NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
GAWO - okna PCV,
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 14:54  
Cytuj
Może dla policji jest "po ptakach". Świat nie jest taki duży. Panie Gawło ... masz Pan wizytę zapewnioną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 14:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 15:46  
Cytuj
Witam serdecznie
Nawiązując do rozmowy telefonicznej opisuję swoją historię z oknami

We wrześniu 2010 roku stanąłem przed zadaniem zkupu okien i bramy garażowej do swojego nowobudowanego domku jednorodzinnego.
Po paru dniach poszukiwania natrafiłem w pawilonie na ul. Bartyckiej w Warszawie na firmę WILLUX.
Umówiłem się ze sprzedawcą (Dawid B) na pomiar na budowie. Wszystko odbyło sie profesjonalnie (tak mi się zdawało) i juz 2 dni później dostałem telefon z wyceną moich okien i bramy garażowej.
Koszt całkowity to 40.000 zł. Po pertraktacjach udało się zbić sumę do 34.800 pod warunkiem wpłacenia całej kwoty. Została spisana umowa i pieniądze zostały przelane na konto firmy WILLUX.
Od tamtej pory zaczęły się schody.

Pan B zaczął mnie unikać, nie odbierał telefonów a jak juz odebrał wymyslał niestworzone histrie o fabryce w niemczech w, która wstrzymała produkcję o kłopotach finansowych itd.
Wtedy to zacząłem więcej czytać o firmie WILLUX

Okazało się że WILLUX wcześniej nazywało sie okno-styl i prowadziło działaność w tarnobrzegu. Tam Dawid B oszukał kilka osób, zwinął interes i otworzył ponownie w Górze Kalwarii pod nazwa WILLUX - tym razem firmę zarejestrował na zonę. W górze kalwarii oszukał kilka kolejnych osób i przeniósł firmę do Warszawy na ul. Bartycką do pawilony numer 19. Tuta firma nazywała się już andersenhome strona www.andersenhome.pl

W grudniu 2010 roku Pan B przyznał że nie ma pieniędzy na zapłatę w fabrykach za wykonane dla mnie rzeczy.
Zadzwoniłem do fabryki okien OKNOPLAST - tam firma zajęła się mna w pełni profesjonalnie i pomogła mi w wyciąnieciu od Dawida B zapłaty za wyprodukowane juz okna. W sumie okna zostały wstawione dopiero w kwietniu 2011 roku. Niestety jedno z okien zostało źle zmierzone przez WILLUX i musiało wrócić z powrotem na fabrykę do poprawki (koszt 980 zł). Do tej pory niestety nie mam wstawionego jeszcze tego okna ponieważ pieniądze za poprawkę wpłynęły dopiero tydzień temu

Co do bramy garażowej Pan B twierdził że zamówił ją w firmie Krispol. Postanowiłem to sprawdzić i okazało się że oczywiście firma Krispol nic nie wie na temat zamówienia z WILLUX ani od Dawida B. za Bramę więc musiałem także zapłacić sam - przypominam ze drugi raz bo raz już zapłaciłem firmie WILLUX. Nie omieszkam także pochwalić przy okazji firmy Krispol, która nastepnego dnia po moim kontakcie wysłała z Wrześni do Warszawy (około 300km) swojego przedstawiciela handlowego, który załatwił WSZYSTKEI formalności wraz zamówieniem i pomiarem w 3 godziny!!!!

W kwietniu tego roku Pan B znalazł sobie dwójkę wspólników

Nie podaję pełnych informacji ponieważ Pan B już grozi MNIE sądem

Byli to ludzie, którzy włożyli w spółkę andersenhome masę pieniędzy (zorganizowali stoiisko na trgach w warszawie na torwarz żeby Dawid mógł pozyskać/oszukać kolejnych klientów)

W tym tygodnieu dostałem ostatni telefon od Pana Dawida:
"Panie Piotrze nie mam pieniędzy, wsolnicy rozwiązali współpracę, wyjeżdżam do Tarnobrzego a potem do pracy za granicę. Do widzenia"



Reasumując:

Chchaiłbym przestrzec WSZYSTKICh przed zakupami u Pana Dawida B w firmach WILLUX OKNO-STYL ANDERSENHOME.
Pozdrawiam,
Piotr Tkaczyk
tel kontaktowy 502-502-101
prywatny adres email

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 11:58  
Cytuj
Przedstawiciel handlowy firmy GAWO Piotr P. był prawa ręką Gawrońskiego. Wiedział o bankructwie firmy (towar zamawiany u dostawców, nie przychodził od dłuższego czasu), a mimo wszystko przyjmował zamówienia i zaliczki. Czy prokuratura nie powinna zainteresować się, tym panem i faktem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Przedstawiciel handlowy firmy GAWO Piotr P. był prawa ręką Gawrońskiego. Wiedział o bankructwie firmy (towar zamawiany u dostawców, nie przychodził od dłuższego czasu), a mimo wszystko przyjmował zamówienia i zaliczki. Czy prokuratura nie powinna zainteresować się, tym panem i faktem.

Jestem byłym handlowcem z wspomnianej firmy gawo i również jestem oszukany przez gawrońskiego. Moge cie zapewnić że nikt nie był prawą ręką gawrońskiego tak jak to ładnie napisałeś. Każdy z nas, zaczynając od pracowników, poprzez partnerów handlowych a na klientach kończąc został oszukany. Ale skoro masz odwage oskarżać kogoś publicznie na forum i prawie podawać jego dane to miej i odwage podać swoje dane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 14:26  
Cytuj
to ilu w końcu jest oszukanych i na jaką kwote

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 14:37  
Cytuj
koleżanka zamawiała w jakimś pewexie, ci to dopiero są partacze niesłowni. Chyba tylko z nazwy pewex bo usługi marne. Coś mówiła że tam pracował człowiek który w GAWO pracuje albo pracował on był jedyny dobry w obsłudze - jak jeszcze pracował

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 16:18  
Cytuj
Elbląg, 16.06.2011

Szanowni Państwo,

W związku zamknięciem firmy Gawo, która sprzedawała między innymi produkty marki avante, prosimy o kontakt wszystkich klientów, których zamówienia nie zostały zrealizowane.

Prosimy o kontakt telefoniczny, przesłanie informacji faxem lub mailem.


Producent okien avante
TECHNIKA OKIENNA SA
82-300 Elbląg
ul. Kwiatkowskiego 6

Tel. 55 641 01 23
Fax. 55 62 03 997
biuro_(at)_avante.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 20:52  
Cytuj
Jeśli ktokolwiek myśli, że którykolwiek z handlowców jest odpowiedzialny za stratę którą ponieśli klienci to jest w wielkim błędzie, bo tak oni jak i Ja o niczym żeśmy nie wiedzieli, wiedział tylko Pan Gawroński. Ktoś pytał ilu klientów jest poszkodowanych i na jaką kwotę myślę że około 50 średnio na 6 do 7 kawałków. Mnie zaś puknął razy dwa. Byłem montażystą u Pana G przez 4 lata ratowałem mu dupę z każdej opresji wciskając klientom, że fabryka się pomyliła, bo inne okna albo inny kit, bo tak zawsze nakazywał Pan G. Handlowiec który przyjął się dwa miesiące temu spisał bardzo dużo umów i nie dostał za to ani złotówki tylko pismo od pana Gawrońskiego z podpisem, że do 15 wykontuje wszytko. Przyszedł w poniedziałek tj. 13, firma już nie istniała, Ja rozmawiałem z tym dupkiem w sobotę wieczorem, obiecał w poniedziałek "Jasiek kontujemy wszytko". Byłem w biurze zamknięte, pojechałem do domu - zamknięty. Doprowadził moją firmę do stanu krytycznego i tylko on ponosi za to odpowiedzialność.

PS: Mam nadzieję że masz już dostęp do komputera i to czytasz. Życzę Ci żeby Ci do końca życia nie stanął, a najlepiej jakby Ci go odcięli, bo jaj to już na pewno nie masz !!! Ale znajdą Cię, świat nie jest taki duży, bo uważałem Cię za kolegę, a postąpiłeś jak ostatni gnój ! Pozdrowienia Jasiek !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 21:50  
Cytuj
[cytat]Jeśli ktokolwiek myśli, że którykolwiek z handlowców jest odpowiedzialny za stratę którą ponieśli klienci to jest w wielkim błędzie, bo tak oni jak i Ja o niczym żeśmy nie wiedzieli, wiedział tylko Pan Gawroński. (...) Handlowiec który przyjął się dwa miesiące temu spisał bardzo dużo umów i nie dostał za to ani złotówki tylko pismo od pana Gawrońskiego z podpisem, że do 15 wykontuje wszytko. Przyszedł w poniedziałek tj. 13, firma już nie istniała,(....)
Doprowadził moją firmę do stanu krytycznego i tylko on ponosi za to odpowiedzialność.


Panie Jasiu ... Mnie też oszukał na kasę - nie jesteśmy jedyni!!!! żal mi Pana że dwa razy dał się wydymać!!!

wracając do handlowców to nie prawda jest że im wszystkim nie wypłacił !! jednemu z nich wypłacił wszystko - sam się chwalił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 23:02  
Cytuj
witam zle mnie zrozumiałeś nie dwa razy tulko na podwójną kwote a jeśli ktoś został oszukany tylko o tysiaka to ma szczęście ale tylko dlatego że był na urlopie i niepracował

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 09:59  
Cytuj
Czy jest ktoś, kto zamwaiał bramę garażową? Rozmawiałem z firmą Normstahl i jest troche bram u nich na magazynie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 11:50  
Cytuj
Firma Normstahl prosi o bezpośredni kontakt wszystkich klientów, którzy zamawiali bramy w firmie GAWO marki Normstahl.
Do rewas Ty już tym się nie interesuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Firma Normstahl prosi o bezpośredni kontakt wszystkich klientów, którzy zamawiali bramy w firmie GAWO marki Normstahl.
Do rewas Ty już tym się nie interesuj.


Jeżeli masz zamiar pisać posty tego rodzaju albo takie jak wcześniej - oskarżające o współudział w przestępstwie i bycie "prawą ręką gawrońskiego" to wyłącz komputer.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 12:52  
Cytuj
Nie zapominaj, że forum jest dla wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 13:04  
Cytuj
Jest dla wszystkich i o tym nie zapominam. Ale nie oskarżaj nikogo, jeżeli nie masz na to dowodów. Ja pracowałem tam 3 lata. Zwolniłem się końcem marca, bo dostałem lepszą pracę w innym mieście. Część z umów, które podpisywałem została sfinalizowana. Część jak się teraz okazuje nie została zrealizowana i uważam, że jeżeli mogę zaoferować któremuś spośród moich klientów pomoc, to zrobię to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 13:35  
Cytuj
Życie samo weryfikuje. Więcej debatacji na ten temat nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 14:57  
Cytuj
FIRMA GAWO = Śmiechu warte! Wymieniali mi z rok temu 2 czy 3 okna, montaz masakra, pozniej wszystko nawet było ok, póki nie zadzwoniłam do nich że mi się okna rozszczelniły, i żeby przyjechali na gwarancje, czekałam 2tyg a po nich ani widu ani słychu, pozniej jak sie dowiedzialam to na oknach mnie skroili, reszte okien wymienialam w firmie Tomix z Niska wszystko OK polecam! GAWO to wielka pomyłka, kolege skroil na 4tys i znikl. Współczuje wszystkim co i ich tak naciągnął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 15:25  
Cytuj
doriseczka, ciekawie piszesz:-)) rok temu i nie pamiętasz czy były to 2 czy 3 okna. Reklamowanie się w tych okolicznościach jest trochę nie na miejscu. Porażka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 17:39  
Cytuj
Witam.
Firma Gawo oszukła również mnie. Umowę o zakup okien podpiałam z Panem Bartoszem Ż. Czy ktoś z was miał z nim do czynienia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 17:57  
Cytuj
Witam.
Ludzie nie oskarzajcie o wszystko handlowcow !
Przeciez to nie oni zwineli firme i uciekli.

Przeciez to nei pierwsza firma, ktora upada/bankrutuje a jej wlasciciel/le uciekaja z kasa - i jakos nikt nie oskarza pracownikow - bo z reguly i oni sa oszukani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:01  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Firma Gawo oszukła również mnie. Umowę o zakup okien podpiałam z Panem Bartoszem Ż. Czy ktoś z was miał z nim do czynienia?

Bartek przyszedł do pracy w moje miejsce i został oszukany jak wszyscy inni. Za to co się stało wine ponosi tylko gawroński.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:42  
Cytuj
witam doriseczka to co ty wypisujesz jest śmiechu warte jeśli tak było jak piszesz to na karcie gwarancyjnej powinnaś mieć podbita pieczątke grupy montażowej i numer telefonu do mnie nigdy nie dzwoniłaś wykonywałem 95%montaży dla tej firmy nie oskarżaj montażystów i nie promuj własnej firmy to czysta bezczelność PORAŻKA!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:48  
Cytuj
No dobrze tylko gdzie teraz kupić okna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:54  
Cytuj
Przeczytaj post techniki okiennej, jak kupowałaś okna avante. W innym wypadku musisz poprostu zamówić w jakiejś innej firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:59  
Cytuj
zależy jakie chcesz czy awante czy inne jesli awante to jest tu numer do fabryki i zrealizują to przez Rzeszów jesli inne napisz jakie zamawiałaś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »