NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe osiedle domków ludian w jastkowicach,
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 23:13  
Cytuj
co myślicie o mieszkaniu na ludianach w jastkowicach?
nie wiecie jaka cena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 23:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:24  
Cytuj
Nie na ludianach tylko na Ludianie, liczba pojedyncza. Po za tym miejsce fajne, wszystko podłaczone, niedawno skonczyli kanalizacje a za chwile ma byc tam asfalt do konca, (narazie jest ponad polowe) jedyny minus to kawalek drogi do najblizszego sklepu. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:31  
Cytuj
Okolica fajna..cisza i spokoj . Tylko zadupie troche...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 12:58  
Cytuj
zadupie to Ty masz we wlasnym mieszkaniu chyba, troszke kultury kolego. wiem ze Cie nie stac na taki domek wiec piszesz o jakis zadupiach. za rok - dwa bedziesz marzyl o takim miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 13:10  
Cytuj
mój szwagier postawił się na "Paleniach" nazwa poszła bodajże od nazwiska chłopka który sprzedał w okolicy parę hektarów pola podejrzewam że tu jest podobnie ... co do samej okolicy to tak jak ktoś pisał to zadupie a i autobusy przez Jastkowice ostatnio okroili ...ale co za tym idzie cisza i spokój ... zawsze można kupić i poczekać reklama poszła ... z drugiej strony za mniejszą kasę znajdziesz działeczkę na domek ... może nie na "osiedlu" ale przy głównej drodze i blisko domów ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 13:12  
Cytuj
Kolego..akurat wiem gdzie jest Ludyjan bo czesto bywam w tamtejszych okolicach i wiem ja tam jest . Miejsce fajne tak jak pisalem tylko ze własnie tak jest jak Ty piszesz. Nie za blisko do sklepu..szkoły no i asfalt od nie dawna jest dopiero . Ale z czasem sie to wszystko zmieni tak jak na wiekszosci innych tego typu osiedlach .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 13:58  
Cytuj
"za mniejsza kase dzialeczke na domek" - otoz dzialki w jastkowicach siegaja nawet 10 000 za 1 ar. takze nie wiem czy to jest mniejsza kasa. do tego postawienie domu to jest tak zwana studnia bez dna. niech mnie nikt zle nie zrozumie nie mam zadnego interesu w chwaleniu tego osiedla, jestem poprostu z okolic i znam sprawe z doswiadczenia. takze osobiscie polecam kupno takiego domu, mniejszy koszt i przede wszystkim mniej stresu przy budowie. pozdrawiam raz jeszcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 14:30  
Cytuj
10 tys zl za ar - tyle dzialki nigdy tam nie kosztowaly w szczycie dochodzily do 8 tys zl. Za 10-12 mozna kupic dzialke na Piaskach lub w Charzewicach (zdarzaja sie tez tansze).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
10 tys zl za ar - tyle dzialki nigdy tam nie kosztowaly w szczycie dochodzily do 8 tys zl. Za 10-12 mozna kupic dzialke na Piaskach lub w Charzewicach (zdarzaja sie tez tansze).


8 tyś to ktoś chyba nie miał co z kasą zrobić ;/ ale tak dokładnie co do reszty to pisałem niekoniecznie o Jastkowicach (czy to pępek świata ??) okolice Stalówki czy na Pysznicy,czy nawet Agatówka , Turbia ... w Jastkowic bez samochodu / innego środka transportu nie masz czego szukać dlatego osobiście uważam że czy to Jastkowice czy inna miejscowość oddalona do 10 km od Stalowej dla mnie nie robi różnicy a ceny wahają się od 3-5 tyś/ a ... wiec jak masz zamiar kupić większą działkę to rozglądaj się po okolicy bo na 20/30 arach zaoszczędzisz na nówkę samochód lub szybciej wykończysz dom

ps. nie chodzi mi o "osiedla"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 17:31  
Cytuj
a wiecie cos moze o innym nowym osiedlu domkow ,,magnolia,,.widzialem ostatnio baner reklamowy na obwodnicy za swiatlami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 19:16  
Cytuj
probar napisał:
CYTAT
zadupie to Ty masz we wlasnym mieszkaniu chyba,


Ludian to miejscowość za Jastkowicami pod lasem samym. Fajnie tam jest i cicho, ale dzieci to do szkoły samochodem będziesz musiał dowozić do Jastkowic (2.5 km) albo do Stalowej (ponad 10 km). Na piechotę nie dojdą. Co najwyżej można sobie postawić tam daczę ;-)

P.S. A, i sklepu tam ni ma ;-D

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 21:52  
Cytuj
Tak samo sytacja wyglada na Goliszowcu gdzie tez buduje sie troche ludzi i pewnie jeszcze kilkanascie nowych domkow powstanie . Miejscowosc bardzo mała..naokolo las..1 malutki sklep ( bardzo czesto zamkniety )..nie ma szkoły..koscioła . Na wypoczynek miejscowka dobra..ale zeby zamieszkac z rodzina to bym sie zastanowil . I tak samo na wyzej wspomnianym Ludyjanie jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 23:47  
Cytuj
Goliszowiec to według mnie porażka ... gdy mnie to jeszcze interesowało (jakiś rok temu) znacznie lepiej wyglądał Musików gmina miała tam sprzedawać około 40 działek no i zagospodarowanie terenu miało być ciekawe (pomiędzy Musikowem a Długą miał powstać zalew umiech do dziś go jakoś niema :/) na Rzeczycy Długiej tez miało być kilka działek do sprzedania no i na Pysznicy (Kaczłyów)z tym że tam trzeba było z tego co pamiętam równać teren (nawieść ziemi):/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
I tak samo na wyzej wspomnianym Ludyjanie jest...


Z tego co kojarzę to na tabliczkach na domach jest napisane "Ludian" więc nie wiem skąd te wesołe twórczości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 11:31  
Cytuj
Żadna wesoła twórczość. Ludzie z Jastkowic tak tę okolicę nazywają i nazwę wymawiają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 12:27  
Cytuj
widze ze nikt z Was nie wie co pisze, po pierwsze nie ma takiej miejscowosci jak ludian. miejscowosc jest Jastkowice, a Ludian jest nazwą ulicy która jest w Jastkowicach wlasnie. po drugie za 3 - 5 tysiecy to mozesz kupic dzialke ale rolnicza a nie budowlana i co za tym idzie nie uzbrojoną ( czyli bez pradu, wody, kanalizacji etc.) czyli dowiedz sie ile kosztuje dzialka budowlana uzbrojona, a takie wlasnie sa na Ludianie. i po trzecie sklep w tym miejscu to jest kwestia polowy roku, jesli powstaje tam osiedle to uwierzcie mi ze na sklepie tam ktos zbije majatek. takze najpierw dowiedzcie sie o co w tym wszystkim chodzi, a pozniej zacznijscie pisac po forach. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 12:42  
Cytuj
Za te 3-5 tysięcy można na Brandwicy kupić działkę spokojnie pod dom. I niema problemu z autobusami, spokojnie jest.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 14:37  
Cytuj
probar - nie wiem jaki masz w tym interes ale ... tak jak pisałem gdy mnie to interesowało znałem ceny działek pod budowę ... nie łąka 500 metrów od najbliższego domu tylko działki przy domach już stojących lub obok budujących się domów wszystkie media były przy samych działkach ... akurat o Brandwicy nic nie mogę powiedzieć ale jak pisze StefanS51 ceny za wiele się nie pozmieniały wystarczy poszukać ... ja szukałem ciut dalej od Sanu z wiadomych przyczyn ... jak widzę jak ludzie budują się zaraz za mostem obok wału zastanawiam się czy dostali te działki za darmo czy komuś odwaliło no ale ich decyzja ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 14:47  
Cytuj
Ja mieszkam z dala od wału na Brandwicy ale jak była powódź to lekki strach był, ale to już na prawdę musiałaby być mega woda żeby Brandwice zalało

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 17:44  
Cytuj
bylem sie tam przejechać i zobaczyć jak to wygląda. z tego co widziałem to jakaś firma buduje tam 4 różne domki coś ok 150-200 m2 każdy, a droga asfaltowa ma być podobno zrobiona aż do leśniczówki. ciekawe tylko jaka cena tych domków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 18:17  
Cytuj
bylem wlasnie na stronce osiedla magnolia powiem wam ze domki sa w przystepnej cenie w porownaniu z kwiatowa laka i jasna polana gdzie standard wykonczenia jest mizerny a kase wolaja o wiele wyzsza(kuzyn zaplacil na kł 400 tys zl bez inst elektr,dzialowek,tynkow)sprobuje jeszcze zadzwonic do tej firmy od magnolii i dowiedziec sie cos wiecej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 21:09  
Cytuj
jak tak czytam to wszystko, to myśle, że wszyscy chcą mieć dzieci jak paczki...2,5 km do szkoły to tragedia...samochód trza...śmieszne...smiesznehehhehe
To tak serio do nie dawna nazywał sie ten przy siułek LUDYJAN, ale zmienili ze względu na mieszczuchów na Ludian

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »