NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Korepetytor z Jezyka Angielskiego, ;]
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 23:37  
Cytuj
Witam, szukam korepetytora a bardziej nauczyciela ktory jest w stanie w miare dobrze nauczyc wymowy w tym jezyku. Slyszalem ze dobrym nauczycielem jest Pan Slawomir Stasiak obecnie uczacy na Staszku. Wiecie moze czy on prowadzi indywidualne zajecia ? Jak tak to znacie moze cene? z Gory thx umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 23:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 12:51  
Cytuj
Najlepszy Sławek Stasiak kom.602 694 601

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 16:06  
Cytuj
podaj maila! dam Ci namiary na dziewczynę która skończyła studia językowe dla tłumaczy konferencyjnych na UJ .. na pewno Ci tyle nie skasuje co P. Stasiak , a nie wiem czy nie jest nawet lepsza od niego..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 16:51  
Cytuj
Stasiak nie jest dobrym nauczycielem.
Kiedyś szukałam szkoły i z tego co pamiętam BS ma native speakerów. Nikt nie mówi lepiej niż ns.
http://www.briti(...)sci.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2011r. 16:55  
Cytuj
znam osobe (21 lat) ktora byla 10 lat w usa -zna perfekt wymowe i oczywiscie jezyk .Zainteresowanym moge podac numer na prv.Polecam jezeli ktos potrzebuje nauczyc sie wymowy amerykanskiej-uwaga nie myslic z angielska bo to inna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
Stasiak nie jest dobrym nauczycielem.


Moze cos wiecej na temat dlaczego nie jest dobrym nauczycielem? bo takie slowa bez podstaw sa bez znaczenia :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2011r. 16:15  
Cytuj
Witam,

Mozecie mi podesłać namiary na te korepetytorki??

P.S. Watek nie jest o panu S.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2011r. 00:40  
Cytuj
CYTAT


P.S. Watek nie jest o panu S.



Wodzu,
Zle zrozumiales chcialem aby JustPerfect powiedziala cos wiecej bo jesli nie jest "dobry" to moze bedzie warto znalesc kogos innego. Ale niestety zadnych szczegolow tylko same ogolniki :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 21:42  
Cytuj
MamToWD podaj namiary na ta Pania ;]
z gory dziekuje ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:16  
Cytuj
moim zdaniem najlepszym korepetytorem jest pan Konrad Zawadzki. 604885442

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 08:05  
Cytuj
A co myślicie o nauce dziecka w wieku 4 lat?ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 00:35  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem najlepszym korepetytorem jest pan Konrad Zawadzki.
ile ok. Bierze za godzinę owy Pan ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 09:57  
Cytuj
Faktycznie, nikt nie mówi lepiej niż native, ale niekoniecznie to, że ktoś jest native speakerem oznacza, że dobrze uczy. Warto spytac taką osobę, czy ma jakieś przygotowanie do nauczania. Bo np. to że jestem native speakeram języka polskiego nie oznacza że byłbym dobrym nauczcielem naszego języka. Taka osoba często nie rozumie problemów z jakimi spotykamy się ucząc się obcego języka, bo sama ich nie miała, w przeciwieństwie do polskich lektorów. Taką osobę poleciłbym raczej osobie na wyższym poziomie językowym.
Co do panów S. i Z. - są faktycznie dobrzy, z ogromną przewagą pana Z.(wiem, bo miałem przyjemnośc byc uczonym przez obydwu), ale za swoją usługę kasują na prawdę duże pieniądze. Warto spróbowac z kimś "świeżym", jest taniej, osoby takie swój brak doświadczenia z nawiązką odpracowują zaangażowaniem w prowadzenie lekcji i na prawdę solidnie się do tego przygotowują i potrafią dużo nauczyc. Natomiast osoby z dużym doświadczeniem często podchodzą do lekcji rutynowo i bez indywidualnego podejścia do swojego ucznia.
CYTAT
A co myślicie o nauce dziecka w wieku 4 lat?

Co do nauki dziecka w wieku 4 lat, jeżeli masz na to pieniądze, nie wahaj się. Poleciłbym jednak raczej jakieś zajęcia w grupie, w jakiejś szkole językowej, albo przynajmniej zorganizuj dziecku jakiegoś kolegę/koleżankę w podobnym wieku, bo lepiej będą pracowały dzieciaki między sobą niż jedno dziecko z nauczycielem.

Jeśli ktoś ma ochotę na parę namiarów, to piszcie do mnie na PW, mogę coś pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 01:55  
Cytuj
Moze ktos wie gdzie mozna wyslac dzieci w wieku 13 , 14 lat na lekcje jezyka kurs w miare tanio (prosilbym o podanie ceny mniejwiecej) i dobrze wykladanego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 21:24  
Cytuj
stasiak ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
stasiak ok


Witam,
Ja też wrzucę swoich pięć groszy. Zgadzam się z Tobą, p. stasiak jest bardzo dobry. Tez uczył mnie pan zawadzki (w szkole), ale mnie bardziej pasowały metody pana stasiaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:34  
Cytuj
Można prosić o przybliżenie metod obu osób, albo przynajmniej podstawowej różnicy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:45  
Cytuj
Jasne. To co mi bardziej pasowało to cwiczenie wszystkich aspektow jezyka (pisanie, czytanie, sluchanie, testy etc.), zadawanie sporej ilosci materialu do domu i ostre odpytywanie co akurat w moim przypadku bylo glownym czynnikiem mobilizujacym.
pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:48  
Cytuj
Rozumiem, że to wszystko odnosi się do pana S. To czego zabrakło u pana Z. Bo chyba nie ostrego odpytywania chytry?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:54  
Cytuj
Jasne ze nie. Ale chodzi o sposob uczenia ... o posiadanie tego COS co wlasnie tobie odpowiada i sprawia ze wreszcie zaczynasz uczyc sie jakiegos przedmiotu. Ja w szkole nie lubilem angielskiego. nie lubilem tego nasmiewania sie. nie mialem motywacji po kolejnej jedynce. nic nie moglem poradzic ze w gimnazjum za doslownie nic mialem czworki i piatki i ze moje wiedza nie byla taka jak powinna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 23:58  
Cytuj
Wydaje mi się, że wiem o czym piszesz umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 00:00  
Cytuj
witam w domu umiech. A ty co o tym sadzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 00:05  
Cytuj
Nie znam pana S., a z panem Z. ostatni kontakt miałem jakieś 15 lat temu umiech. Więc w zasadzie muszę powiedzieć, że nie mogę się wypowiadać. Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat pana Z.(uczył mojego kuzyna), ale też dużo o wysokich wymaganiach, stąd uśmieszek przy "ostrym odpytywaniu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 00:15  
Cytuj
ojej... widze ze pan o niku 'surmisi' niezle robi sobie kryptoreklame! sam ukonczyl anglistyke (http://www.szukaj-lektora.pl/wyszuk_test2/lektorzy/cv_surmis_lektor_nauczyciel_korepetycje_z_angielskiego_swietokrzyskie_,756,15,0,3.phtml) i stad ta cale ble ble o zlych nauczycielach z doswiadczeniem i cacy młodych i ambitnych. kolego nieladnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 00:25  
Cytuj
Na szczęście mis123 byłeś/aś czujny/a. Btw też uczę angielskiego. Stąd moje zainteresowanie tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »