NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Perfumy FM,
Posty: 12
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 13:15  
Cytuj
Poszukuje konsultantki perfum FM. Proszę o PW. Dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 13:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 13:56  
Cytuj
Proszę bardzo, podaje link gdzie możesz sama poszukać.

http://www.konsultanci.org/index.html

Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:50  
Cytuj
Mnie interesowała by taka perfumka z FM :
FM 160 Kolekcja luksusowa 100 ml

Czy mogę ją dostać na miejscu w Stalowej? jak jest z ich trwałością? bo kupiłem w rozlewni na edukacji kilka ml ładnej lacosty ale trzyma się ona może z godzine.. jak jest z tymi z FM?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Czy mogę ją dostać na miejscu w Stalowej? jak jest z ich trwałością? bo kupiłem w rozlewni na edukacji kilka ml ładnej lacosty ale trzyma się ona może z godzine.. jak jest z tymi z FM?


Jest podobnie, miałem kiedyś, próbowałem i nie polecam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 16:17  
Cytuj
Czyli wychodzi na to że muszę jednak wywalić te 150zł za oryginalną lacoste żeby był taki efekt.. aj w tym kraju nie da się nic zaoszczędzić.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 17:17  
Cytuj
moim zdaniem perfumy z fm sa dobrej jakosci. (napewno trzymaja sie dluzej niz perfumy z avon). Perfuma z Fm trzymala mi sie na swetrach nawet kilka tygodni (raz zalozony i do szafy)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 17:17  
Cytuj
a ja mam dostep do oryginalow w bardzo dobrej cenie jak ktos potrzebuje jakis konkretny zapach to pisac na pw - perfumy z pierwszej reki w Polsce - od dystrybutora
pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 19:34  
Cytuj
Witam!

Długość utrzymywania się zapachu na skórze jest zależna od kilku czynników, przede wszystkim od zaperfumowania produktu (ilośc ekstraktu zapachowego w roztworze), a także od ph skóry osoby, która z produktu korzysta.

Jeśli ktoś jest zainteresowany perfumami, zapachami, ich trwałością i sposobem tworzenia, to polecam artykuł z Wysokich Obcasów "Flakon bez dżordża" Łatwo znaleźć w sieci.umiech

A w sprawie perfum z oferty FM GGROUP zapraszam na PWumiech
Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem perfumy z fm sa dobrej jakosci. (napewno trzymaja sie dluzej niz perfumy z avon). Perfuma z Fm trzymala mi sie na swetrach nawet kilka tygodni (raz zalozony i do szafy)


Kocia. Widzę, że handlujesz FM. To Ty pukałaś kiedyś do mnie do domu? Coś chciałaś mi dać za darmo, nie pamiętam już czy to miały być perfumy. Nabij sobie wcześniej trochę postów i wtedy próbuj udawać "obiektywną".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 23:17  
Cytuj
No to jak to jest? że oryginalna perfuma albo dobra perfuma o tak to nazwę taka powyżej 100zł jest dobrej jakości długo się trzyma itd itd, skoro wg tego artykułu z dżordzem wynika że płacimy tylko z a napis na buteleczce i firmę.. a ta sama perfuma tylko w byle jakiej butelce kosztuje 3/4 mniej.. no i nie pachnie już tak długo rzekłbym pachnie godzine no to ja już nie rozumiem, za co w końcu płacę to ponad 100zł? za długotrwały zapach czy za butelkę i napis na niej? a może.. za jedno i drugie???
Nic a nic z tego już nie rozumiem, tak jakby porządne perfumy nie mogły być tanie i nie mogły trzymać się na ciele przez dłuuugi czas..

No ale.. podruba zawsze będzie podrubą.!
A z tym FM nadal nie wiem..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 09:15  
Cytuj
Dziękuje za odpowiedzi umiech A co do perfum FM uważam, że jak na swoją cenę są dobre. Jak ktoś nie chce wydawać 300 zł i "oszczędzać" tylko wypsikać i zamówić nową, może inną to uważam że warto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 12:47  
Cytuj
Luk. Zdziwisz sie, bo jak to powiedziales 'handluje' ale perfumami z AVON i wiem cos na ten temat. A to ze dopiero zaczynam sie udzielac na forum nie oznacza ze moje zdanie jest mniej warte niz np. Twoje :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »