NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
co sie stalo z myjnia kropelka??,
Posty: 3
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 21:50  
Cytuj
co sie stalo z ta myjnia i z obsluga?Byl tam bardzo w porzadku gosc ktory myslalem ze jest wlascicielem a okazalo sie ze on tam tylko pracuje a zachowywal sie tak jakby to byla jego myjnia.zawsze jak tam jechalem wszytsko bylo w pozadku,samochod zawsze dobrze umyty,jak cos zle robilem to podpowiedzial,porozmawial,zawsze zazartowal cos a teraz chodzi tam jakis mlody chopaczek zawsze z tym samym pytaniem do kazdego "moze pomoc"zly na caly swiat.
nie chce nikogo obrazac ale jezdzilem ta bo byla super obsluga,tamtem gosc(ma na imie Darek wiem bo mowilem mu na Pan a on mi powiedzial ze nie jest Pan tylko Darek za co wielki szacunek dla niego)zawsze sluzyl pomoca i nic nie chaial w zamian.I przedewszytskim zawsze usmiechniety i wesoly.A jest dla mnie gosciem bo rozmawialem z nim chwile i powiedzial zeby przyjechala moja zona i ja nauczy jak dobrze i tanio myc auto i faktycznie to zrobil.Zona byla w szoku a teraz ja jestem bo jezdzi i myje auto sama i nie musze sie juz ciapac na podwurku.nie wiem o co tam chodzi ale nie rozumiem wlascicieli dlaczego pozbyli sie takiego pracownika,juz nie jest tam tak fajnie jak bylo.Jezdze tam bo jest najdluzszy czas mycia ale czasami bywa ze jakis program nie dziala.
ma ktos moze podobne odczucia jak ja,bo ja lubie i szanuje ludzi ktorzy znaja sie na rzeczy i nie sa cwaniakami tylko na luzie podchodza do sprawy i co najwazniejsze jest wtedy profesjonalnie i sympatycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 21:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 22:03  
Cytuj
Może dlatego go właśnie nie ma, dlatego ze był wporządku, co komu innemu moglo sie nie podobac, albo zmienil prace na lepszaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 22:15  
Cytuj
wiesław a co ty myślałeś że młody chłopaczek będzie siedział tam do emerytury i mył ci autko?umiech))) Widocznie ma większe ambicja za co wielki szacun albo właściciel mało płacił więc podziękował za co też szacun

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 13:34  
Cytuj
Ja też coś muszę dodać: pełna kulturka ze strony tego "Darka" pierwszy raz na myjni ,a on proponuje mi umycie samochodu (ze względu na mój ubiór) nie powiem miło ....od tamtego dnia jestem tam zawsze i to nie dlatego że facet służy pomocą,poradą - z tego co słyszałam jest bardzo komunikatywny i naprawdę jest lubiany przez ludzi tam myjących samochody !!!!!!!!!!!!KOCHANI WŁAŚCICIELE DOCEŃCIE TO CO MACIE BO BĘDZIE ZA PÓŹNO !!!!!!!!!!!!ale myjnia jest naprawdę super ,środki jakie używają są genialne,czas mycia naprawdę ok no i ciśnienie robi swoje -acha ostatnio zauważyłam że dużo ludzi poprostu czeka w kolejce na mycie ....MOŻE DODATKOWE DWA STANOWISKA ???? uwierzcie mi zrobiły by dobra robotę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 15:25  
Cytuj
...gdzie jest ta myjnia?

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 16:38  
Cytuj
Na ul. Niezłomnych mniej więcej na przeciwko Halmaru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2011r. 18:29  
Cytuj
Nie miałem okazji widzieć tego nowego pracownika.
Ale pan Darek, podczas mojej pierwszej wizyty zrobił na mnie wielkie wrażenie, przyszedł, pomógł, umył auto, doradził .
Widać ze zależało mu na pracy takiemu pracownikowi to ja bym płacił nawet i 4tyś .
Umiał podejść do ludzi zawsze był uśmiechnięty .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2011r. 13:32  
Cytuj
No, niestety. Tak właśnie dzieje się z dobrymi pracownikami. Miejmy nadzieję, że właściciel myjni czyta to forum i wyciągnie wnioski. Ja, gdy przyjeżdżam do Stalówki, korzystam z myjni bezdotykowej na Podleśnej. Nawet nie wiedziałem, że na Niezłomnych jest taka myjnia. Teraz będę w sierpniu w Stalowej to przetestuję ją, po trasie umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2011r. 23:14  
Cytuj
Ta myjnia dopiero została otwarta w tym roku i już cieszy się bardzo dobrą opinią .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 13:07  
Cytuj
Jednych satysfakcjonuje mała płaca innych nie. Pewnie z tego powodu jeden usmiechniety a drugi nie. Ale pisze wielkim napisem myjnia samoobslugowa, więc nie widze najmniejszego sensu jakiejkolwiek pomocy na takich myjniach chyba ze juz ktos sobie nie radzi ale tam ciezkich technologii nie ma do opanowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 20:54  
Cytuj
wystarzcy tej darmowej reklamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »