NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zboczeniec na sadach,
Posty: 2
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:22  
Cytuj
Witam.
W tamtym roku idąc z psem w okolicach obwodnicy na terenach zielonych na osiedlu poręby spotkałam niskiego, zarośnietego "oblecha" w swetrze, wyciągającego genitalia na mój widok, na początku myślałam, że zachciało mu się siku, ale za chwile odwracam się a ten idzie za mną i widząc że patrze, znowu wyciąga .... Przyspieszyłam kroku, wyszłam na obwodnice, do głównej drogi - niby spokój, a na osiedlu odwracam się a ten idzie kilka kroków za mną ....

Dziś byłam na spacerze na obwodnicy, chce iść w stronę wału a tu patrze znowu ten koleś, krąży koło krzaków, lecz tym razem nie byłam sama więc nic nie wystawił tym razem ...

Czy ktoś wie jak można się tego psychola pozbyć z naszej okolicy????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:31  
Cytuj
Proste, zgłoś to na policję. Powiedz że w godzinach takich i takich, w miejscu tym i tym ktoś pokazywał Ci co nieco. Ale policja i tak go pewnie nie złapie, więc kup sobie gaz pieprzowy do obrony w razie czego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Proste, zgłoś to na policję. Powiedz że w godzinach takich i takich, w miejscu tym i tym ktoś pokazywał Ci co nieco. Ale policja i tak go pewnie nie złapie, więc kup sobie gaz pieprzowy do obrony w razie czego.


miałam wtedy telefon, ale wolałam skupić sie na zwiewaniu, niż 5minutowym tłumaczeniu sie co, gdzie i jak ... może źle zrobiłam, ale wolałam nie ryzykować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:43  
Cytuj
zostaw tu wiadomość dokładnie o której, co, jak i gdzie. Może wyślą tą ładną policjantkę. Ona będzie wiedziała za co go złapać umiech To może być jedyna szansa w jego doświadczeniach.

PS a miał co pokazać tak w skali 1:10 ??? Szkodliwość czynu może być od tego uzależniona. Dodaj na zachętę, może i inne przyjdą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:46  
Cytuj
Tylko nie zostaw tego bez zgłaszania.
Pomyśl że następnym razem może trafić na jakiegoś dzieciaka.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2011r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
miałam wtedy telefon, ale wolałam skupić sie na zwiewaniu, niż 5minutowym tłumaczeniu sie co, gdzie i jak ... może źle zrobiłam, ale wolałam nie ryzykować


Bardzo dobrze zrobiłaś, policja w Stalowej to się nadaje tylko do akcji "trzeźwość", do niczego więcej.

Na drugi raz jak spotkasz tego typa i zacząłby Cię zaczepiać i brać siłą to wal trepa z całej siły prosto w "torbę", a jak będzie okazja to mu jeszcze popraw ze dwa razy tak aby zapamiętał to końca życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 21:04  
Cytuj
widział go ktoś jeszcze oprócz Przerażonej???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »