NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
narożnik-gdzie i jaki?,
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 11:55  
Cytuj
mam zamiar kupić narożnik gdzie polecacie zakupić ? chodzi o solidnosc wykonania cena do 3000zl , jakie obicie najlepsze dodam ze chce zakupic naroznik z funkcja spania i ze w domu jest male dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 11:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:36  
Cytuj
Chwila. Zakładam, że jesteś dorosłą osobą. Chcesz kupić narożnik i zaczynasz od forum? Wydaje mi się, że powinnaś zapytać w sklepach meblowych, gdzie informacji udzielą Ci specjaliści. Oczekujesz że 15-18 letnia dziatwa ma doświadczenie w zakupach narożników i doradzi Ci informacji jakie obicie jest najlepsze etc. ? Zastanawia mnie IQ ludzi, którzy zbierają tu informację typu: gdzie kupie tanio śrubkę, czy orlen w Nisku jest całodobowy, i gdzie w Stalowej można wypić kawę. Idź do Halmaru czy innego sklepu meblowego (a masz ich w Stalowej w chuj) i wprost zapytaj sprzedawcę o towar do 3 tys. zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 23:43  
Cytuj
Fajna oferta narożników jest w Meblach OK w Rozwadowie Poproś o katalogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Chwila. Zakładam, że jesteś dorosłą osobą. Chcesz kupić narożnik i zaczynasz od forum? Wydaje mi się, że powinnaś zapytać w sklepach meblowych, gdzie informacji udzielą Ci specjaliści. Oczekujesz że 15-18 letnia dziatwa ma doświadczenie w zakupach narożników i doradzi Ci informacji jakie obicie jest najlepsze etc. ? Zastanawia mnie IQ ludzi, którzy zbierają tu informację typu: gdzie kupie tanio śrubkę, czy orlen w Nisku jest całodobowy, i gdzie w Stalowej można wypić kawę. Idź do Halmaru czy innego sklepu meblowego (a masz ich w Stalowej w chuj) i wprost zapytaj sprzedawcę o towar do 3 tys. zł.

to musi byc smutne, kolejny post gdzie kogos prowokujesz i nikt nie odpisuje :(

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
Chwila. Zakładam, że jesteś dorosłą osobą. Chcesz kupić narożnik i zaczynasz od forum? Wydaje mi się, że powinnaś zapytać w sklepach meblowych, gdzie informacji udzielą Ci specjaliści. Oczekujesz że 15-18 letnia dziatwa ma doświadczenie w zakupach narożników i doradzi Ci informacji jakie obicie jest najlepsze etc. ? Zastanawia mnie IQ ludzi, którzy zbierają tu informację typu: gdzie kupie tanio śrubkę, czy orlen w Nisku jest całodobowy, i gdzie w Stalowej można wypić kawę. Idź do Halmaru czy innego sklepu meblowego (a masz ich w Stalowej w chuj) i wprost zapytaj sprzedawcę o towar do 3 tys. zł.



jakby bylo tak jak piszesz to po 1 zalozyc trzeba ze masz 15 lat i sie nie orienrtujesz czyli glosu nie powinnienes zabierac, bo dziwi mnie ze ktos udziela sie w jakims temacie nie piszac odpowiedzi tylko oceniajac ta osobe. a to ze sie pytam to chyba nic zlego - robilam juz zakupy w halmarze itp i sie zawiodlam a biore pod uwage ze ktos kupuje meble i moze sie podzielic opinia - idac do sklepu wszytsko wyglada elegancko a sprzedawca zawsze powie ci ze jest super itd a po 2 latach okazuje sie ze jest inaczej.wiec zastanawiajac sie nad iq innych ludzi zastanow sie najpierw and swoim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 10:19  
Cytuj
a jednak :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 10:22  
Cytuj
Ja odradzam narożnik firmy MP Nidzica - swój kupiłem w Halmarze. Po 2 latach śrubki zaczęły się wykręcać (od mechanizmu składania) przez to miejsce do spania przy rozkładaniu lata "jak szmata w pralce". Ponadto półka pod laptop się zepsuła nie podnosi się tak jak powinna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 11:38  
Cytuj
Jakiś lepszy sprzęt z Abry powinien dać radę. Ja mam od 2 lat solidną sofę od nich, rodzinka moja kupiła sobie jakiś narożnik rok temu - taki raczej lowcostowy ew. średnia półka i są bardzo zadowoleni. Wiadomo, na wstępie odrzuć cokolwiek z Jyska, szkoda nawet czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 12:11  
Cytuj
Do malych dzieci polecalbym skorke- wszelkie rozlane soczki, mleczka, rozciapane obiadki czy czekoladki zmywasz jednym ruchem sciereczki. Niestety do 3000 nie ma szans, dobra skora dobre firmy to >10000plnow. Moze warto sprobowac z eko skora? Tylko pytanie jak z wytrzymaloscia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 12:19  
Cytuj
Witam eko skóry nie polecam,kupiłem narożnik z tego materiału 3lata użytkowania i nadaje się na śmietnik.Kupowałem w Łancucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 12:44  
Cytuj
poszło PW umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2015r. 13:28  
Cytuj
My również z uwagi na małe dziecko kupiliśmy narożnik z eko-skóry, fakt łatwo utrzymać czystość, ale jeśli chodzi o spanie to porażka - mega niewygodny, no i dokładnie jak napisał pawcio1972ra, wytrzymał 3 lata i do śmieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 09:37  
Cytuj
Broń Boże nie kupuj w meble o.k. Nie dosc ze oszukują to jakoś towaru pozostawia wiele do życzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2015r. 11:12  
Cytuj
A ja polecam kupić prosto od producenta. Czekasz tak samo długo jakbyś zamawiał w sklepie meblowym ( no oprócz Bodzio meble - tam jest od ręki, ale meble takie sobie). Ja szukalam szukalam i kupiłam na http://meble-wojak.pl/ prosto od producenta, kolor sobie wybierasz sam. Z uwagi na małe dzieci kupiłam w najdrożeszej wersji tkaniniowej. Każdy sok, wino, czekoladę, mazaki zmywam czystą ściereczką zmoczoną w samej wodzie. Jest duża powierzchwnia do spania a dodatkowo ma pojemnik na pościel. Wykonanie świetne. Kurier przywiózł do domu. Płaciłam przy odbiorze i zapłaciłam razem z kosztami dowozu 1800 zł. Szczerze polecam. Ja mam model Vera z dodatkową pufą. Kupując u nich przez Allero jest ciut drożej, ja zamawiałam telefoniczniej i obniżyli mi koszty transportu. Po co przepłacać w sklepie, od producenta taniej. Zadzwoń i popytaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »