NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
wybielanie zębów,
Posty: 63
Dołączył: 29 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2011r. 13:59  
Cytuj
gdzie i za ile najlepiej wybielą zeby?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2011r. 13:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2011r. 19:33  
Cytuj
ja wybielałam w Nisku w Multi-Dent. Wybielanie tą metodą że nakłada się żel i naświetla kosztowało chyba 600 zł. Można też wybrać tańszą opcję, dentysta robi odcisk szczęki i przygotowuje jakieś nakładki które zakłada się samemu, chyba przez miesiąc, ale to chyba dla osób systematycznych i pilnych;) Ogólnie efekt bardzo widoczny, po roku ząbki takie jak po wybielaniu, chociaż nie kupowałam tych specjalnych past, które polecał dentysta a których cena przyprawiała o zawrót głowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 14:06  
Cytuj
Może ktoś jeszcze sie wypowie? Szukam dobrego gabinetu, gdzie wybielają zęby. Fajnie by było gdyby to była Stalowa.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 14:40  
Cytuj
W Nisku, Anna Natkańska - wybielałam u niej już 2 razy (700 zł). Wybiela lampą BEYOND. Żeby utrzymć efekt raczej trzeba uzywać przez jakiś czas pasty po wybielaniu (pearl white ok 40 zł).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 16:43  
Cytuj
Witam
Jeżeli chodzi o wybielanie zębów za pomocą odcisku szzęki to jak najbardziej polecam. Po dwóch razach widać róznice i ząbki są białe.
Zona robiła w gabinecie nie pamiętam czy było jakieś naswietlanie itp. ale zapłaciła chyba z 500zł. Na Allegro mżna kupić dokładnie ten sam preparat co jest u dentysty i można zrobić odcisk szczęki w domu i wychodzi bardzo taniutko.
To jest link do tego preparatu jest tego troch na Allegro trzeba szukać takiego z nakładkami żeby odcisk zrobić

Od dentysty dostała 20% są też mniejsze 10 i 15%

http://alleg(...)dcce6c68

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 27 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 19:24  
Cytuj
Ja polecam żel wybielający "Biała perła" koszt ok. 45 PLN, a efekt na prawdę imponujący. Sądzę, że nie gorszy niż profesjonalne wybielanie. Jedyny minus to taki, że trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe. Z kolei co do wybielania u dentysty to mocno bym się nad tym zastanowił, gdyż nie na każdego to działa w ten sam sposób (chodzi o efekty), jest dość drogie i przede wszystkim efekt nie utrzymuje się zbyt długo (czytaj ok. rok).

Take Up The Sword Of Justice
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 20:27  
Cytuj
Wiem zdaję sobie z tego sprawę, że jest to drogie, ale zależy mi na ładnym efekcie. Nie mam wszystkich zębów zdrowych dlatego chciałabym się skonsultować ze specjalistą i żeby on się wszystkim zajął. Dziękuję za wszystkie opinie.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 10:00  
Cytuj
Ponawiam. Gdzie najlepiej iśc wybielić zeby Lampą Beyond? i jak z kosztem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 11:47  
Cytuj
Ja ogarnialem temat lampy w dentesie-500pln (3x20min). Nie ukrywam ze zeby do konca dnia bolaly jak cholera a mialem juz kiedys wybielane w innym gabinecie i nie mialem tego problemu. Jezeli zamierzasz wybielac u stomatologa to priorytetem jest skaling i piaskowanie. Ze swojej strony polecam paski crest supreme- mozna kupic na alledrogo, byle te z usa. 14 saszetek na 14 dni i naprawde efekt jest zajebisty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 12:28  
Cytuj
Właśnie myślałam o Dentescie umiech i juz sama nie wiem. Zalezy mi zeby zeby byly jasniejsze o kilka tonów a nie o 1 bo to strata pieniedzy. Czy po wybielaniu dostaje jakis zel zeby zeby nie bolaly?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:09  
Cytuj
Nie, jest mozliwosc zakupu "pasy na nadwrazliwosc" ktora ma zniwelowac bol (ok 50zl), kupilem ja i nie pomoglo. Dodam ze bolalo tylko w dniu w ktorym wybielalem zeby, nastepnego dnia wszystko bylo ok. Oczywiscie pozniej min tydzuen bialej diety- woda, serki, jogurciki naturalne, miesko bez barwiacych przypraw (np curry) czy sosow- troche to meczace i porazkowe ale z tego co mowili i pisalo w "instrukcji"- zeby po takim wybielaniu sa mocno "odwodnione" i "chlona" wszystko co sie wsadzi do geby stad wszelkie barwiace pokarmy odpadaja. Zainwestuj najpierw w paski bo to niecala stowka. Jak nie bedziesz zadowolona to idz wybielac w gabinecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Nie, jest mozliwosc zakupu "pasy na nadwrazliwosc" ktora ma zniwelowac bol (ok 50zl), kupilem ja i nie pomoglo. Dodam ze bolalo tylko w dniu w ktorym wybielalem zeby, nastepnego dnia wszystko bylo ok. Oczywiscie pozniej min tydzuen bialej diety- woda, serki, jogurciki naturalne, miesko bez barwiacych przypraw (np curry) czy sosow- troche to meczace i porazkowe ale z tego co mowili i pisalo w "instrukcji"- zeby po takim wybielaniu sa mocno "odwodnione" i "chlona" wszystko co sie wsadzi do geby stad wszelkie barwiace pokarmy odpadaja. Zainwestuj najpierw w paski bo to niecala stowka. Jak nie bedziesz zadowolona to idz wybielac w gabinecie.


o ile tonów wybielili ci zeby w dentescie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 13:21  
Cytuj
Kurde, nie wiemumiech moge ci podeslac fote zebow na mailajezyk ale mam naprawde biale- chyba jeden odcien jasniejsze od "najbielszego naturalnego" czy jaks tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:01  
Cytuj
Super, dzieki za opinie umiech Ale na poczatku chyba przydałby się scaling i piaskowanie. No nic za miesiac sprobuje w Dentescie, boje sie tylko ze beda zeby bolec bardzo bo juz probowalam paskow crest i bol byl masakra jakby kucie igłą smiech2

Ps. Ile taki efekt sie utrzymuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:12  
Cytuj
To teraz sobie pomysl ze po crestach mnie nic nie boli, nawet jak sie kiedys zapomnialem i trzymalem godzine a po lampie bol byl mega.. Wiec moze byc u ciebie nieciekawie skoro reagujesz bolem na cresty. Nie mniej uwazam ze warto bo dobry bialy zab to +10 do samopoczuciaumiech Efekt to zawsze wypadkowa predyspozycji zebow do wybielania, pozniejszej higieny no i "diety" (fajki, kawusie, winka, pepsiałki i inne). Jak chcesz trwalych efektow to zapodaj licowki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:36  
Cytuj
Ja też używam past wybielających

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
To teraz sobie pomysl ze po crestach mnie nic nie boli, nawet jak sie kiedys zapomnialem i trzymalem godzine a po lampie bol byl mega.. Wiec moze byc u ciebie nieciekawie skoro reagujesz bolem na cresty. Nie mniej uwazam ze warto bo dobry bialy zab to +10 do samopoczuciaumiech Efekt to zawsze wypadkowa predyspozycji zebow do wybielania, pozniejszej higieny no i "diety" (fajki, kawusie, winka, pepsiałki i inne). Jak chcesz trwalych efektow to zapodaj licowki


Dzieki za rady umiech Ile taki efekt sie utrzymuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 15:05  
Cytuj
Ciezko powiedziec ale przy moich nawykach (czarna mielona parzona kosa plus fajki) cos kolo roku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 15:16  
Cytuj
e to długo umiech no nic, wybiore sie niedlugo moze bede żyła... smiech2 tylko zeby to nie był o 1 odcien bielszy bo chyba zawału dostałabym zaplacic 500 zl za 1 odcienuśmiech jeszcze raz dzieki! jak dobrze miec takich ludzi na forum co ogarniaja tematuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 22 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 20:30  
Cytuj
ja teraz mam dylemat wybrac metode nakladkowa czy lampą mozecie mi doradzic? i wlasnie zastanawiam sie nad Dentesem,
Wogóle dlaczego jest taka rozbiezność cenowa widzialam metode nakladkowa w jednym gabinecie za 700zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »