NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Studio projektowania wnętrz i ogrodów,
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:00  
Cytuj
Witam wszystkich!

Mam do Was pytanie, jak myślicie czy byłoby zapotrzebowanie w Stalowej Woli na studio zajmujące się projektowaniem wnętrz i ogrodów połączone ze studiem florystycznym świadczącym usługi w zakresie dekoracji wnętrz i samochodów, wiązanek ślubnych itp? Czy miałoby szansę egzystencji, bez konieczności likwidacji po roku...?

Z góry dziękuję za opinieumiech

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:00  
Cytuj

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:11  
Cytuj
Nie, chyba że mnie zatrudnisz umiech

A tak serio, to nie wiem jak z wnętrzami, ale 'ogrodniczych' firm jest w okolicy sporo. Chociaż zawsze może trafić się ktoś lepszy (czego życzę przyszłym klientom) umiech
Próbuj, z takim rozrzutem może się uda znaleźć jakąś niszę.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:42  
Cytuj
No tak..rozrzut niezły, ale głównie jednak chciałabym się skupić na wnętrzach właśnie i ewentualnie usługach florystycznych. Tylko zastanawiam się czy byłoby w ogóle zainteresowanie, czy mieszkańcy tego regionu mają ochotę zapłacić komuś za zaprojektowanie wnętrza...mam kurde mieszane uczucia.

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 16:43  
Cytuj
aaa może restauracja dietetyczna albo wegetariańska?;)

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 20:06  
Cytuj
Ja wiem, może wnętrza dałyby radę. Skoro na ogrody jest zapotrzebowanie to i na to by było.
A co do restauracji wege, pomysł dobry, ale tu ciągle jest wschód ;)

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2011r. 20:46  
Cytuj
na ogrody było zapotrzebowanie jakieś 10 lat temu jak np zaczynał ogród brandwica teraz juz jest kiepsko ale jak chcesz próbujumiech ale tak jak mowia znajomi stalówka sie zwija bardziej niz rozwija. Jesli sie nastawisz na biznes tylko w stalowej to przepadłas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2011r. 10:25  
Cytuj
W Stalowej jest sporo osób i biur projektujących wnętrza. Zacząć będzie ciężko, ale jak parę zleceń będzie dobrze zrealizowanych i opinia dobra pójdzie to roboty będzie pełno. Nawiąż od razu współpracę z jakimś wykonawcą, żeby nie kwękali przy realizacji Twoich projektów. Jak potrzebujesz kontaktów ... służę pomocą.
Nastaw się na całe domy i bogatszą klientelę. Na blokowiska i przeciętnych szaraczków nie licz wcale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »