NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
GAWO - okna PCV,
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 14:25  
Cytuj
Witam.
Zamawialam jakis czas okna w tej firmie - w piatek dzownilam do biura i nikt nei odbieral, dzisiaj zaszlam do biura a tam zamkniete, nikt nie odbiera telefonow, zadnej informacji na drzwiach nie ma.

Czy ktos wie co sie dzieje - jakies urlopy czy cos ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 14:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
tur
tur
tur
Posty: 28
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 14:41  
Cytuj
Przyzwyczaj sie jak zamontuja ci okna i bedziesz je (lub montaz) reklamowac to bedzie tak samo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 14:50  
Cytuj
Nie PCV a PVC.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Zamawialam jakis czas okna w tej firmie - w piatek dzownilam do biura i nikt nei odbieral, dzisiaj zaszlam do biura a tam zamkniete, nikt nie odbiera telefonow, zadnej informacji na drzwiach nie ma.

Czy ktos wie co sie dzieje - jakies urlopy czy cos ?



A to ciekawe? W biurze ktoś powinien zawsze być. Dali ci wyjątkowo niską cenę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:22  
Cytuj
No moze nie niska ale tez nie wysoka - a moi znajomi maja od nich okna przez kilka lat i nikt nie narzekal, wrecz przeciwnie.

Martwi mnie tylko ten brak kontaktu - bo jak zamawialam to bylam tam wczesniej wiele razy i zawsze biuro bylo otwarte i mozna bylo sie dodzwonic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:29  
Cytuj
No ciekawe, ciekawe? Daj znać jak się sprawa potoczy.

PS. Dużą dałaś zaliczkę? Nie chodzi o kwotę, % wartości zamówienia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:44  
Cytuj
30% wartosci.

Z tego co slyszalam to chodza wiesci ze firma padla :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:47  
Cytuj
To by było nie wesoło dla ciebie. Masz jakiś namiar do przedstawiciela? Był ktoś u ciebie i mierzył te okna. Nie masz żadnej komórki do jakiegoś pracownika? Jak się do kogoś z Gawo dodzwonisz to ci potwierdzi lub zaprzeczy. Może to tylko plotki?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 15:54  
Cytuj
Pewne na 100%.
Wlasnie sie dowiedzialam od znajomego ze juz troche ludzi bylo na policji i prokuraturze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 17:01  
Cytuj
Firma GAWO upadła a właściciel Piotr G. nawiał prawdopodobnie za granicę, po prostu pobrał zaliczki do kogo się da i spie...lił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 11:07  
Cytuj
Z tego co sie dowiedzialam to oszukanych moze byc kilkadziesiat osob.
Bardzo wiele osob juz zlozylo donosy na tego oszusta.

Miejmy nadzieje ze zostanie zlapany i to szybko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
tur
tur
tur
Posty: 28
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 11:48  
Cytuj
Jakis czas temu przestrzegalem na tym forum przed GAWO, ale jako ze jest tu cenzura wycieto moje ostrzezenie. Teraz Szanowne "SM" posrednio mozecie miec na sumieniu kilku dodatkowo oszukanych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 12:10  
Cytuj
a oni nie przenieśli się czasem do tego budynku co jest pizzeria Biesiadowo? tylko z drugiej strony tam gdzie jest obuwniczy. Widziałam tam ostatnio wystawioną jakąś ich tablicę reklamową

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 12:17  
Cytuj
Przenieśli się na pewno, ale czy nowy lokal działa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 13:16  
Cytuj
Jestem w trakcie reklamowania okien zakupionych w GAWO.
Firma zamknięta telefony komórkowe wyłączone.
Właściciel z rodziną zniknął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 13:45  
Cytuj
Witam

Ehhh Ja zamawiałam okna w sierpniu 2010, zamontowali je w listopadzie 2010. Drzwi wejściowe zamontowali dwa tygodnie temu i to takie których nie chciałam :((( O bramie garażowej raczj mogę zapomnieć chociaż była zamawiana wraz z oknami. Dzwoniłam do żecznika praw konsumenta ... mamy plan działania ale publicznie nie będę się wypowiadała jaki, ponieważ Pan Piotr G. może czytać to forum jak przeciętny kowalski. Narazie wszystko zmierza ku temu że złożymy zawiadomienie do prokuratury, jeśli ze strony Pana Piotra G. nie będzie żadnej reakcji na nasze "wołanie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 14:22  
Cytuj
witam... do wszystkich którzy mieli do czynienia z Firmą
GAWO zostaliście oszukani tak jak i ja!!! niepozostaje nic jak tylko zgłaszac się do prokuratury! 5 tyg. temu zamawiałem okna w tej firmie wpłaciłem zaliczke, okna miałem dostać w tym tygodniu a ponieważ prowadze działalność za granica okna miały być dowiezione za granice i od Piątku zeszłego tyg. ślad zaginął po Panu inż.Gawrońskim i jego rodzinie. Nadmienię że znalismy sie z Panem Gawrońskim troche czasu i nigdy nieprzypuszczalem ze dopusci sie takiego czynu i naciagnie nawet wlasnych przyjaciol. Wspolczuje wszystkim poszkodowanym ale nie ma co zwlekac i trzeba zglaszac to do odpowiednich instytucji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2011r. 14:25  
Cytuj
Dodam ze moja zona bedaca aktualnie w polsce juz zglosila to na Policji i spotkala tam tez inna osobe ktora tez to zrobila. Wlasciciel lokalu tez juz zostal poinformowany i popedzil na policje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd: lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 08:20  
Cytuj
Witajcie Państwo. To jest tak okna kupuje się na całe życie , więc trzeba podjąć odpowiednią decyzję przy zakupie dot.wyrobu oraz firmy. Proponuję zakup stolarki w firmach sprawdzonych , które funkcjonują przynajmniej kilka lat w tej branży oraz mają odpowiednią renomę . Sam jestem już 14 rok w tej branży i przez ten czas takich firm jak Gawo przewinęło sie przez rynek Stalowej Woli kilkanaście a może więcej , nastawionych na szybki zysk a póżniej szukaj wiatru w polu. Najgorsze że w tym wszystkim poszkodowany jest nieświadomy klient.Dlatego przestrzegam państwa przed zakupami okien w firmach gdzie liczy się tylko cena nic więćej. Firma żeby odpowiednio funkcjonować na rynku musi zarabiać ,poto aby klient mógł za 2 albo 3 lata zwrócić się w sprawie regulacji lub reklamacji ponieważ większość z nas okniarzy daje 5 lub 10 letnią gwarancję na okna.
Mam nadzieję że przykład powyższej firmy będzie ostrzeżeniem dla naiwnych klientów , którzy chcąc kupić taniej mogą o wiele więcej stracić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 09:41  
Cytuj
Chytry i chciwy 4 razy traci - to jest pewne...
Najpierw szukajcie najtańszych rozwiązań a później narzekacie. Jest granica jakość/cena.

Niestety niska cena = niska jakość obsługi, problemy z gwarancją, słaby produkt (Ekonomia)

Stolarka okienna PCV ma klasy jakościowe i zależy od użytych profili. Ja jestem zadowolony z firmy Kłosowski http://www.klosowski.net.pl/index.php?page=okna-aluminiowe dałem się namówić na kilkakrotnie droższe okna aluminiowe i jakość widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 10:23  
Cytuj
Nie jestem chytra ani chciwa ,wszystko kupowałam super jakości .
Okna również,cena była wysoka więc proszę nie oceniać innych
w ten sposób .Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 10:50  
Cytuj
Witam.
Prośba do wszystkich oszukanych:
prosze jak najszybciej zglaszac oficjalne zawiadomienie do szefowej prokuratury w Stalowej Woli.
Trzeba podejsc napisac pismo itp - to wtedy szybko prokuratura wezmie sie za sciganie z urzedu wlasciciela tej firmy !

Ludzie nie czekajcie - bo "bedzie po ptakach".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 11:25  
Cytuj
witam... podzielam wypowiedz "MADA" wiec niekt tu nie wnika jakie te okna byly czy drogie czy tanie, na szczescie i nieszczescie moje nie byly to okna z najwyzszej polki ale nie ma to nic wspolnego z zaistniala sytuacja! to jest poprostu umyslne wyludzenie kasy na klientach!!! i ludzie nie czekajcie rylko zglaszajcie sie do prokuratury bo jak glosza pogloski ten gosciu chce prysnac gdzies za granice Polski!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
man
man
man
Posty: 1
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Prośba do wszystkich oszukanych:
prosze jak najszybciej zglaszac oficjalne zawiadomienie do szefowej prokuratury w Stalowej Woli.
Trzeba podejsc napisac pismo itp - to wtedy szybko prokuratura wezmie sie za sciganie z urzedu wlasciciela tej firmy !

Ludzie nie czekajcie - bo \"bedzie po ptakach\".


już jest po ptakach!!!:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 11:58  
Cytuj
Dlaczego, myślisz że uciekł do Boliwii?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »