NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szpital Stalowa Wola,
Posty: 2
Dołączył: 23 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 13:43  
Cytuj
Witam czy ktoś słyszał o wniosku złożonym przez radę pracowniczą stalowowolskiego szpitalado Pana starosty?
Mianowicie chodzi o zwolnienie dyrekcji szpitala,jestem za i zastanawiam sie co o tym mysla mieszkancy miasta. Ciekawy jestem co zrobi z tzm fanem Pan Fila. Naczelnemu sie to nalezalo juz dawno tylko kolejni starosci nie dali sobie z tym rady. Moja opinia jest taka ze tym szpitalem kieruje Pan Surmacz i ma gdzies con mowia starosci a co njalepsze oni sie go chyba boja. Czekam na odpowiedni komentarz na ten temat starosty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 13:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 13:51  
Cytuj
Dzięki dyr. Surmaczwoi Szpital stalowowolski ma się całkiem nieźle. Inwestuje. Buduje. Nie boi się podejmować odważnych decyzji. Redukuje zbędny personel. Brawo !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 14:01  
Cytuj
rozbudowuje szpital , redukuje zbedny personel ciekawe kto bedzie chodzil kolo lozek chorych i ciekawe za czyje pieniadze, ciekawe czy bys oddal wlasne zarobione pieniadze na rozbudowe Twojej firmy?
rozumiem ze zbedny perosnel to nie lekarze bo ich zatrunia i daje podwyzki w sumie to lekarz bedzie sie Toba opiekowal po operacji bo juz niedugo braknie pielegniarek hehehe bardzo zabawne
i nie mniej protensji ze pielegniarka nie ma czasu zajac sie chorym bo ma ich zbyt wielu albo poprostu nigdy nie bedziesz chcial sie leczyc w stalowej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 14:55  
Cytuj
żeby miał kto biegać to tzreba iść w jakość a nie ilość. 50 na zmianie nie pomoże jak będą siedzieć i nie robić. Pan Surmacz bardo dobzre robi, że wywala na zbity pysk te prlowskie betony !
Czy Ciebie mieszka już nie wywalił ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 14:55  
Cytuj
Także jestem za tym aby zwolnić dyrekcję. To co robi dyr Surmacz to jest śmiech na sali.. Dużo słyszę na jego temat bo akurat kilka osób z mojej rodziny pracuje w stalowowolskim szpitalu. Min nie wypłaca 13-stek, także tych zaległych. Jasne najlepiej niech zwolni połowę szpitala wtedy więcej kasy zostanie dla niego, a co tam smiech2 Już teraz pielęgniarki nie mogą się wyrobić z opieką nad chorymi, robotą papierkową itp a co dopiero gdy pozwalnia 'zbędny' jego zdaniem personel.. być może myśli, że na tym zaoszczędzi ale jest w błędzie. I co z tego, że rozbudowuje szpital i inwestuje skoro cierpią na tym pracownicy?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 20:46  
Cytuj
murena reprezentujesz upośledzoną umysłowo część naszego społeczeństwa. Obrażasz ludzi- pracowników szpitala, którzy pracują i za prace należy im sie wynagrodzenie. Zadaniem dyrektora jest tak kierować zakładem by zbilansować przychody i koszty. Pozbawianie pracowników ich pensji jest nie do przyjęcia. Co do inwestycji to murena masz jakieś dziwne informacje. Od kilku dobrych lat niemal pusty stoi ogromny budynek - ktoś go wybudował, wziął kredyt który sie spłaca, budynek trzeba bezsensownie ogrzewać. Nie słychać by dyrektor miał jakiś pomysł co z tą 'kulą u nogi" zrobić. Szpital to nie mury a personel i wyposazenie a z tym cienko. Teraz Nisko zaczyna przeganiać Stalówkę- żal. Panie dyrektorze - proszę szanować ludzi, naprawdę ciężko pracują. Prosze nie zrzucać odpowiedzialności za sytuacje szpitala na załogę. Proszę o trochę pokory i własnego pomysłu na poprawę sytuacji szpitala.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 22:31  
Cytuj
Myszka21 a kto zmusza tych ludzi do pracy w szpitalu, nie pasuje praca zawsze można ją zmienić a swoich praw dochodzic na drodze sądowej.

W innej pracy Bedzie lżej i lepsze zarobki, zapomniałem dodać pracownik tam jest szanowany, doceniany.

Dawno powinni sprywatyzować to dziadostwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Obrażasz ludzi- pracowników szpitala, którzy pracują i za prace należy im sie wynagrodzenie.

a teraz to działają społecznie ? Nie podoba sie ? WYNOCHA. Nie chcemy tam ludzi, którym jest źle, którzy są niezadowoleni. Tacy nie mają motywacji do pracy. Odejdźcie sami !

CYTAT
Pozbawianie pracowników ich pensji jest nie do przyjęcia.

chyba mylisz pojęcia. Dyrektor ZWALNIA. Wyrzuca na bruk nierobów. Wiele zleca "na zewnątrz" - bo tak jest taniej i lepiej. Przykład kuchni, pralni.

CYTAT
Co do inwestycji to murena masz jakieś dziwne informacje. Od kilku dobrych lat niemal pusty stoi ogromny budynek - ktoś go wybudował, wziął kredyt który sie spłaca, budynek trzeba bezsensownie ogrzewać.

już Ty sie nie martw o ogrzewanie ... Szpital ma się całkiem nieźle.


CYTAT
Nie słychać by dyrektor miał jakiś pomysł co z tą 'kulą u nogi" zrobić. Szpital to nie mury a personel i wyposazenie a z tym cienko. Teraz Nisko zaczyna przeganiać Stalówkę- żal.

Nie słychać o rozwoju szpitala ? Nie czytasz artykułów, które się np. na tym portalu pojawiają.
Z personelem jest coraz lepiej. Dyrektor zwalnia nierobów. Nie toleruje nieróbstwa ! Chwała mu za to. Jak idę do szpitala che być miło obsłużony. Nie chce gburowatej Pani na recepcji, która z wielką łaską coś mi powie ... po tym jak ją poinformuje o jej obowiązkach. Nie chcę niemiłych salowych. Nie chcę pielęgniarek które większość swojego czasu spędzają na pogaduszkach. W końcu nie chcę, żeby któraś łaskę robiła że do przyjdzie do chorego.
Nie chcę starych świętych krów rodem z PRLu którym to się należy, dla których szpital to państwowy zakład, w którym się nic nie robi i jest się bezkarnym !!
Dyrektor z tym walczy. Wychodzi mu nie źle.


CYTAT
Panie dyrektorze - proszę szanować ludzi, naprawdę ciężko pracują. Prosze nie zrzucać odpowiedzialności za sytuacje szpitala na załogę. Proszę o trochę pokory i własnego pomysłu na poprawę sytuacji szpitala...


Panie dyrektorze. Oby tak dalej. Należy iść odważnie z reformami do przodu. Patrzeć na wszytsko przez pryzmat dobra pacjenta - nie ZAŁOGI !! To załoga jest dla nas a nie my dla niej !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 23:13  
Cytuj
leoniasty. w sumie się zgadzam. Po prostu szpital jest żle zarządzany. Pieniądze unijne przepadły- takie Nisko dostało kupę kasy i jest publiczne. Lek Gola kupił rezonans i zarabia ciężka kasę a dyr. Surmacz postawił gmach który straszy pustką i pożera kupę pieniędzy. Myśle, że bez żadnego biznasplanu. pieniądze wyrzucone w błoto. Przykre. Będo pozwy o wypłaty zaległych 13-tek gdyż sytuacja by załoga rezygnowała z pensji z uwagi na nieudolność dyrekcji jest nie do przyjęcia. najbardziej przeraża brak wizji na dalszą działalność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2011r. 23:22  
Cytuj
murena.naćpałeć/aś się?? Nie zaśmiecaj forum takimi farmazonami. pewnie skończyłeś 7 klas i odczuwasz nieodpartą zawiśc do tych wykształconych chamów- lekarzy i pielęgniarek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrażasz ludzi- pracowników szpitala, którzy pracują i za prace należy im sie wynagrodzenie.

a teraz to działają społecznie ? Nie podoba sie ? WYNOCHA. Nie chcemy tam ludzi, którym jest źle, którzy są niezadowoleni. Tacy nie mają motywacji do pracy. Odejdźcie sami ![/quote]

nie pracują społecznie...i właśnie o to chodzi....
to nie wolontariat

CYTAT
Pozbawianie pracowników ich pensji jest nie do przyjęcia.
chyba mylisz pojęcia. Dyrektor ZWALNIA. Wyrzuca na bruk nierobów. Wiele zleca \"na zewnątrz\" - bo tak jest taniej i lepiej. Przykład kuchni, pralni.

Jesteś niedoinformowana/ny
kuchnia jest na terenie szpitala
a prywatna pralnia czasem pierze tak,że szkoda gadać
(albo wraca nie doprane albo...)

CYTAT
Co do inwestycji to murena masz jakieś dziwne informacje. Od kilku dobrych lat niemal pusty stoi ogromny budynek - ktoś go wybudował, wziął kredyt który sie spłaca, budynek trzeba bezsensownie ogrzewać.

już Ty sie nie martw o ogrzewanie ... Szpital ma się całkiem nieźle.[/quote][/cytat]
skoro ma się całkiem nieźle
to czemu dyrektor płacze,że nie ma pieniędzy?
i nie wypłaca ludziom ich należności?
CYTAT
Nie słychać by dyrektor miał jakiś pomysł co z tą \'kulą u nogi\" zrobić. Szpital to nie mury a personel i wyposazenie a z tym cienko. Teraz Nisko zaczyna przeganiać Stalówkę- żal.

Nie słychać o rozwoju szpitala ? Nie czytasz artykułów, które się np. na tym portalu pojawiają.[/quote][/cytat]
słychać...i tylko słychać
ale nic nie widać

CYTAT
Z personelem jest coraz lepiej. Dyrektor zwalnia nierobów. Nie toleruje nieróbstwa ! Chwała mu za to.
[/cytat]
Jasne..informacje masz widać dobre umiech

CYTAT
Jak idę do szpitala che być miło obsłużony.
[/cytat]
Jak jesteś miły ...to działa w obie strony

CYTAT
Panie dyrektorze - proszę szanować ludzi, naprawdę ciężko pracują. Prosze nie zrzucać odpowiedzialności za sytuacje szpitala na załogę. Proszę o trochę pokory i własnego pomysłu na poprawę sytuacji szpitala...


CYTAT
Panie dyrektorze. Oby tak dalej. Należy iść odważnie z reformami do przodu. Patrzeć na wszytsko przez pryzmat dobra pacjenta - nie ZAŁOGI !! To załoga jest dla nas a nie my dla niej !!
[/cytat]

Tak naprawdę to każdy człowiek się liczy
i pacjent i pracownicy
a Ty chyba o tym zapomniałaś/łeś.
A wogóle to mam wrażenie,że jakbyś była/był
tzw. człowiekiem dyrektora umiech

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 19:07  
Cytuj
Z osobistych wspomnień mogę powiedzieć,że jest róznie z personelem szpitala.
Miałem styczność z nimi osobiście,jako pacjent.Pielęgniarki oceniam w skali 1-10 na 6.Lekarzy na 2.Naciągane dwa.
Bezduszni i aroganccy.Niczego konkretnego nie można się dowiedzieć,po prostu"ciesz się pan,że jesteś".

Przez kilka tygodni ,zanim zmarł,w szpitalu przebywał mój ojciec.Pracę pielęgniarek oceniam na 2 z minusem.Lekarzy na 6,ordynator oddziału na 9.Personel taki,że po prostu nic jak tylko prać po mordzie i patrzeć z której strony słabiej puchnie.

Nadmieniam,że były to dwa rózne oddziały mniej więcej w zbliżonym czasie.I dwa różne światy.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 19:38  
Cytuj
wg. mnie najlepszym odziałem w szpitalu jest kardiologia inwazyjna u dr Ujdy. młody zespoł normalnie patrzący na ludzi czytaj pacjenta. dla mnie to zalążek "nowego" - zmienionego szpitala.może dlatego ,że przyjeżdzają tam lekarze z krakowa a może to zasługa drUjdy jako szefa . nie wiem. przeciwnym biegunem jest neurologia. ludzie z tamtej epoki...no może młodzi lekarze nie nabiorą manier swoich starszych kolegów i coś sie zmieni za kilka lat. ortopedię wspominam dobrze bo miałem osobę "wprowadzającą" , która mnie wcześniej zaanonsowała u znajomego doktora.porównując to co było kiedyś tj. jakies 20 lat temu z tym co jest teraz to widać zmiany na plus. jednak tempo tych zmian jest zbyt wolne. najwolniej zmienia sie stare przyzwyczajenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 20:02  
Cytuj
Słyszałem też same dobre opinie o kardiologi inwazyjnej.Sam mam nie miłe wspomnienia z pobytu w szpitalu :
-raz z chirurgii ,gdzie do sali 8 osobowej dokooptowali nieprzytomnego gościa po trepancji ,podłączonego do różnych pikających urządzeń mimo ,że izolatka była wolna.Jedną noc wytrzymałem nie śpiąc a nawet uratowałem gościowi życie bo się kończył a kto miał się nim opiekować jak nie pacjęci.Tego samego dnia wypisałem się na własne rządanie,po rozmowie z ordynadorem ,który się nawet nie zdziwiłumiech
-drugi raz leżąc na ze złamanymi żebrami z przemieszczeniem czekałem 3 dni na konsultacje!!!Dobrze ,że ketanolu było do woli to jakoś to przeżyłem.Jak zwróciłem się w końcu do dor. F podczas obchodu o powód braku zaintersowania moją osobą to otrzymałem odpowiedż ,że powinienem się cieszyć ,że mogę leżeć bo w Warszawie by mnie wypisali do domu.
Reasumując,uważam ,że personel najniższego szczebla może i jest przestraszony natomiast cała "góra" zachowuje się jak za komuny -oczywiście z wyjątkami ale to są młodzi lekarze i długo będą musieli czekac na swoją kolej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 09:26  
Cytuj
murena nie jest "człowiekiem dyrektora". Zbyt niskie IQ. należy do tych którzy mówią: "przecież płacę ZUS" i wszystko im się należy (nie wiedząc iż zus niz wspólnego z NFZ nie ma). A lekarz i pielęgniarka ma pracować za darmo i żywić się "powołaniem". I rżyć jak zobaczą murenę na progu szpitala.Apropo temetu to jeśli dyrektor nie wypłaci 13-tej pensji czeka go kilkaset pozwów do sądu pracy. Sprawa dla pracownika wygrana na pniu. Dodatkowe koszty dla dyrektora - C koszty sądowe np 300 pozwów x 600 zł(koszty adwokackie)= 18 000 zł!!!!!(minimum) i koszty karnych odsetek- kilkanaście % zaległego wynagrodzenie. Dyrektorze opamiętaj się człowieku.!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
A lekarz i pielęgniarka ma pracować za darmo i żywić się "powołaniem".


NIE PASUJE ? WYPAD !

Nie chcemy ludzi którzy pracują za karę.

CYTAT
Apropo temetu to jeśli dyrektor nie wypłaci 13-tej pensji czeka go kilkaset pozwów do sądu pracy. Sprawa dla pracownika wygrana na pniu.


13 pensje to moze dyrektor sobie wziać, a nie płacić takim nierobom jak Wy !!
Żebyś się nie zdziwił człowieku z tym sądem umiech I żebyś na tym pniu nie stracił czasem głowy - bo rozumu już nie masz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 13:01  
Cytuj
Żal iż dyrektora popierają imbecyle typu murena (ciemna , niewykształcona masa z jakiejś zapadłej wsi chyba). Pozdrawiam wszystkich nierobów - pracowników szpitala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »