NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Firma solo - wasze opinie,
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 13:47  
Cytuj
Witam,

Zamawiam okna, bramę garażową i drzwi zew i wew. Bardzo fajną ofertę otrzymałem od firmy SOLO z rozwadowa. Czy ktoś może coś napisać o tej firmie, jakieś komentarze itp od osób które coś już kupiły. Powiem szczerze, że ofertę naprawdę ciekawą przedstawili - więc ją rozważam, a nie chce wtopić pieniędzy tak jak ludzie w gawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 14:03  
Cytuj
Polecam!
Zamawiałem u nich okna rok temu. Obsługa ok, dotrzymanie terminu ok, cena może troszkę wyższa niż gdzie indziej , ale przynajmniej montaż "bezbolesny" a i okna trzymają bez zarzutu. Nic nie blaknie itp. A odnośnie bramy - to ja kupowałem automat u nich bo skusiłem się w innej firmie na mega super promocję. Z promocji wyszło tyle, że nie dość, że na bramę czekałem 3 tyg. dłużej to zdupcyli całkowicie montaż. A Ci przyjechali , poprawili i automat w fajnej cenie nawet założyli. jedyny ich minus to ekspozycje mają strasznie ciasno poustawiane, no ale może się coś zmieniło. no ale generalnie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 14:03  
Cytuj
brałem kiedyś bramę garażową. spoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 15:53  
Cytuj
dzięki, wilgny a ile czekałeś na montaż?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 16:39  
Cytuj
w sezonie to jakoś było i chyba 4 do 5 tygodni od zamówienia. Ale nie pamiętam. Ale jakoś to sprawnie poszło skoro nie narzekam.
Ale słyszałem coś, że jakąś nagrodę dostali ostatnio za konkurs.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 08:09  
Cytuj
Potwierdzam,

Firma SOLO, wygrała konkurs "Podkarpackie Złote Okna" organizowany przez Podkarpacki Portal Remontowo Budowlany, szczegóły na naszych stronach.

Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany www.pprb.pl , portal dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszczanie, dom lub ogród. Jesteśmy również dla FIRM z sektora remontowo - budowlanego, które chcą efektywnie promować swoje towary i usługi zarówno w internecie jak i w katalogu tradycyjnym. Sprawdź Nas na www.pprb.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 11:47  
Cytuj
oo to wczesniej tego nie wiedzialem znaczy ze dokonalem dorbego wyboru mimo ze nie dokonca swiadomie umiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
oo to wczesniej tego nie wiedzialem znaczy ze dokonalem dorbego wyboru mimo ze nie dokonca swiadomie umiech Pozdrawiam


jak to nie świadomie? kupowałeś w ciemno czy z polecenia?

Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany www.pprb.pl , portal dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszczanie, dom lub ogród. Jesteśmy również dla FIRM z sektora remontowo - budowlanego, które chcą efektywnie promować swoje towary i usługi zarówno w internecie jak i w katalogu tradycyjnym. Sprawdź Nas na www.pprb.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 22:51  
Cytuj
Tak z ciekawosci - jakie byly kryteria wyboru ? Kto wiekszy abon kupil pakiet vip ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Tak z ciekawosci - jakie byly kryteria wyboru ? Kto wiekszy abon kupil pakiet vip ? umiech


póki co sympatyczny kolego, żaden z finalistów konkursu nie posiada opłaconego konta na portalu. także takie insynuację to wiesz umiech gdzie można włożyćumiech a odnośnie kryteriów: każdy z producentów stolarki okiennej mógł stanąć w konkursie. Warunek był jeden miała to być firma z podkarpacia.Przez ponad miesiąc użytkownicy portalu,czytelnicy tygodników Sztafeta, Nowe Podkarpacie, Dziennika Super Nowości oraz każdy kto chciał - mógł oddać 1 głos na jego zdaniem najatrakcyjniejszy produkt oferowany przez podkarpackich producentów stolarki okiennej, za pośrednictwem ankiet on line, ankiet wysyłanych pocztą lub osobiście Podczas I Regionalnych Targów Budowlanych.
Zaraz pewnie napiszesz, że ktoś mógł głosować kilkakrotnie itd. Już Ci wyjaśniam, że każdy głos był weryfikowany pod względem IP, imion i nazwisk jak i numerów telefonów oraz miejscowości.

Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany www.pprb.pl , portal dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszczanie, dom lub ogród. Jesteśmy również dla FIRM z sektora remontowo - budowlanego, które chcą efektywnie promować swoje towary i usługi zarówno w internecie jak i w katalogu tradycyjnym. Sprawdź Nas na www.pprb.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 10:45  
Cytuj
CYTAT

jak to nie świadomie? kupowałeś w ciemno czy z polecenia?


nie do konca swiadomie w sensie ze nie wiedzialem ze wygrali jakas nagrode. w sumie wtedy jej nie mieli bo to z rok temu montowalem ta brame takze wtedy jej nie mieli bo ja teraz na targach dostali smiech2 takze sorki moj wybor byl jak najbardziej swiadomy!!!!!!!! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 10:52  
Cytuj
heheh, tyle że nagrodę otrzymali za produkowane okna, a nie bramę umiech

Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany www.pprb.pl , portal dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszczanie, dom lub ogród. Jesteśmy również dla FIRM z sektora remontowo - budowlanego, które chcą efektywnie promować swoje towary i usługi zarówno w internecie jak i w katalogu tradycyjnym. Sprawdź Nas na www.pprb.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 10:59  
Cytuj
Chodziło mi o to, że dobrego wyboru dokonałem bo firmę zaczynają ludzie doceniać. A odnośnie bramy to segmentówkę polecił mi sąsiad i póki co nie narzekam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 15:00  
Cytuj
ja nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie.. porażka na całego !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak z ciekawosci - jakie byly kryteria wyboru ? Kto wiekszy abon kupil pakiet vip ? umiech


póki co sympatyczny kolego, żaden z finalistów konkursu nie posiada opłaconego konta na portalu. także takie insynuację to wiesz umiech gdzie można włożyćumiech a odnośnie kryteriów: każdy z producentów stolarki okiennej mógł stanąć w konkursie. Warunek był jeden miała to być firma z podkarpacia.Przez ponad miesiąc użytkownicy portalu,czytelnicy tygodników Sztafeta, Nowe Podkarpacie, Dziennika Super Nowości oraz każdy kto chciał - mógł oddać 1 głos na jego zdaniem najatrakcyjniejszy produkt oferowany przez podkarpackich producentów stolarki okiennej, za pośrednictwem ankiet on line, ankiet wysyłanych pocztą lub osobiście Podczas I Regionalnych Targów Budowlanych.
Zaraz pewnie napiszesz, że ktoś mógł głosować kilkakrotnie itd. Już Ci wyjaśniam, że każdy głos był weryfikowany pod względem IP, imion i nazwisk jak i numerów telefonów oraz miejscowości.


Ja nic nie insynuuje tylko pytam bo sprawdziłem kolego ta twoja stronę i ceny za wpis umiech Co do firmy Solo nie wypowiadam się ani złe ani dobrze - porostu konkurencja jak każda inna którą szanuje, nie mam zwyczaju opluwać konkurencji jak niektórzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 20:15  
Cytuj
CYTAT


Ja nic nie insynuuje tylko pytam bo sprawdziłem kolego ta twoja stronę i ceny za wpis umiech Co do firmy Solo nie wypowiadam się ani złe ani dobrze - porostu konkurencja jak każda inna którą szanuje, nie mam zwyczaju opluwać konkurencji jak niektórzy.


jeśli pijesz do mnie to ja nie opluwam konkurencji. Dostałem atrakcyjną ofertę więc pytam forumowiczów co sądzą o firmie, by nie wtopić tak jak niektórzy.

CYTAT

ja nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie.. porażka na całego !!


możesz rozwinąć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 20:27  
Cytuj
Jeżeli szukacie dobrych okien i nie tanich to Solo spełnia te warunki. Jeżeli szukacie oszczędności to tylko u konkurencji. Jeżeli kogoś stać to te okna są naprawdę dobre. Są w Stalowej okna o wiele tańsze ale ja osobiście wybrałbym solo gdyż cenię sobie jakość.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:04  
Cytuj
POPIERAM SOLO ! szybko i skutecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 09:03  
Cytuj
agusiek ponawiam pytanie - jakie zastrzeżenia? bo w piątek zamawiam, chyba, że mnie skutecznie zniechęcisz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:38  
Cytuj
SOLO najlepsi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 19:31  
Cytuj
Karmar najlepsi ! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 13:49  
Cytuj
Nie ma kto pochwalić to sami sie chwalą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 12:49  
Cytuj
nie polecam. firma załosna, czas oczekiwania bardzo długi , monterzy okropni , nie mili aroganccy i straszne fleje , nie podoba mi się gdy ktoś montuje drzwi i jest pijany , brak jakiego kolwiek zabezpieczenia mieszkania i klatki. z całego serca nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 13:47  
Cytuj
Hmm... kupiłem okna drzwi tarasowe za grube siano mam już zamontowane i jak na razie nie mam na co narzekać no chyba ze do drobiazgów które są nie istotne jestem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2018r. 15:31  
Cytuj
Pijany monter nie należy do błahostki. Jaka on opinie wystawia firmie. Jeżeli przyjechał pijany to trzeba było do firmy dzwonić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »