NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Podziekowanie upominek dla gości na chrzcinach,
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 12:08  
Cytuj
Witam. Gdzie można w Stalowej kupić upominki dla gości z okazji przybycia na chrzest naszego dziecka. Czy ktoś coś takiego w Stalowej spotkał? Nie chce zamawiać na allegro wolałabym najpierw zobaczyć na żywo jak coś takiego wygląda. Mogą to być jakieś pudełeczka ozdobne, ramki na zdjęcie lub figurki. Z góry dziękuję za pomoc umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 13:00  
Cytuj
o ile się nie mylę widziałam takie coś w upominkowym albo na hali albo w centrum handlowym.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 13:39  
Cytuj
w domu rzemieślnika od strony budek z ubraniami jest sklep w którym można kupić różne kartki oraz upominki na parterze są upominki a bardzo duży wybór wszelakich kartek znajduje się na piętrze ceny również są przystępne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:02  
Cytuj
tak mi teraz do głowy przyszło..

możesz kupić tanie ramki w sklepie po 5zł (np. w środku na hali) zrobić jakieś fajne zdjęcie bobasowi i prezent jak ta-lala ;)

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:48  
Cytuj
Dziękuje za pomoc umiech dziś sprawdze umiech A czy ten sklep kolo hali jest czynny do 18 ?? Bo wiem że ten w centrum jest czynny dlużej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:55  
Cytuj
ten przy hali do 18 umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:56  
Cytuj
Sklep firmowy Tryumf na KEN obok Irish Pub - polecam.
Duży wybór, niskie ceny

http://stalo(...)id=22693

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 21:45  
Cytuj
Na alegro są takie śliczne aniołki z napisem ,super i koszt to 1 zł sztuka.Myślę że to by wystarczyło na mały upominek dla gośći.

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 22:16  
Cytuj
Tak widziałam te aniołki na zdjęciu ładnie wyglądają ale wolałabym zobaczyć na żywo umiech Jeżeli nic nie spotkam to zamówie na allegro. Dziś niestety nie zdążyłam do sklepów ;/ Ale jutro na 100 % popatrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 23:45  
Cytuj
Te aniołki na allegro sa przesliczne. Jak odwiedzisz te sklepy w stw to napisz z ciekawości jak sprawa wygląda z cenami.;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 20:30  
Cytuj
Witam. Niestety u nas takich aniołkow jak na allegro nie spotkalam. Kupiłam za to inne wieksze koszt jednego to 8 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 21:21  
Cytuj
To przecież majątek... biorąc pod uwage ze masz 20 gości wydałas 160 zł, Na allegro koszt wyszedłby 30 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 22:25  
Cytuj
Gości mam 29 umiech ale warto bylo tyle zaplacic umiech Przynajmniej wiem co kupilam a tak z allegro to nieraz jest co innego na zdjeciu a co innego w rzeczywistoci ;/ kilka razy sie nacielam wiec jestem ostrozna....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 23:11  
Cytuj
Ludzie wy jesteśie nienormalni!!! Ja proponuje kupić każdmu po samochodzie a jak przyjdzie na ślub to po mieszkaniu m4. To na tym ma polegać chrzest? komunia i ślub? Sami nakrecacie ten biznes. Pokolenie JPII = kasa =sex= kasa=sex. Robicie jakieś chrzty i komunie na pokaz w lokalach czy restauracjach po co? żeby sie pokazać?? Puknijcie się w łeb!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
Ludzie wy jesteśie nienormalni!!! Ja proponuje kupić każdmu po samochodzie a jak przyjdzie na ślub to po mieszkaniu m4. To na tym ma polegać chrzest? komunia i ślub? Puknijcie się w łeb!!



Popieram w 100% trafiles w dziesiatke.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 01:58  
Cytuj
CYTAT
Ludzie wy jesteśie nienormalni!!! Ja proponuje kupić każdmu po samochodzie a jak przyjdzie na ślub to po mieszkaniu m4. To na tym ma polegać chrzest? komunia i ślub? Sami nakrecacie ten biznes. Pokolenie JPII = kasa =sex= kasa=sex. Robicie jakieś chrzty i komunie na pokaz w lokalach czy restauracjach po co? żeby sie pokazać?? Puknijcie się w łeb!!


Jezeli nie masz nic na temat do powiedzenia to po co sie wypowiadasz?? Nie pytalam czy ci sie to podoba czy nie a nienormalny to jestes ty. Moja kasa moja sprawa a tobie nic do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 01:59  
Cytuj
A ty rni.... masz odpowiedz na kazdy temat jak juz wyzej pisalam nie wnosisz nic do tematu to sie nie WYPOWIADAJ!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 06:53  
Cytuj
gogonia zaproś mnie - całe życie marzyłem o takim prezencie he he

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 09:00  
Cytuj
To miłe że chciałaś podziękować gościom ale te pieniądze, chociaż to nie majątek mogłaś równie dobrze wyrzucić do kosza, gdzie po najpóźniej tygodniu, trafi większość zakupionych przez Ciebie, zapewne chińskich, aniołków.
Przykre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 09:15  
Cytuj
Przykrzy to jestescie wy w waszych wypowiedziach! Widze ze na tym forum nie mozna o nic zapytac bo zaraz cie ludzie oceniaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 09:17  
Cytuj
gdzie po najpóźniej tygodniu, trafi większość zakupionych przez Ciebie, zapewne chińskich, aniołków.

A dlaczego twierdzisz ze trafia do kosza ? U starszego dzieciaka tez mielismy drobiazgi dla gosci i ludzie byli zadowoleni wiec nie piszcie mi czy te pieniadze wyrzycam do kosza czy nie bo to nie o to pytalam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lip 2011r. 16:37  
Cytuj
A co dziewczyne obchodzi co myslicie na temat sakramentow i przyjęc rodzinnych. Zapytala gdzie moze kupić i nie prosila nikogo o dobre rady? Ciekawi mnie czy ktoś z atakujących jest taki idealny i nie ma sobie nic do zarzucenia. Może powiecie, że jak urządzanie chrzicny czy wesele to nie przyjmujecie prezentow od gosci? Bo przeciez kasa nie jest najwazniejsza.

PS.
przypominam o pisaniu na temat, kolejny posty nie związane z tematem będą usuwane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »