NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Kosmici zaatakują Ziemię w listopadzie,
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 21:05  
Cytuj
[/cytat]
@loginator
Sprawdziłem i wygląda to niezbyt przekonywająco. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to jakieś przypadkowe zanieczyszczenia na kliszy fotograficznej na której wykonano zdjęcie tej części kosmosu, albo matrycy - zależy jaką techniką fotografowano tę część nieba. Nie ma się czym podniecać, to nie najeźdźcy z kosmosu ;-D Zresztą gdyby rzeczywiście zbliżały się jakieś obiekty to dowiedzielibyśmy się o tym w ostatniej chwili lub nigdy. Chyba nie myślicie, że nasi przywódcy mówią nam o wszystkim ? Zresztą kto dzisiaj interesuje się tym co się dzieje na nieboskłonie, chyba że TVN o tym zacznie trąbić.[/cytat]

W 100% się z Tobą zgadzam że to nie "najeźdźcy z kosmosu". Bardziej obstawiał bym że to ciała niebieskie które się poruszają i przy wydłużonych czasach naświetlania nieboskłonu dają taki efekt niż to że były zanieczyszczenia na kliszy czy matrycy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 21:11  
Cytuj
Wg tego co na papierze jestem katolikiem, tak kupiłem sobie kilka sakramentów (to nie było co łaska) a właściwie sam to jeden - ślubu, resztę zafundowali mi rodzice, zaraz zapewne napiszesz o apostazji, rozważałem ale po co uniewżniać coś co dla mnie nic nie znaczy, kasy przecież mi nie zwrócą, a za jakieś 20 lat gdy będę umierał a przypadkiem zmienię zdanię odnośnie wiary to każę dzieciom posmarować gdzie trzeba i pochówek będzie z większymi chonorami jak u całe życie bogobojnej duszyczki, takie życie, taka wiara.
Tak dla rozweselenia dowcip.
W pewnej parafii ksiądz ochrzcił kota, biskup się dowiedział i dzwonie do plebana co to za fanaberie wyprawia. Pleban odpowiada, excelencjio ale właściciele 10 000 zapłacili. Na to biskup, a to dobrze, dobrze, dbać mi o niego i do bierzmowania przygotowywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Bardziej obstawiał bym że to ciała niebieskie które się poruszają i przy wydłużonych czasach naświetlania

Obrazek
Obrazek
Obrazek
odpowiednio:
4: 08 50 47, -89 38 09
5: 14 38 50, -88 40 42
6: 14 59 06, -88 21 24 tak dla przykładu

Faktycznie wyglądają te obiekty na poruszone i obrazy powstałe przy długich czasach, ale nie podoba mi się kolor, a mianowicie niebieski - który zresztą mógł być zmieniony w jakimś programie graficznym ale mniejsza o to.
Rzeczywiście można stwierdzić, że to UFO, tzn. jako niezidentyfikowany obiekt latający, ale jeżeli ktoś chce poruszać sprawy UFO w kwestiach wiary to brzmi to trochę niepoważnie. No bo co znaczy stwierdzenie czy ktoś wierzy w UFO czy też nie wierzy ;-) Chyba, że to jakaś nowa religia.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 22:03  
Cytuj
Jedna opcja:
Kolor może oznaczać:
Obok emisji azotu jest czerwony, wodoru zielony a tlenu niebieski.

Opcja druga
Też są 3 kolory tylko że inne: niebieski, biały i czerwony.
Wtedy kolor niebieski oznacza że temperatura obiektu przekracza 30000 stopni Celcjusza.

A co do kwestii wiary to wole się nie wypowiadać bo to bardzo drażliwy temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 22:31  
Cytuj
Nie warto naciągać na siłę teorii na zjawiska :-) Temperatura powierzchni Słońca wynosi 5 500 stopni Celsjusza i w porównaniu z tymi obiektami jak napisałeś 30 000 stopni jest ledwo ciepła :-)
Wydaje mi się, że można sobie z czystym sumieniem dać spokój z tym UFO. Sztucznie wywołana sensacja bez względu na sposób powstania tych zakłóceń na zdjęciach.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Nie warto naciągać na siłę teorii na zjawiska :-) Temperatura powierzchni Słońca wynosi 5 500 stopni Celsjusza i w porównaniu z tymi obiektami jak napisałeś 30 000 stopni jest ledwo ciepła :-)
Wydaje mi się, że można sobie z czystym sumieniem dać spokój z tym UFO. Sztucznie wywołana sensacja bez względu na sposób powstania tych zakłóceń na zdjęciach.


Widzę że Kolega bagatelizuje tą sprawę. Tysiące naukowców siedzą nad tym i robią doktoraty. To jest BARDZO poważny problem którym trzeba się zająć. To zajmie lata analiz i badań. Tysiące spotkań na najwyższym szczeblu, setki publikacji. A tu dajmy sobie spokój. Jak tak można. :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Wy jednak nie przyjmujecie prawdopodobieństwa istnienia innych cywilizacji natomiast ślepo wierzycie w potop i arkę Noego.


CYTAT
nigdzie nie napisałem że ty osobiście nie wierzysz w istnienie życia poza ziemią...


Sam wiesz co piszesz?
Do wielebnego to mi baaaardzo daleko umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 18:36  
Cytuj
oglądnijcie sobie ten film http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopień-2009-482468 tylko oglądnijcie, nie oceniajcie na podstawie recenzji czy opisów... chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 20:00  
Cytuj
Prośba do Moderatora.
Proszę wykasować moje posty, nic nie wnoszą do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
oglądnijcie sobie ten film http://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopień-2009-482468 tylko oglądnijcie, nie oceniajcie na podstawie recenzji czy opisów... chytry

Monka, a może jakiś skrót z którego mógłbym ściągnąć ten film? Zawsze można się najeść strachu kiedy jest się samym w domu :-)

Może być też tak, i tego nie wolno wykluczać, że cała ta medialna wrzawa wokół podobnych spraw ma na celu wzbudzenie strachu społeczeństwa. Wymyślają więc fantastyczne tematy, niesamowite historie mrożące krew w żyłach, nagłaśniają nieszczęścia trapiące społeczeństwo, dlatego tematy te i podobne im, przebijają się do mediów mainstreamowych czyli mediów głównego nurtu. Strach jak każdy wie jest warunkiem koniecznym do skutecznego sprawowania władzy nad daną społecznością. Można straszyć Talibami, innym terroryzmem, rakietami balistycznymi z ładunkiem nuklearnym z Iranu czy też na naszym podwórku Rosją oraz opozycją pisowską, która nie rządzi od 4 lat a mimo to tak napawa strachem lemingów. Lemingi bójcie się i zachowujcie się tak jak od was jest wymagane. Aport !!!

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 14:28  
Cytuj
nie wierze w to że kosmici jacyś tam są nas zaatakują;) Tak jak w ten artykuł też nie wierzę: http://postlinknews.com/349news.php zachęcam do przeczytania go!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 14:36  
Cytuj
Znowu SPAM na forum. sciana
Co za idioci coś takiego wklejają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 18:15  
Cytuj
Boxer, ten film możesz oglądnąć tu bez zasysania, wystarczy się zalogować, za darmo.

http://zalukaj.pl/zalukaj-film/4883/czwarty_stopien_the_fourth_kind_2009_.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Boxer, ten film możesz oglądnąć tu bez zasysania, wystarczy się zalogować, za darmo.

http://zalukaj.pl/zalukaj-film/4883/czwarty_stopien_the_fourth_kind_2009_.html

Dzięki, obejrzę, lubię s-f :-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 11:40  
Cytuj
Boxer - ściągasz może z neta serial Stargate?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
... ściągasz może z neta serial Stargate?


Nie, jakiś czas temu kiedy miałem jeszcze polsat to na axn-scifi nadawany był sezon za sezonem i oglądałem jak leciało kiedy oczywiście był czas. Serialik miał swój klimat i może się jeszcze kiedyś skuszę ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2011r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Dzięki, obejrzę, lubię s-f :-)


To nie jest s-f... bardziej dokument z elementami fabuły...:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »