NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Przetrzymywane 2 rasowe psy YORKI !!!!!!!!!!!!!!!!, Prosze o wszelkie informacje
Posty: 1
Dołączył: 23 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 19:50  
Cytuj
Prosze o wszelkie informacje dotyczace przetrzymywania dwoch malych psow rasy York ,prawdowopodobnie na terenie Niska.
Osoba ktora od tygodnia przetrzymuje moje psy niech sie zastanowi nad swoim postepowaniem ,poniewaz łamie prawo !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2011r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2011r. 14:01  
Cytuj
skąd pomysł że są przetrzymywane? skoro je ktoś ukradł, pewnie już sprzedał jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 14:40  
Cytuj
czy yorki się znalazły ???

to były rasowe pieski czy tylko yorkopodobne (bez urazy, napewno piękne)

na energetyków krecą się dwa małe pieski, ale nie wiem czy pasują wyglądem do yorków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Prosze o wszelkie informacje dotyczace przetrzymywania dwoch malych psow rasy York ,prawdowopodobnie na terenie Niska.
Osoba ktora od tygodnia przetrzymuje moje psy niech sie zastanowi nad swoim postepowaniem ,poniewaz łamie prawo !!!

Bardzo dramatyczne.Bardzo.
Warto jednak napisać coś więcej.Z tego nic nie wynika.Gość z pewnością umiera ze strachu.Albo ze śmiechu.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »