NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Znowu podwyżki,
Posty: 2
Dołączył: 20 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 16:42  
Cytuj
Czy te kutasy ze spółdzielni mieszkaniowej się wściekły?
Znowu podwyżki od 1 lipca na działalność eksploatacyjną. Co to jest? Kiedy te molochy komunistyczne trafi szlag? Niby się posiada własne mieszkanie a tak naprawdę nie jest ono własne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 16:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Kiedy te molochy komunistyczne trafi szlag? Niby się posiada własne mieszkanie a tak naprawdę nie jest ono własne.

Nie przejmuj się niedługo twoja platforma przegłosuje w sejmie likwidację spółdzielni mieszkaniowych. A jeszcze przed początkiem roku lemingi mówiły, że nie będzie podwyżek ponieważ podniesienie VAT-u nie spowoduje wzrostu cen. Kretyni popierają złodziei a potem narzekają, że są przez nich okradani.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 23:36  
Cytuj
Bo w naszej spółdzielni trzeba zrobić taki porządek jak spółdzielni budownictwa mieszkaniowego odwołać to bractwo i skończy się życie pracowników na nasz koszt(mam na myśli przekręty itp)od czasów prezesa Rudzińskiego,On robił to szybko i wyszło mu to bokiem,a panie prezeski co po nim nastały wyciągnęły wnioski bo były jego wice i zaczęły swą działalność ze sporym doświadczeniem.Dzisiaj dawna główna księgowa tamtych czasów jest prezesem.Chwasty wyrywa się z korzeniami i dopiero wtedy jest efekt.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 23:14  
Cytuj
Segregujcie dalej śmieci a podwyżek nie będzie... ta segregacja to jedna wielka ściema. Segregować a może jeszcze niedługo sami będziemy wszystko "neutralizować" a te nieroby będą tylko podwyżkami rzucać. Wcześniej jakoś nie było segregacji i usługi komunalne były zdecydowanie tańsze od tych obecnie.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2011r. 08:04  
Cytuj
Ja też się wściekłam, najdelikatniej mówiąc, jak dostałam kolejny świstek z podwyżką od Spółdzielni. Uprzedzali rzetelnie, że tak będzie, ale wpienia mnie to strasznie! Co 2 m-ce podnoszą. Za niedługo będę buliła z 5 stów! Kto to widział? Za co?? Rozumiem - woda i sprzątanie (bo faktycznie klatki wysprzątane i nie musimy się skrzykiwać do miotły z sąsiadami), ale reszta cała? Opierniczają mieszkańców za niegaszenie świateł w piwnicy i przed klatką i za niesegregowanie śmieci. To nam dają teraz klapsa... Co z tego, że ja gaszę i segreguję... Jak i tak po zadku dostaję?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »