NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Karbarz - chirurg,
Posty: 30
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 17:29  
Cytuj
czy ktos sie orientuje gdzie prywatnie przyjmuje Karbarz - chirurg i jesli ktos mialby nr bylbym wdzieczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 17:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 19:01  
Cytuj
Chirurg Karbarz nie przyjmuje prywatnie, bo ja go szukałam ostatnio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 20:07  
Cytuj
Możesz pogadać z doktorem w szpitalu jak będzie miał dyżur to może umówi się z Tobą na prywatną wizytę. To dobry człowiek i dobry lekarz, może nawet potraktuje Cie "prywatnie za darmo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2013r. 17:48  
Cytuj
Hej!

Naprawde Karbarz prywatnie nie przyjmuje???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2013r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Hej!

Naprawde Karbarz prywatnie nie przyjmuje???


I dobrze, wystarczy że ludziom krzywde robina kasę chorych. Kiedyś był tu o nim post, wtedy rodziny pacentów nazwali go "rzeźnikiem"...rodziny bo pacjentów nie ma juz wśród żywych. Taki z niego chirurg onkolog. Sama przestrzegam, u mnie w rodzinie też pomógł zejść bliskiej mi osobie z tego świata. boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 22:59  
Cytuj
Ponawiam, czy nadal nie przyjmuje prywatnie w/w lekarz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 03:34  
Cytuj
Az sie przestraszylam za kilka dni mam do niego wizyte. D.Karbarz w szpitalu przyjmuje.podejdz do gabinetu i umow wizyte.dlaczego chcesz prywatnie jak na nfz tak samo wyleczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 03:35  
Cytuj
Niby tyle rodzin skrzywdził a tylko Lena stara sie niszyc doktorowi opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 03:39  
Cytuj
[cytat]Niby tyle rodzin skrzywdził a tylko Lena stara sie niszyc doktorowi opinie[..Ale na stalowka net bardzo dobrze o dokrorze piszą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 08:04  
Cytuj
Nawet szpitalni sceptycy muszą przyznać, ze to bardzo dobry chirurg, być może najlepszy w szpitalu. A że ma trudny charakter i jest mało kontaktowy, to już inna sprawa. Dr Karbarz dobrze diagnozuje i leczy, ale i on wszystkich nie uratuje. Tym bardziej przykre jest pomawianie go przez rodziny (?) tych, ktorzy nie przeżyli i nienawistne komentarze tych, co to "wszystko wiedzą". Jeżeli szukacie chiruruga, zwłaszcza onkologa, który da gwarancję przeżycia i wyleczenia, źle trafiliście. Nie idźcie do dr. Karbarza, idźcie do cudotwórców, różdżkarzy, nakładaczy rąk czy innej szarlatanerii. Ogłoszeń wszędzie w bród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 08:31  
Cytuj
średniaczka sam lepiej nie opisałbym doktora,a ze swojej strony moge tylko dodać,że pewnie nie jest lubiany w gronie lekarskim własnie dlatego iż oprócz bycia lekarzem jest też normalnym człowiekiem i nie jest mu obojętny pacjent.Niestety nie każda choroba jest do wyleczenia,choć czasami jest to nasza wina bo zwlekamy z pójściem do lekarza i później jest po prostu na jej wyleczenie za późno i szukamy winnych wszędzie dookoła siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 10:37  
Cytuj
Powiem wam szczerze, że teraz generalnie niebezpiecznie jest chodzić na jakiekolwiek zabiegi operacyjne. Rany trudno się goją, łatwo wchodzi zakażenie, pojawia się sepsa* i po człowieku.

* - czuje się ból w całym ciele, potem pojawiają się drgawki, zaburzenia świadomości, wreszcie następuje gwałtowny spadek ciśnienia krwii i zgon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Nie idźcie do dr. Karbarza, idźcie do cudotwórców, różdżkarzy, nakładaczy rąk czy innej szarlatanerii. Ogłoszeń wszędzie w bród.

Po co tak panikujesz? Wystarczy iść do prawdziwego dobrego onkologa i bynajmniej nie ma takiego w Stalowej. Nie trzeba korzystać z porad cudotwórców, wystarczy dobry lekarz nie rzeźnik. A skoro uważasz że to taki dobry lekarz to korzystaj. Ktoś kto przepisuje choremu na raka Apap chyba minał się z powołaniem. Nawet w Nisku mają lepszego onkologa, a jesli chodzi o onkologie to niestety stw jest daleko z tyłu, zwłaszcza za tbg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 14:11  
Cytuj
CYTAT (Lena32)
Wystarczy iść do prawdziwego dobrego onkologa i bynajmniej nie ma takiego w Stalowej.

Skąd Ty to wiesz?Byłaś chora na nowotwór bo ja tak i to właśnie Jemu zawdzięczam,że byłem a nie jestem.Niestety ta choroba nawet po wyleczeniu
wymaga ciągłego kontrolowania się badaniami,które właśnie ten lekarz zleca a nie oszczza na nich.
Niestety nawet najlepszy specjalista czy profesor nie jest czasami w stanie pomóc jak choroba jest bardzo zaawansowana czy w końcowym stadium.
CYTAT (Lena32)
wystarczy dobry lekarz nie rzeźnik.

Niestety każdy chirurg czy lekarz operujący kroi ludzi niosąc im pomoc ale rzeźnikiem bym żadnego z nich nie nazwał.
Używając słowa"rzeźnik"widocznie nie znasz jego znaczenia.
CYTAT (Lena32)
skoro uważasz że to taki dobry lekarz to korzystaj.

Owszem korzystam i dalej będe korzystał.
CYTAT (Lena32)
Ktoś kto przepisuje choremu na raka Apap chyba minał się z powołaniem.

A kto Ci nawciskał takich bzdur,że APAP jest na receptę i musi wypisywać go lekarz?
P.S.
Nacht a jak tam Twoje zakrzepy w mózgu,o których pisałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 15:32  
Cytuj
@ Feniks

Przeskoczyły na ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 18:06  
Cytuj
[/cytat]
A kto Ci nawciskał takich bzdur,że APAP jest na receptę i musi wypisywać go lekarz?
Twój wspaniały lekarz jak go nazywasz wpisał na receptę Apap i nawet w Rzeszowie się z tego śmiali jak pokazaliśmy to lekarzom. A jak wczesniej pisałam receptę wypisał członkowi mojej rodziny i wiesz masz cholerne szczęście że przeżyłeś spotkanie i tzw leczenie tego pana. Radzę ci zmienic lekarza bo może się to nie powtórzyć.I zapewniam cię że każdy kto miał do czynienia z tą chorobą wie że zdarzają się nawroty i trzeba sie kontrolować. Niestety to jest taka specjalizacja która wymaga wiedzy i odpowiednich umiejetności w podejścu do pacjenta a nie rutynymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 20:15  
Cytuj
@ Lena32

Słyszałem o przypadkach gdy osobom cierpiącym na bóle nowotworowe oferowano w szpitalu właśnie paracetamol (apap / ibuprom). Trudno doprosić się o leki na bazie opium (kodeina / morfina). Bo to narkotyki przecież ! No i co z tego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
@ Feniks

Przeskoczyły na ciebie.

Niemożliwe bo ja takich problemów nie mam.
Lena32 przestań pisać takie bzdury o tym APAP-e albo udowodnij to wklejając skana recepty.Nie mów tylko,że ją wyrzuciłaś albo coś innego się z nią stało bo to będzie oznaczać,że piszesz bzdury.Takich recept o ile były w co mocno wątpie się nie pozbywa.
CYTAT (Lena32)
wiesz masz cholerne szczęście że przeżyłeś

Wiem,że mam szczęście,że w porę udalem się do lekarza i udało mi się.Ty raczej masz marne pojęcie o tej chorobie.
CYTAT (Lena32)
Niestety to jest taka specjalizacja która wymaga wiedzy i odpowiednich umiejetności w podejścu do pacjenta a nie rutyny

Nie wiem dlaczego"niestety"ale tak jak i w innych specjalizacjach.Nie pisz postów w temacie,o którym nie masz pojęcia i nie obrażaj innych.
P.S.
Nie każdy nowotwór daje przerzuty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Powiem wam szczerze, że teraz generalnie niebezpiecznie jest chodzić na jakiekolwiek zabiegi operacyjne. Rany trudno się goją, łatwo wchodzi zakażenie, pojawia się sepsa* i po człowieku.

* - czuje się ból w całym ciele, potem pojawiają się drgawki, zaburzenia świadomości, wreszcie następuje gwałtowny spadek ciśnienia krwii i zgon.
nie strasz za dwa tygodnie mam miec zabieg robiony u doktora wrrrr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 20:56  
Cytuj
Chciałam kontakt prywatny, ponieważ wczoraj byłam w przychodni zapisać się ze skierowaniem i wyzytę mam dopieo pod koniec lutego. Wokół pieprzyka zrobiło mi się coś niepokojącego i swedzącego i moj dermatolog powiedział ze koniecznie musi to zobaczyć onkolog. Dlatego chciałam iść jak najszybciej. Nie ukrywam, że czytając opinie na jego temat trochę się zestresowałam, ale niektóry mnie tu uspokajają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 22:04  
Cytuj
Podejdz do do gabinetu doktora moze cos przyspieszysz z terminem.ja tez z pieprzykiem na szyji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »