnie zachowanie (z opisu komentarzy wynika) Pani, która napisała wcześniej komentarz - niezbyt pochlebny dla ekipy pracującej w cukierni Motycz w StW... Ja i moja żonka bywamy bardzo często i chwalimy sobie personel - Panie kompetentne oraz menu super! Jestem starszy i wiem z doświadczenia, że takie opinie wydają osoby które nawet nie były w danym lokalu - konkurencja lub ktoś kto stał w kolejce po ciasto, a w każdej DOBREJ cukierni kolejka to podstawa... Tylko szkoda, że tak oczerniacie... Torciki mają super! A nie wspomnę już o pysznej kawie i ciastach!


dlaczego mi ktos zarzuca, ze tam nie bylam. zalozylam konto specjalnie po to by sie wypowiedziec na forum. bede korzystac z tego mega przywileju znacznie czesciej,z eby nikt mi nie zarzucal, ze jestem nieczystą konkurencją. Na temat wsyztskich kawiarni i ciastkarni moge sie wypowiedziec, jesli Pan autor ma watpliwosci co do mojego nieobiektywizmu! ja nie napisalam, ze stalam w kolejce, wrecz przeciwnie. Kolejki nie było, ale Panie obsługujące były nieuprzejme i wiało od nich pychą. Z calyms zacunkiem, co z tego, że Pan jest starszy? to ludziom "mlodszym" nie wolno wydawac opinii? a skad Pan wie w jakim ja wieku jestem? Menu jest ok - bardzo smakuja mi ciasta stamtad. Ale dziewczyny mało profesjonalne. Polceam pojsc do kawiarni w wiekszym miesci, gdzie moze jest i drozej ale obsługa na wysokim poziomie. WTedy zobaczy Pan roznice i profesjonalizm. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 13:24  
Cytuj
"dlaczego mi ktos zarzuca, ze tam nie bylam. zalozylam konto specjalnie po to by sie wypowiedziec na forum. bede korzystac z tego mega przywileju znacznie czesciej,z eby nikt mi nie zarzucal, ze jestem nieczystą konkurencją. Na temat wsyztskich kawiarni i ciastkarni moge sie wypowiedziec, jesli Pan autor ma watpliwosci co do mojego nieobiektywizmu! ja nie napisalam, ze stalam w kolejce, wrecz przeciwnie. Kolejki nie było, ale Panie obsługujące były nieuprzejme i wiało od nich pychą. Z calyms zacunkiem, co z tego, że Pan jest starszy? to ludziom "mlodszym" nie wolno wydawac opinii? a skad Pan wie w jakim ja wieku jestem? Menu jest ok - bardzo smakuja mi ciasta stamtad. Ale dziewczyny mało profesjonalne. Polceam pojsc do kawiarni w wiekszym miesci, gdzie moze jest i drozej ale obsługa na wysokim poziomie. WTedy zobaczy Pan roznice i profesjonalizm. Pozdrawiam."


Witam. Ja `broń Boże` nie zarzucam Pani tego, że nie można wypowiadać się na forum. Ale często jest tak właśnie jak napisałem wcześniej... Przepraszam jeśli uraziłem. Ale może po prostu trafiła Pani na jakiś zły dzień. Bo chyba każdemu takowy się zdarza raz na jakiś czas. A wiem jak jest w większych miastach, Panie obsługujący, są często leniwe nawet nie chce im się zabrać brudnej filiżanki ze stolika, jak robią kawę to zdarza się, że mleko stare i śmierdzące lub robią na tzw "odwal się", gdyż mają dużo klientów i nie zależy im na tym... Ja byłem kilka dni temu i z wielkim poważaniem, ale pani post drażni się z moją opinią i z opinią ludzi, którzy dosłownie przy mnie chwalili Panie obsługujące. Może warto pójść jeszcze raz i się przekonać, czy aby tak jest nadal, bo może Pani była w ten dzień przewrażliwiona, a Panie miały zły humor umiech

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Polecam kaczkę nie daleko Rathaus Neukölln w Berlinie - pyszna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 14:49  
Cytuj
Polecam kawiarnie "Les Deux Magots" na paryskim bulwarze Saint-Germain, ciasta naprawde wyśmienite i można spotkać ciekawych ludzi z intelektualnej elity Paryża. Podaje namiary do nawigacji dla wybierających się autem: 6 Place Saint-Germain des Prés 75006 Paris, Francja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2012r. 14:56  
Cytuj
To ja polecam Bizo w Baia Mare (Rumunia), świetna kawa i cruesanty!

http://www.bizo.ro/index.php

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »