NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Woda w naszym mieście,
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 13:30  
Cytuj
Witam, powiedzcie mi jak jest w końcu z wodą w naszym mieście? Kiedyś była czysta a po ostatnich przebojach z colą zastanawiam się nad kupnem takiego czegoś http://www.kropl(...)temid=53 przynajmniej do wody pitnej. Używa ktoś w domu filtrów i czy to coś w ogóle daje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 13:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 14:49  
Cytuj
Przy wodzie dobrej jakości jaką obecnie mamy w Stalowej Woli jest to bez sensu zakup.

Poza tym naprawdę myślisz, że ten kawałek plastiku przefiltruje Ci wodę ? Nie sądzę.
Jeżeli już to stosuje się zewnętrze filtry, ale to w miejscach z fatalną wodą. Wydatek parę tys. zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:04  
Cytuj
No właśnie sęk w tym, że jedni mówią, że mamy super wodę inni znowu, że jej stan się pogorszył, że jest kamień, twarda itd. itd. i nie wiem, komu wierzyć. Co do kawałka plastiku, to w te dzbanki wsadza się chyba jakieś wkłady czy coś takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:15  
Cytuj
Nie ma co słuchać co mówią inni, wystarczy sprawdzić jak jest faktycznie.

http://www.mzk.stalowa-wola.pl/index.php/component/content/article/1-mzk/59-jako-wody

Wodę można bez obaw pić "z kranu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:17  
Cytuj
Od ok. roku używam filtr prysznicowy, i woda jest naprawdę lepsza, nie śmierdzi, a skóra nie wysusza się. Filtr zmieniam co ok. 3 miechy i jest cieżki. W kuchni nie mam filtru i woda czasem śmierdzi, a czasem zlatują czarne paproszki.

Znajomi mają filtr dzbankowy juz od kilku lat używają i jak piją u nas herbatę, to czują różnicę w smaku. Niby w Stalowej jest dobra woda, ale różnica po używaniu filtru jest.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 15:40  
Cytuj
Kombi, zawracasz sobie głowę pierdołami. Zapewne nie raz na kacu przechyliłeś kilka szkalnek "kranówy" (kto zresztą nie?) a nagle ktoś ci wkręca herezje że woda nie smaczy. Pij na zdrowie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Kombi, zawracasz sobie głowę pierdołami. Zapewne nie raz na kacu przechyliłeś kilka szkalnek \"kranówy\" (kto zresztą nie?) a nagle ktoś ci wkręca herezje że woda nie smaczy. Pij na zdrowie!

Do Luk. KOMBI zwraca się do tych, którzy filtry używają. Jakbyś używał to wiedziałbyś-ła, że jest różnica wody na dużo lepsze.
Osobiście polecam.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 20:47  
Cytuj
Mam ten dzban z tymi filtrami.

Woda mi jakos nie zmiena smaku , niczym sie nie rozni od tej z kranu.


Jedyne co sie zmienilo to kolejny smiec mi zawadza w kuchni.


Po przefiltrowaniu wody a potem jej zagotowaniu w czajniku osadza sie nadal kamien.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2011r. 20:52  
Cytuj
RNI bo to pewnie smaku (mam nadzieję) nie zmienia, mi chodzi o jako taką czystość.
GRZ - to, że MZK pisze na swojej stronie, że jest czysta jest tak samo przekonujące, jak sukcesy opisywane na stronie Platformy O.
Magia, dzięki za opinię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:30  
Cytuj
nic nie dadzą żadne filtry.. najlepiej kupować 5L bańki wody niegazowanej w sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 17:05  
Cytuj
Woda w stalówce jest oczywiście lepsza niż np. w Nisku i jej okolicach, czy w Tarnobrzegu. Ale nie jest rewelacyjna i nie polecałabym jej nikomu pić z kranu bezpośrednio, fuj.

Używając tego filtru prysznicowego teraz, kiedy jest gorąco i nawet do 3 razy nie raz bierze się prysznic w ciągu dnia, naprawdę skóra się tak nie wysusza. Po tygodniu zobaczysz różnicę. Polecam też dla maluszków taką wodą do kąpieli, zamiast smarowanie balsamami czy oliwkami. Woda jest naprawdę delikatna i bez zapachu i nie wysusza skóry.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 22:11  
Cytuj
Woda jest OK zwłaszcza teraz po takiej modernizacji stacji uzdatniania wody, ale tak pić z kranu??? Na żywca??? chyba się nie odważę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »