NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
GAWO - okna PCV,
Posty: 8
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 19:13  
Cytuj
Kalendarz, czysta bezszczelnośc to jest zachowanie firmy GAWO i to jak traktują klientów, i nie reklamuje innych firm, bo po co mi to % od sprzedaży mi nikt nie proponował..., liczy sie jak sie zamontuje okna, według mnie tak żeby się nie psuły... a firma GAWO chyba tak nie potrafiła, przykre!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 19:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 19:30  
Cytuj
Kontaktowałam się z Techniką i z Rzeszowem . Technika ma przedstawić ofertę w poniedziałek (20.06.2011)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 19:53  
Cytuj
Witam

Zostałem tak samo oszukany jak wszyscy, bylem w tej firmie chwile przedstawicielem, w poniedziałek opublikuje tu numer i każdy z oszukanych klientów gawo zostanie obsłużony należycie i ze specjalnymi niepowtarzalnymi nigdzie rabatami. Tu fabryka zastosuje specjalne traktowanie klientów oszukanych. Niestety ja nie mogę odpowiadać za pana piotra g. ( specjalnie użyłem tu małych liter).

Do każdego klienta będę musiał dotrzeć osobiście ponieważ moje notatki i telefon zostały mi odebrane przez gawo. Z racji tej nie miałem możliwości skontaktować się z klientami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 20:53  
Cytuj
Sądząc po loginie to zdaje mam się że podpisywał pan z nami umowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 23:04  
Cytuj
do kalendarz. czy mam rozumieć, że klienci zamawiali przykładowo, okna avante a otrzymali okna innej marki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 23:09  
Cytuj
PS: Mam nadzieję że masz już dostęp do komputera i to czytasz. Życzę Ci żeby Ci do końca życia nie stanął, a najlepiej jakby Ci go odcięli, bo jaj to już na pewno nie masz !!! Ale znajdą Cię, świat nie jest taki duży, bo uważałem Cię za kolegę, a postąpiłeś jak ostatni gnój ! Pozdrowienia Jasiek !

on swoim interesem majtkowym, szasta na prawo i lewo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 23:24  
Cytuj
Szanowni Państwo,

Firma Normstahl - Polska Sp. z o.o. była dostawcą bram garażowych dla GAWO, i zdajemy sobie sprawę że jest duża grupa klientów oszukanych przez Pana Piotra Gawrońskiego.

Prosimy o kontakt wszystkich klientów, których zamówienia nie zostały zrealizowane oraz wszystkich Państwa którzy są niezadowoleni z montażu naszych produktów przeprowadzonych przez firmę GAWO.

Nasza firma dołoży wszelkich starań aby zaistniałe problemy spowodowane przez firmę GAWO zostały uregulowane.


Dane kontaktowe:

Normstahl - Polska Sp. z o.o.
05 - 220 Zielonka
ul. Marecka 49

tel. +48 22 781 80 46
fax +48 22 781 80 47
info_(at)_normstahl.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 06:28  
Cytuj
Do P ancys zdarzały się też takie przypadki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 09:32  
Cytuj
Nie mam już za wiele środków na nowe okna więc w przypadku gdy oferta Avwnte nie okaże się tak korzystna jak obiecują to weźmiemy okna Drutex lub Widok od lokalnego sprzedawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 10:29  
Cytuj
Witam.
Ja tez bede dzwonila do tej firmy w poniedzialek.
Badzmy dobrej mysli ze oferta bedzie super - nalezy tez pamietac ze Gawronski biorac od jakis form okna liczyl ze zarobi tak 25-30 % czyli kwote naszej zaliczki.
Wiec firma wiedzac o co chodzi moze da nam taka cene ze wyjdziemy an zero czyli nie stracimy, a tak czy inaczej oni zarobia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 10:55  
Cytuj
Nie jestem taka pewna. Przedstawiciel firm z Elbląga powiedział mi że pan g sprzedawał klientom okna taniej niż płacił producentowi co oznacza że super oferta od Techniki może nieznacznie różnić się od tej na umowie z panem g. Wszystko ma się wyjaśnić w poniedziałek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 11:03  
Cytuj
masakra a jak byłam ostatnio jakis czas tem tak namawial że promocja najtaniej okna zeby tylko dac zaliczke i uciec! dobrze ze kupiłam gdzie indziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 11:08  
Cytuj
25-30 % to troche za dużo napisane. Ja jak jeszcze pracowałem to taki średni zysk na 1 domu wachał się ok 17-23%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 16:14  
Cytuj
p_ancys : kalendarz nie napisał nic co mogłoby to sugerować wiesz coś wiecej na ten temat???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 17:19  
Cytuj
P ancys bardzo dobrze wie jakie robili przekręty bo przez ładnych parę lat byli wspólnikami z panem g

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 17:40  
Cytuj
do kalendarz. ja tylko zamawiałam okna u tego człowieka. również zostałam oszukana. na zamówieniu mam okna avante, a w rzeczywistości nie wiem co. dlatego, też pytałam czy były takie przypadki. w tej chwili wezwałam eksperta z w celu zweryfikowania, czy to okna avante. a jeśli nie będą to avante, to Pan również będzie się z tego tłumaczył. jako montujący te okna i zapewniający, że są te, które zamawiałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 11 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 17:47  
Cytuj
Miałam kiedyś kontakt z tym ciulem.... Pracował wtedy w Zarzeczu koło Niska, też w stolarce okiennej....
Wcześniej czy później wypłynie, przecież się nie rozpuścił... a wtedy to wiadomo co. Ja bym się na miejscu tego dupka ze wstydu spaliła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 17:50  
Cytuj
Jak zamawialas avante to sama możesz sprawdzić. Infoklip na okuciu z logo avante, hologram na szybie i klamka avante. Musisz miec 2 z 3 elementów + karta gwarancyjna avante.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 20:33  
Cytuj
Kalendarz Doriseczka ma rację, nie wiem osobiście na jakiej zasadzie polegala współpraca montażystow z panem G, ale jesli chodziło o wezwanie kogoś do wyregulowania okien, graniczyło to z bardzo dużym cudem że ktoś łaskawie po długim czasie sie pojawił. Oczywiście teraz wiem że mogło to wynikać poprostu z nieplacenia za usługę przez pana G.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2011r. 22:39  
Cytuj
Czy ktoś z was dostał już nową ofertę od firmy z Rzeszowa? TaKĄ PO SUPER UPUŚCIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2011r. 08:27  
Cytuj
Pan G. dawno temu był kierownikiem na HALMARZE i z tamtąd wyleciał za niezłe przekręty i machloje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2011r. 20:04  
Cytuj
Jak dla mnie to tłumaczy posuchę jaką odczuwały ostatnimi czasy na runku uczciwie działające firmy, po prostu cena musiała być mocno zaniżana przez gawo i większość klientów tam uderzyła na zakupy. Pozwólcie że zapytam ile kosztowało w gawo okno typowe półtora na półtora metra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2011r. 12:31  
Cytuj
tygodnik SZTAFETA wybielił gawrońskiego. ostatnie zdanie w artykule.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
tygodnik SZTAFETA wybielił gawrońskiego. ostatnie zdanie w artykule.
Sztafeta jest obiektywna i napisała prawdę przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz .instrukcja czytania - czytaj artykuł od góry z lewej do prawej itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 15:57  
Cytuj
tak jak pisałem publikuje swój numer telefonu 600112870, wszystkich oszukanych którzy nie zostali obsłużeni prosze o kontakt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »