NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Firma zajmująca się pisaniem wniosków o dotacje UE, szukam
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 11:07  
Cytuj
Witam.

Znacie może jakąś firmę ze Stalowej Woli lub okolic, która zajmuje się m.in pisaniem wniosków o dotacje UE? (sporządzanie wniosków, biznes plan itd.)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 11:10  
Cytuj
Grupa Doradcza TAURIDA Tarnobrzeg
Nie wiem ile biorą za sporządzenie wniosku, ale widziałam te wnioski, naprawdę nic im nie brakuje. Wg mnie są sporządzane profesjonalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 24
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 12:01  
Cytuj
słyszałem, że Zakrzewski Damian z gminy Bojanów pomaga ludziom przy pisaniu wniosków
kontakt: zakrzewskidamian_(at)_gmail.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2011r. 14:05  
Cytuj
przesłałem PW

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 13:06  
Cytuj
A gdzie w STW można się coś poradzić w sprawie ubiegania sie o dotację unijną na rozpoczęcie działalności gosp.? - nie mylić z kasą z PUP
Ja słyszałem, że podobno w Mostostalu ktoś prowadzi doradztwo w tym zakresie i/lub pisze biznesplany.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 13:44  
Cytuj
podkarpacie tak flota szastalo ze teraz wnioski wstrzymane, srodki wykorzystane, musza dojsc ladu i moze ruszy :] jakies w miare pewne pieniadze sa jezeli prowadzisz cus na terenach wiejskich w sumie stalowa sie powinna lapac ;p a poradzic mozesz sie w regionalnej izbie gospodarczej za budowlanka

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 13:55  
Cytuj
dzięki ifeelgood, trzeba coś wyszarpać z "unijnej kasy" tzn. odebrać część tego co zabrali w postaci składek.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
podkarpacie tak flota szastalo ze teraz wnioski wstrzymane, srodki wykorzystane, musza dojsc ladu i moze ruszy :] jakies w miare pewne pieniadze sa jezeli prowadzisz cus na terenach wiejskich w sumie stalowa sie powinna lapac ;p a poradzic mozesz sie w regionalnej izbie gospodarczej za budowlanka


Nie przesadzajmy... jeszcze troszkę tej kasy jest do wzięcia => http://www.opiwpr.org.pl/pokl2010/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 12:31  
Cytuj
Dzwoniłem do tej izby gospodarczej i du.a zbita.
Żeby się starać o fundusze unijne na rozp. działalności to trzeba być bezrobotnym, więc jak widać promuje się nieróbstwo, kasę dostaje ten co nie pracuje a nie ten, który się stara.
Z tego widać, że muszę się zwolnić z roboty i ryzykować, że po jakimś czasie ileś tam dostanę.

Jako pracujący odprowadzam podatki i nawet nie mogę później z tych pieniędzy korzystać a ktoś se siedzi w domu, ma czas na myślenie, załatwianie i jest jeszcze uprzywilejowany, ciekawe?

Muszę coś wymyślić,jak ktoś ma pomysł to niech pisze, z góry dziękuję.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 16:02  
Cytuj
gdzie bys nie probowal latwic, to idz z buta :] za stawienie osobiste panie moga ci podsunac do podpisania swistek - wymog unijny, wtedy na papierze jest ze cos robia i sie produkuja, a tak przez telefon to w dupie bedzie kazdy mial bo w ewidencji nie bedzie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 5
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 10:24  
Cytuj
Odświeżam temat. Poszukuję osoby która orientuje się w dotacjach unijnych oraz pisze wnioski, biznespaln itp.. Dotacja dla istniejącej firmy. ajakspl_(at)_poczta.onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 09:15  
Cytuj
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2
27-600 Sandomierz
tel. 15 833 34 00
tel. kom. 501 837 619
fax 15 833 34 60

fundacja_(at)_opiwpr.org.pl


Napisz, zadzwoń, zapytaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »