NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Firma instalacyjna ARCON,
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 07:28  
Cytuj
Miał ktoś może do czynienia z firmą Arcon? Wymienia w blokach instalacje centralnego ogrzewania. Takie choinki robi z pionow, że tylko bańke powiesic i świeta są. A właściciel bezczelny i zadufany w sobie. Macie podobne wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 07:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 07:34  
Cytuj
z tego co ja się orientuję to instalację CO to robi się według planu tego co wykonał robotę zaplanowania tego a nie od tak na widzimisięumiech skoro ktoś nie zgłaszał ale do projektu to wykonał go tak jak tam byłoumiech a swoją drogą u mnie w bloku robili i ja jakoś choinek nie mamjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
Miał ktoś może do czynienia z firmą Arcon? Wymienia w blokach instalacje centralnego ogrzewania. Takie choinki robi z pionow, że tylko bańke powiesic i świeta są. A właściciel bezczelny i zadufany w sobie. Macie podobne wrażenia?



Ja mam podobne wrażenia. Nie będę mówić o "efektach" pracy. Może wspomnę tylko o tym, że część pracowników, żeby zacząć pracować musiała się najpierw napić. Jak się koło nich przechodziło to tak śmierdzieli alkoholem, że od samego wdychania można było się upić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:13  
Cytuj
u mnie też robili i jestem bardzo zadowolona, świetne chłopaki i choinek nie widziałam, może to kwestia charakteru właściciela mieszkania i jego podejścia do sprawy, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
u mnie też robili i jestem bardzo zadowolona, świetne chłopaki i choinek nie widziałam, może to kwestia charakteru właściciela mieszkania i jego podejścia do sprawy, pozdrawiam

Czyli poziom rzetelności i fachowości usług firmy Arkon zależy od charakteru inwestora?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
z tego co ja się orientuję to instalację CO to robi się według planu tego co wykonał robotę zaplanowania tego a nie od tak na widzimisięumiech skoro ktoś nie zgłaszał ale do projektu to wykonał go tak jak tam byłoumiech a swoją drogą u mnie w bloku robili i ja jakoś choinek nie mamjezyk

Instalacje co powinno sie robic wg planu, ale nie wydaje mi sie, żeby jakikolwiek projektant wymyślił zmiane kierunku pionu 5 (piec) razy na wysokości 2 kondygnacji (3 razy u mnie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:52  
Cytuj
Robota jest wykonana tym lepiej, im mniejsza jest wiedza i orientacja inwestora w tym zakresie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 16:04  
Cytuj
dokładnie popieram .. jak się nie znasz nie pyskuj, a jak masz problem to zgłoś go do wykonawcy.. dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
dokładnie popieram .. jak się nie znasz nie pyskuj, a jak masz problem to zgłoś go do wykonawcy.. dziękuje

Wasyl, czyli że o co chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 16:19  
Cytuj
A ilu pracuje w tej firmie inżynierów ze stosownymi uprawnieniami ?

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 17:49  
Cytuj
Po pierwsze jeśli już to firma nazywa się ARKON !Po drugie firma ta ma bardzo wykfalifikowanych pracowników i szefostwo . Po trzecie poziom inteligencji nie zależy od skrótu przed imieniem i nazwiskiem . A tak nawiasem mówiąc o poziomie inteligencji kto ociepla mieszkanie od wewnątrz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Miał ktoś może do czynienia z firmą Arcon? Wymienia w blokach instalacje centralnego ogrzewania. Takie choinki robi z pionow, że tylko bańke powiesic i świeta są. A właściciel bezczelny i zadufany w sobie. Macie podobne wrażenia?




Znam tego czlowieka który te bzdury wypisuje mieszkam w tym bloku i nic takiego niema miejsca to sa køamstwa o pracownikach nic zlego niemoge napisac a na temat tego clowieka niebéde sie wypowiadal bo slyszalem to i owo o tym inzynierze on ma z kazdym problemy od rodziny po somsiadów.
;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:11  
Cytuj
Inteligencja a wykształcenie to nie jest to samo. To, że ktoś jest dobrym mechanikiem to nie oznacza, że będzie dobrym konstruktorem.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:17  
Cytuj
Dla mnie to jest śmiechu warte i tyle !!! Z tego co wiem firma Arkon zatrudnia młodych pracowników w celu dania szansy na zdobycie praktyki i wiedzy na dany temat przy pomocy wykwalifikowanych osób, opłacają również studia w tym celu. Człowieku więc zastanów się co piszesz, z tego co wiem zostało wykonane już parę bloków np. staszica czy I sierpnia . Nigdzie nie było problemów tylko u pana O_O ciekawe... Widząc to co jest napisane że ktoś ociepla mieszkanie od wewnątrz... szkoda się wypowiadać na ten temat.
Jeżeli chodzi o alkohol jak zostało wspomniane jestem pewien że szefostwo w 100% coś z tym zrobi i taka sytuacja nie będzie miała więcej miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:21  
Cytuj
A jeszcze zapomniałem dodać że znam osobiście właściciela i nie wydaje mi się że jest to osoba bezczelna i zadufana w sobie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
A jeszcze zapomniałem dodać że znam osobiście właściciela i nie wydaje mi się że jest to osoba bezczelna i zadufana w sobie...



Bezczelny to jest tem kto oczernia pracowników sam niewiele wie a uczy innych zastanawiam sie czy potrafi cos oprucz pisania bzdetów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
z tego co ja się orientuję to instalację CO to robi się według planu tego co wykonał robotę zaplanowania tego a nie od tak na widzimisięumiech skoro ktoś nie zgłaszał ale do projektu to wykonał go tak jak tam byłoumiech a swoją drogą u mnie w bloku robili i ja jakoś choinek nie mamjezyk

Instalacje co powinno sie robic wg planu, ale nie wydaje mi sie, żeby jakikolwiek projektant wymyślił zmiane kierunku pionu 5 (piec) razy na wysokości 2 kondygnacji (3 razy u mnie).


Można zrobić nawet 10 zmian przy zastosowaniu odpowiednio mocnej pompy i doborze zwężek jeżeli istnieje taka potrzeba. Teraz instalacje i obliczenia wykonuje się w odpowiednich programach więc jeżeli nie wypluwa błędu to można robić co się chce i jak projektantowi wygodniej. Osobiście wolę projektować jak najprostsze instalacje ponieważ słabsze pompy można stosować i nie trzeba kombinować z ciśnieniami tak bardzoumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Bezczelny to jest tem kto oczernia pracowników sam niewiele wie a uczy innych zastanawiam sie czy potrafi cos oprucz pisania bzdetów



naucz się pisać .... Ten człowiek ma ponad 30 lat praktyki jeżeli nic by nie wiedział na ten temat to po co zakładać firmę ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze jeśli już to firma nazywa się ARKON !Po drugie firma ta ma bardzo wykfalifikowanych pracowników i szefostwo . Po trzecie poziom inteligencji nie zależy od skrótu przed imieniem i nazwiskiem . A tak nawiasem mówiąc o poziomie inteligencji kto ociepla mieszkanie od wewnątrz ?



Ten kto mieszka w kamienicy i fasady nie moze ruszyc. Widze ze tez masz pojecie o robocie tyle co ...............

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 20:39  
Cytuj
CYTAT

Ten kto mieszka w kamienicy i fasady nie moze ruszyc. Widze ze tez masz pojecie o robocie tyle co ...............


Dokładnie. Jedyny powód dla którego się to robiumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 23:01  
Cytuj
Maciek02 i lolekmen coś chyba zaczeli na siebie "poszczekiwac". Sie nie rozumieją raczej, choc razem pracują w tej firmie. Bywaumiech
Zakretasy pionow wynikają głownie z braku zaplanowania sobie odpowiednio wcześniej ich przebiegu. Nie ma żadnego powodu, żeby nimi tak krecic.

CYTAT
Znam tego czlowieka który te bzdury wypisuje mieszkam w tym bloku i nic takiego niema miejsca to sa køamstwa

umiech No to Maciusiu02 zapewne Wiesz, że to co zrobione idzie do przerobki (pomimo deklaracji Pana właściciela firmy, że wszystko jest pieknie i wszystkie zgłoszone uwagi to tylko "fantazje pomylonego faceta"). Bo zdaniem wszystkich było to nie do przyjecia. Myślałem, że to tylko u mnie tak to zrobione, ale okazuje sie, że prawie u każdego coś jest źle. Chodzi o jedną klatke na szczeście, bo wiecej nie zdążyliście jeszcze zrobic, albo raczej ... zepsuc.
A i widziałem to co zostało zrobione po porannej awanturze. I trzeba przyznac, że wygląda już ... pieknie. Czyli można jak sie chce. To sie chyba nazywa rzetelnosc, a właściwie w przypadku tej f-my to jej brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 10:38  
Cytuj
Miałam wczoraj przyjemność rozmawiać z bratem – mieszka w tym właśnie bloku i opowiedział mi to od strony innych mieskzńców... Pan który rozpoczal wątek wielokrotnie stwarzał problemy, probował angazować innych ludzi w swoje włąsnie potyczki z kim tylko się da. Myśle, ze osoba ktorej naprawde zalezaloby na tym, zeby bylo dobrze zrobione nie mialaby interesu w tym zeby pisac o tym na forum tylko pilnowac sprawy w momencie projektowania a nie oskaraza ludzi wykonujacych swoje obowiazki. Jest po prostu złosliwya, i postanowil sie zemscic poniewaz jego wymysły nie zostały zrealizowane.
Cala rodzina znana z tego, ze na zwykłych wywiadowka potrafiła zrobic z igły widły. Zona podobna. Chyba caly dzien siedza i mysla jak uprzykrzyc zycie innym... Szkoda mi takich ludzi.
Samowole budowlane to tylko dodatkowy argument, ze cos z tym Panem nie tak.
Inni sasiedzi wstydza sie, ze przez jedna osobe pozostaje taka atmosfera. Projekt jest gotowy, trzeba sie go trzymac, gorzej jak ktos sam BEZ ZGŁOSZENIA zmienia uklad swoich scian, to wtedy niech sie nie dziwi, ze beda przeprowdzone odejscia... Smieszne i wtydza sie za niego inni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie to jest śmiechu warte i tyle !!! Z tego co wiem firma Arkon zatrudnia młodych pracowników w celu dania szansy na zdobycie praktyki i wiedzy na dany temat przy pomocy wykwalifikowanych osób, opłacają również studia w tym celu.

Oplacaja oplacaja w co miesiac ja wyplate dostajesz umiech Masakra ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Maciek02 i lolekmen coś chyba zaczeli na siebie \"poszczekiwac\". Sie nie rozumieją raczej, choc razem pracują w tej firmie.

No niestety ale tam nie pracuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Miałam wczoraj przyjemność rozmawiać z bratem – mieszka w tym właśnie bloku

Zadziwiające, wszyscy mieszkają, albo mają rodzinke w tym bloku umiech

CYTAT
Cala rodzina znana z tego, ze na zwykłych wywiadowka potrafiła zrobic z igły widły. Zona podobna. Chyba caly dzien siedza i mysla jak uprzykrzyc zycie innym... Szkoda mi takich ludzi.

No dobra, przyznam sie ... w zeszłym tygodniu wyprowadziłem psa pod okna sąsiadow, żeby im obsikał kwiatki i żeby im uschły. I właśnie kombinuje co tu spsocic jutro ... umiechumiechumiech

CYTAT
Projekt jest gotowy, trzeba sie go trzymac, gorzej jak ktos sam BEZ ZGŁOSZENIA zmienia uklad swoich scian, to wtedy niech sie nie dziwi, ze beda przeprowdzone odejscia... Smieszne i wtydza sie za niego inni.


No trzeba, trzeba. Zapraszam Cie Nataszkob do mnie w odwiedziny. Przy okazji wizyty u brata. Herbetke wypijemy, ciasteczko upieke (nawet sie naucze umiech ), sprawdzimy czy to coś jest zgodne z dokumentacją. Powiedz tylko kiedy, to projekt przyniose. Tylko sie pospiesz bo zaraz to coś idzie do przerobki. A może podsuniesz mi plan niecnej intrygi i jakiś nowy sposob uprzykrzenia życia sąsiadom ... hm? ... pomożesz?

A teraz chciałbym podziekowac za wszystkie wypowiedzi pracownikom f-my Arkon i posłuchac opinii o pracy tej firmy jej klientow.
Pozdrawiam i jutro postaram sie zamieścic fotki tego czegoś o czym mowie, a co właściciel f-rmy Arkon uznał za wzor do naśldowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »