NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Taniec dyskotekowy w parach, Gdzie można się go nauczyć?
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:37  
Cytuj
Poszukuję miejsca w Stalowej Woli, gdzie można nauczyć się tańca dyskotekowego w parach. Może ktoś był już w takim miejscu? Chodzi mi o coś takiego jak w linku: http://www.youtu(...)B01BF483 . Szukałam na stronach SZKÓŁ TAŃCA, ale nie ma tam konkretnie takiego rodzaju tańca wymienionego. I nie będzie dla mnie satysfakcjonującą odpowiedzią: "idź na dyskotekę". A może ktoś z Was podjąłby się tak trudnego zadania? Próbowałam uczyć się z filmików z internetu, ale to nie takie proste wbrew pozorom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 11:26  
Cytuj
Właściwie wszystkie ruchy tułowia i rąk na filmiku to są figury salsy. Nogi w pewnym sensie też, tańczą tylko "na inne liczenie". Zapisz się na salsę, jak załapiesz i będziesz tańczyć już bez myślenia o krokach, przełożysz sobie wszystko na dyskotekowe rytmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 12:24  
Cytuj
podpinam do tematu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 12:33  
Cytuj
naucz sie uprawiać sex grupowy, pojmiesz jak tanczyć w dysce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Właściwie wszystkie ruchy tułowia i rąk na filmiku to są figury salsy. Nogi w pewnym sensie też, tańczą tylko \"na inne liczenie\". Zapisz się na salsę, jak załapiesz i będziesz tańczyć już bez myślenia o krokach, przełożysz sobie wszystko na dyskotekowe rytmy.


Dzięki za podpowiedźumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
naucz sie uprawiać sex grupowy, pojmiesz jak tanczyć w dysce


O lol... A co to za metoda? Super... dzięki za radę, ale jednak nie skorzystam... Spróbuję z tą salsą raczej;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 18:50  
Cytuj
Do tego potrzebna jest tylko dziewczyna co umie tanczyc i poznac podstawe 2N1 albo 2N2 i lecisz w tancu jak szalony.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
Do tego potrzebna jest tylko dziewczyna co umie tanczyc i poznac podstawe 2N1 albo 2N2 i lecisz w tancu jak szalony.


No mi to raczej jakiś facet by się przydał (jestem dziewczyną), a nie dziewczyna. Najlepiej taki, który nauczyłby mojego partnera i mnie tańczyć. Widzę, że Ty masz pojęcie;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 21:29  
Cytuj
A do czego ten taniec dyskotekowy potrzebny Ci jest?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 21:34  
Cytuj
Na dyskotekach juz nie ucza???? a to szkoda. Zapraszam na Lowisko,

15lat temu nauczyla mnie w 10min przed weselem kolezanka, potem opanowalem to co chcialem, i do super zabawy nic mi teraz nie potrzeba tylko partnerki do tanca.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
A do czego ten taniec dyskotekowy potrzebny Ci jest?


Po prostu chcę się nauczyć tańczyć. W sumie to ja i mój partner. A na imprezach których bywam przydałby mi się właśnie taki taniec. Przecież nie wyskoczę na dyskotece z POLKĄ albo KRAKOWIAKIEM;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Na dyskotekach juz nie ucza???? a to szkoda. Zapraszam na Lowisko,

15lat temu nauczyla mnie w 10min przed weselem kolezanka, potem opanowalem to co chcialem, i do super zabawy nic mi teraz nie potrzeba tylko partnerki do tanca.




A kiedy na dyskotekach uczyli tańczyć? Przecież nie zaczepię obcej osoby i nie powiem jej, żeby uczyła mnie tańczyć. I na jakie to Lowisko zapraszasz?umiech Nie bardzo wiem o co chodzi i gdzie to jest.
Ja też bym chciała mieć znajomego/znajomą, którzy nauczyliby nas tańczyć. Bo widzisz mi nie chodzi o takie zwykłe podskakiwanie tylko troszkę bardziej zaawansowany taniec - z inwencją twórczą;p Po prostu coś takiego co jest w linku, który zamieściłam w pierwszym poście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 10:22  
Cytuj
Pojdz do planety kup soie browarka, popatrz jak tańczą inni, skończ piwo i leć na parkiet ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Pojdz do planety kup soie browarka, popatrz jak tańczą inni, skończ piwo i leć na parkiet ; )


Taniec dyskotekowy zajmuje za dużo miejsca jak na planetę. Do planety starczy jak mówisz, iść zobaczyć i ruszać w tany.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pojdz do planety kup soie browarka, popatrz jak tańczą inni, skończ piwo i leć na parkiet ; )


Taniec dyskotekowy zajmuje za dużo miejsca jak na planetę. Do planety starczy jak mówisz, iść zobaczyć i ruszać w tany.




Nie no... tak to ja chyba tańczyć potrafię;p A ja potrzebuję nauczyć się właśnie takiego typowego tańca jak na tych filmikach. "Poprawnego", że tak powiem. Nie chodzi mi w każdym bądź razie o przypadkowe wygibaski;pp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »