NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Muchołówka,
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 14:59  
Cytuj
Czy w Stalowej dostane gdzies te owadozerna roslinke? Pytalem w Centrum przy Niezlomnych ale maja tylko dzbaneczniki.
A moze ktos choduje mucholowke i podzielilby sie ze mna spostrzezeniami i radami na temat tej roslinki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 14:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 15:59  
Cytuj
Ja miałem z nią do czynienia niejednokrotnie . Dopiero za ostatnim raze cos się udało ... zakwitła ! podlewaj ją do podstawki i poszukaj opiów na googlach umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Ja miałem z nią do czynienia niejednokrotnie . Dopiero za ostatnim raze cos się udało ... zakwitła ! podlewaj ją do podstawki i poszukaj opiów na googlach umiech .

On nie szuka opiów , tylko roślinki jezyk dokładniej, muchołówki Obrazek

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 19:28  
Cytuj
Ja kiedyś (jakieś 2 lata temu) kupiłam w kwiaciarni w Centrum 4. Póżnej też widziałam, że mieli. Niestety, moja nie przetrwała :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 21:16  
Cytuj
Pozostaje pewnie tylko allegro lub carnisana.pl, w jakiej cenie mieli te dzbaneczniki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 23:25  
Cytuj
Witam kolego

ja w tamtym roku kupiłem muchołówkę na allegro, 2 sztuki

za bardzo nie dbałem o nią ale po zimie (trzymałem ja w pomieszczeniu około 10 stopni na plusie) odżyła - ładnie łapie owady - trzymam ja w tunelu foliowym, podlewam do podstawki

Po zimie jak napisałem wyżej 1 sztuka mi się dobrze zregenerowała ale 2 ga chyba mi uschnie - czas pokaże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 12:17  
Cytuj
Obecnie w kwiaciarni Piwonia (centrum 4) mają rośliny owadożerne: rosiczki, muchołówki, kapturnice, dzbaneczniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 17:00  
Cytuj
Oj ciężko kupić takie roślinki w kwiaciarni. Ja kiedyś miałam muchołówki i rosiczki wyhodowane z ziarenek zakupionych na allegro. Rosiczka zdecydowanie łatwiejsza była w hodowli umiech Może na zamówienie w kwiaciarni mogliby sprowadzić. Warto zapytać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Oj ciężko kupić takie roślinki w kwiaciarni. Ja kiedyś miałam muchołówki i rosiczki wyhodowane z ziarenek zakupionych na allegro. Rosiczka zdecydowanie łatwiejsza była w hodowli umiech Może na zamówienie w kwiaciarni mogliby sprowadzić. Warto zapytać umiech

No przecież wyżej pisze, że w kwiaciarni "Piwonia" są. Dzisiaj była tylko jedna muchołówka (tydzień temu było z 8)były też ze 3 rosiczki, 2 dzbaneczniki i 3 kapturnice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »