NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Korepetytor z Jezyka Angielskiego, ;]
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 06:58  
Cytuj
Fakt faktem - nauczyciele szkolni maja problem z wyjsciem poza pewne ramy, jesli chodzi o metodykę nauczania......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 06:58  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
ojej... widze ze pan o niku 'surmisi' niezle robi sobie kryptoreklame! sam ukonczyl anglistyke (http://www.szukaj-lektora.pl/wyszuk_test2/lektorzy/cv_surmis_lektor_nauczyciel_korepetycje_z_angielskiego_swietokrzyskie_,756,15,0,3.phtml) i stad ta cale ble ble o zlych nauczycielach z doswiadczeniem i cacy młodych i ambitnych. kolego nieladnie!


Tak, ukończyłem anglistykę i prowadzę zajęcia z języka angielskiego, zarówno indywidualne jak i grupowe. Rozumiem, że uważasz, iż wypowiedzi osób specjalizujących się w danej dziedzinie są automatycznie kryptoreklamą?

Niestety, w tej branży doświadczenie idzie często w parze ze zgubną rutyną, a jego brak ludzie młodzi zazwyczaj nadrabiają większym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, choć i w tej grupie spotkałem się z niechlubnymi przypadkami.

Nie krytykuję wszystkich nauczycieli, bo uważam że są tacy, którym zależy, i którzy wykorzystują swoje doświadczenie do rozwoju. Ale wielu nauczycieli w pewnym momencie po prostu przestaje zależeć. Jest to wina częściowo ich samych, a częściowo systemu zatrudniania i awansu zawodowego, który im na to pozwala.

P.S. Dzięki za reklamę linkiem;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
moim zdaniem najlepszym korepetytorem jest pan Konrad Zawadzki.
ile ok. Bierze za godzinę owy Pan ?


w zeszłym roku brał chyba 150 zł za godzinę, możliwe że teraz podniósł ceny. mowa jest cały czas o tych dwóch panach - czy możecie polecić jakiegoś innego nauczyciela lub nauczycielkę liceum, która/y też dobrze przygotuje do matury ale w normalnej cenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2011r. 22:28  
Cytuj
Cze xxxxx. vel surmis. Odzywam się w dyskusji bo trochę przesadziłeś. Pamiętam ciebie jako mocno przeciętnego ucznia na zajęciach z angielskiego u Pana, którego umiejętności według mnie bardzo niesłusznie zaniżyłeś. Trzymał Cię krótko i nieraz dołował za, powiedzmy szczerze, marne podejście do przedmiotu i jeszcze gorsze umiejętności. Jakże się zdziwiłam, kiedy w tak bezczelny sposób mówisz o kimś, kto w dużym stopniu przyczynił się do tego, że jesteś zawodowo kim jesteś. U MNIE STRACIŁEŚ JAKIEKOLWIEK PRAWO DO OCENIANIA. Sama miałam lepsze wyniki od Ciebie, i nawet do głowy nie przyszło mi studiować j. angielski. Nie będę wdawała się w żadne dyskusje z Tobą, bo przecież EKSPERT wie wszystko. Nigdy nikomu bym Cię nie poleciła, pomimo tej pięknej gatki jaką teraz wszystkim prezentujesz. Pozdrawiam normalnych i tych, którzy bezstronnie potrafią docenić tych, którzy na to po prostu zasługują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2011r. 01:18  
Cytuj
Czyje to umiejętności zaniżył Surmis?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2011r. 16:50  
Cytuj
do IIIG.
Witam anonimową koleżankę z klasy. Proszę, powiedz mi, w którym miejscu wyraziłem się negatywnie na temat naszego nauczyciela z liceum?

Poza tym, jakim prawem, nie znając mojego poziomu języka i umiejętności metodycznych, oceniasz mnie w ten sposób. Jakie znaczenie ma to, że w liceum faktycznie mój poziom był niższy, niż po 5 latach studiów choć nigdy nie czułem się zdołowany przez nikogo, wręcz przeciwnie, bardzo miło wspominam pana Stasiaka, i przyznaję, że w dużej mierze przyczynił się do wyboru takiego a nie innego kierunku studiów. Co nie zmienia tego, że jego zajęcia kosztują sporo i nie jest to moja opinia tylko fakt.

Masz rację, nie wdawaj się ze mną w dyskusję, proponuję zacząć od dokładniejszego czytania wypowiedzi na forum. Liczę na dalszy kontakt przez PW, żeby nie odchodzić zbytnio od tematu wątku, bo mam nadzieję, że będziesz miała na tyle odwagi, żeby podać swoje imię, skoro już podałaś moje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Witam, szukam korepetytora a bardziej nauczyciela ktory jest w stanie w miare dobrze nauczyc wymowy w tym jezyku. Slyszalem ze dobrym nauczycielem jest Pan Slawomir Stasiak obecnie uczacy na Staszku. Wiecie moze czy on prowadzi indywidualne zajecia ? Jak tak to znacie moze cene? z Gory thx umiech


Wracając do tematu, od którego zaczął się ten wątek, zdecydowanie twoja propozycja Pana Stasiaka jako specjalisty od fonetyki jest bardzo dobra. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu, gdzie miałem przyjemność być studentem Pana Stasiaka, który jest specjalistą od RP (Received pronunciation – standardowy model wymowy brytyjskiej). Fakt, było ciężko i czasami miałem go serdecznie dość, bo to facet który dużo wymaga od studentów, ale też dużo wymaga od samego siebie. Widać, że jest pasjonatem języka i najlepszym nauczycielem który kiedykolwiek mnie uczył angielskiego. Wracają do wątku wymowy, na wykładach studiowaliśmy między innymi publikacje naukowe Pana Stasiaka, które są właśnie poświęcone fonetyce. Wiem, że w swoim czasie robił doktorat z fonetyki, ale jak jest teraz to nie wiem. On tym żyje i wie jak to robić najlepiej. Innego tutaj nie znajdziesz! Z tego co wiem, drugi taki specjalista od fonetyki na Podkarpaciu wykłada na Uniwersytecie Rzeszowskim (jakaś Pani doktor).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »