NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep/hurtownia z dużym wyborem olejów silnikowych, Sklep/hurtownia z dużm wyborem olejów silnikowych
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 07:32  
Cytuj
Czy wie może ktoś gdzie w okolicy Stalowej Woli i Niska jest jakiś sklep/hurtownia z dużym wyborem olejow silnikowych i kto w tej branży ma atrakcyjne ceny? Chodzi mi o to,że chcę wybrać z pomiędzy olejów mniej znanych marek: Motul, QuarkerState, Valvoline, itp.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 07:32  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 13:39  
Cytuj
w stalowej ani w nisku to nie wiem gzie się znajduje taka hurtownia ale mogę ci polecić sklep w Tarnobrzegu naprzeciwko Kauflandu po lewej stronie jest taki mały sklepik w sumie nie wiem jaka to ulica ale Kaufland jest jeden tylko wiec napewno trafisz Pan ma tam rożne oleje samochodowe w atrakcyjnych cenach jak nie ma czegoś Pan zamawia jak bierzesz jakiś olej w wiekszej ilosci to sa spore znizki ja kupuje tam oleje i powiem ci ze 4-5 zł zawsze mam w kieszeni....

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 14:03  
Cytuj
Hurtownia magi na przeciwko Centrum Stalowa Wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Hurtownia magi na przeciwko Centrum Stalowa Wola.


Po raz enty powtarzam że w Stalowej niema żadnej hurtowni!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hurtownia magi na przeciwko Centrum Stalowa Wola.


Po raz enty powtarzam że w Stalowej niema żadnej hurtowni!!!!


To co monkeymafia82 Magi to sklep rybny.

Magi sp.j. PPH. Hurtownia motoryzacyjna, oleje, filtry. Wolak M., Gaber J., Śliwiński P.
37-450 Stalowa Wola, Niezłomnych 33 woj. Podkarpackie, pow. Stalowowolski, gm. Stalowa Wola
Branża: Paliwa, Oleje, Smary
Tel.: 15 843 14 97
Tel.: 15 843 14 98
magi_(at)_pro.onet.pl

Ja też tam zawszę kupuję olej, filtry.
Przy okazji pozdrawiam Panów z Magi.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 17:36  
Cytuj
Dokładni hurtownia naprzeciwko centrum ma największy wybór, i niskie ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 18:21  
Cytuj
To całe magi na niezłomnych to hurtownią raczej ciężko nazwać, ceny mają jak w sklepach a niektóre oleje taniej na transmleczu można kupić, a jak pytasz o olej elf, Valvoline czy motul to nie wiedzą o co chodzi i pytają o lepkość i wciskają castrola. Nie każdy samochód jeździ na castrolu. Ja osobiście valvoline zamawiam ze sklepu internetowego zainteresowanym mogę podać namiary na PW żeby nie robić jakiejś reklamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »