NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
przestroga przed HESTIA,
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 15:03  
Cytuj
jak narazie jest to najlepsza firma w olewnaiu klienta , proba dodzwonienie na info linie graniczy z cudem , zalatwienie sprawy urasta to wielkiej gory nie do przejscia jak ktos chce gdzies sie ubezpieczyc to niech omija ja szerokim lukiem , wszedzie byle nie tamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 15:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~pokrzywdzony
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 15:06  
Cytuj
Co do tej firmy hestia to masz racje panuje tam totalny syf .28 pazdziernika zostal uszkodzony moj samochod , zglosilem szkode w hesti /tam jestem ubezpieczony/ustalono oc sprawcy tez hestia/zlapany przez policje sprawca/, ale hestia stwierdzila ze sprawa zakonczy sie dopiero po wyroku sadowym, wiec niechcac czekac skorzystalem ze swojego AC /hestia/,po wielu telefonach pieniadze zostaly wyplacone w 15grudniu. I teraz najlepsze dzwonie do hesti ze chce skorzystac z regresu z oc sprawcy zeby nie tracic swojego AC i znizek/poniewaz wiem ze sprawa sie skonczyla i sad uznal sprawce winnym/a oni do mnie zebym odeslal pieniadze wraz z odsetkami i czekal na decyzje w terminie 30 dni, czy to sie nazywa regres paranoja?moze ktos zna sie na prawie bo oni wala w balona nara ok

 
 
 
 
~~naiwny
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 16:30  
Cytuj
Potwierdzam w 100% - totalna olewka i lekceważenie klienta.

 
 
 
 
~~Leoś
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:36  
Cytuj
....ignorantia iuris nocetok

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:06  
Cytuj
ignorantia iuris nocet, facti non nocet co można przetłumaczyć, że nieznajomość prawa szkodzi, nieznajomość zaś faktu nie szkodzi chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:11  
Cytuj
nie wszyscy musza znac prawook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 20:01  
Cytuj
Nie straszcie bo mam tam dwa samochody poubezpieczane i ogolnie kto co to kieruje wlasnie do tej firmy.
Zawsze jak idziesz placic jest fajnie i milo a jak trzeba kase wydrzec to sa problemy ale wydaje mi sie ze wszedzie tak jest lacznie z PZU przez wielu tak zachwalajacych.
No a powiedzcie w takim razie jaka firme polecacie????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 20:09  
Cytuj
nie wiem kogo polecic ale odradzam hestie , jak mowisz ladnie sie placi ale odzyskac jest problem , to po co mi taka firma?
ja tez mialem przeboje z nimi i wiecej tam nie pojde , konczy mi sie w marcu z nimi ubezpieczenie i wole gdzie indziej , ale nie bede mowil bo ktos uzna za reklame naragood

 
 
 
 
~~BOB
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 02:23  
Cytuj
Remont drogi 77 na odcikku kolo Gorzyc (od strony Trześni) wykonywala firma ubespieczona w Hesti. Wszyscy ktorzy mieli okazje pokonywac ten odcinek drogi w czasie romontu wiedza ze mozna bylo wtedy stracic lub powaznie uszkodzic przednia czy nawet boczne szyby. Wiele osób równiez i ja, uszkodzilo sobie w taki sposob szyby.
Zglosilem szkode na infolini... sam musialem wyknac i dostarczyc wszystkie dokumenty oraz samemu zrobic zdjecia uszodzenia... pierwszy raz sie z czym stakim spotkalem...zaklopotany:szok:zapytanie
Po prawie 2 miesacach dostaje informacje od firmy ze ustalono iz nie zachodzi przyczynowo skutkowy zwiazek uszkodzenia szyby z pracami wykonywanymi na remontowanej drodze. A dodam ze mialem oswadczenie kierownika firmy remontujacej droge. Pozostawala jedynie droga sadowa...zaklopotany
Wymienilem szybe z wlasnego ubespieczenia (750zl -koszt szyby)

Niewiem czy gdybym byl ubespieczony w innej firmie to miala by miejsce podobna sytuacja... trudno powiedziec. Ogulnie raczej nie polecam firmy...
Pozostaje niesmak...mlotek

Fakt, rata ubespieczenia jest niska ale czy warto?

Znajomy za mała stluczke na parkingu w PZU dostal 1100zł a dodam ze jego auto ma wartosc okolo 9tys zł. Doslownie trzy rysy na zderzaku...good
Zastanawiam sie nad zmiana ubespieczycelacool girl

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 02:39  
Cytuj
dlatego trzeba ludzi ostrzegac przed takimi niby firmami , oprocz obowiazkow mamy swoje prawa , ktore sa lamanegood
jak powyzej omijaj HESTIEzaklopotany okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kolega
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 09:55  
Cytuj
stawki na ubezpieczenie też liczą jak chcą jak im pasuje !!!!w jednym punkcie obok DIANY pani policzyła mi za moje auto 370 zł za rok a 100 m dalej w innej agencji ale też w hestii pan policzył mi 240 za rok /ale to akurat plus /.dziwne to co najmniej !!!

 
 
 
 
~~rhcp
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 14:16  
Cytuj
A ja przestrzegam przed Wartą. Kilka miesięcy temu stuknął mnie koleś tam ubezpieczony i pracownica Warty w Rzeszowie staje na głowie żeby nie zapłacili tyle ile powinni (OC). Zresztą gdy rozważałem naprawdę w warsztacie bezgotówkowo to mechanik uświadomił mi, że z Wartą jest baaaaardzo ciężko.

Wiem o czym mówię, bo mam lepsze doświadczenia np. z AXĄ i Allianzem, które mogę polecić ze względu na satysfakcjonującą wysokość odszkodowania.

Nie wiem jak wygląda sprawa AC w tych trzech firmach, ale podejrzewam, że traktowanie klienta jest analogiczne jak przy likwidacji szkody z OC.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
nie wszyscy musza znac prawook


Niestety, jak nie znasz to tez Ciebie obowiazuje umiech

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 14:44  
Cytuj
W ogole olewajcie wszystkie nierzetelne firmy. Niech padaja, bo w koncu to WY im placicie. Wiec macie prawo domagac sie obslugi i uslugi na co najmniej przecietnym poziomie, jak chce KC umiech A przecietnym poziomem na pewno nie jest zlewanie klienta smiech2 Choc nie w POlsce - tu nie masz praw tylko obowiazki - wobec urzedu, wobec telefonii komorkowej (gdzie maja Cie absolutnie w dupie gnojki z infolinii i salonow), wobec banku (gdzie panie nie rozumieja, ze na Tobie zarabiaja) itp., itd. Dlatego tez zalecam kazdemu jezdzic po wszelkich niekompetentnych urzedniczynach i biurwach jak po burych sukach - utrudniac im zycie, domagac sie swoich praw - wtedy chodza jak nalezy umiech

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 18:45  
Cytuj
podpisuje sie pod tym dwoma rekami , jestem za tym , wreszcie cos musi sie zmienicokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Leoś
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Co do tej firmy hestia to masz racje panuje tam totalny syf .28 pazdziernika zostal uszkodzony moj samochod , zglosilem szkode w hesti /tam jestem ubezpieczony/ustalono oc sprawcy tez hestia/zlapany przez policje sprawca/, ale hestia stwierdzila ze sprawa zakonczy sie dopiero po wyroku sadowym, wiec niechcac czekac skorzystalem ze swojego AC /hestia/,po wielu telefonach pieniadze zostaly wyplacone w 15grudniu. I teraz najlepsze dzwonie do hesti ze chce skorzystac z regresu z oc sprawcy zeby nie tracic swojego AC i znizek/poniewaz wiem ze sprawa sie skonczyla i sad uznal sprawce winnym/a oni do mnie zebym odeslal pieniadze wraz z odsetkami i czekal na decyzje w terminie 30 dni, czy to sie nazywa regres paranoja?moze ktos zna sie na prawie bo oni wala w balona nara ok


Zakład ubezpieczeniowy nie ma żadnegoprawa tłumaczyć niemożność wypłaty pieniędzy brakiem merytorycznego zakończenia postępowania prowadzonego przez Policję lub sądy. ŻADNEGO
Jeśli dałeś sobie wcisnąć "kit" przez zakład ubezpieczeniowy to niestety - w tym miejscu kłania się podstawowa znajomość prawa.
Pozdrawiam w Nowym Roku.good

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 04:08  
Cytuj
POlacy! Buntujcie sie, byleby nie przy pomocy kijow bejsbolowych, myslcie w trakcie i nie kupujcie na sile najtanszego ubezpieczenia - bedzie dobrze...

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 01:43  
Cytuj
wlasnie stop takim pseudo firma jak HESTIA , niech wreszcie ludzie decyduja o swoich pieniadzachok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 01:51  
Cytuj
Ale to jest stalowa wola - jak napisales o halmarze, jakie miasto taka firma - wiec moze z hestia w stw jest podobnie?

 
 
 
 
~~wlasnie
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 17:12  
Cytuj
co do hesti to na bank jest nieodpowiedzialna firmamlotek , ja tam mialem z nimi do czynienia , jak by co teraz nie narzekam w nowej firmie good

 
 
 
 
~~filip
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 17:36  
Cytuj
A co sądzicie o firmie GENERALI

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »