NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Citroen Xsara czy renault megane??,
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 14:14  
Cytuj
Wróciłem z autem i bez pieniędzy umiech na szczęście Xsare oglądałem jako ostatnia. vectrę przestałem brać pod uwagę po tym jak usłyszałem prace silnika.
tak wiec udało mi się kupić Xsarę rok 2002, silnik 2.0HDi, przebiegu 160 tys, stan lakieru godny pochwalenia właściciela a co najważniejsze wszystkie faktury napraw. Cena 12 300.
powiem ze pierwsze wrażenie to przyjemne prowadzenie i fajna dynamika silnika. naprawdę dużo lepiej niz Passat ;)
Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje ze autko mi posłuży umiech dzięki wszystkim za jakby nie było pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 14:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 15:33  
Cytuj
Nie chcę zapeszać ale dokonałeś słusznego wyboru, szczególnie, że odpuściłeś vectrę.
Niech Ci służy, pamiętaj; jak dbasz tak masz ale pewnie wiesz o tym.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 15:53  
Cytuj
Jak by jeszcze ktoś szukał Xarki mam do sprzedania 2001 2.0 HDI za 7999zł umiech ABS, ESP, ASR, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, poduszka powietrzna 4x, radio, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka, lampy soczewkowe, kierownica wielofunkcyjna. Myślę ze cena za takie autko jest bardzo dobra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Wróciłem z autem i bez pieniędzy umiech na szczęście Xsare oglądałem jako ostatnia. vectrę przestałem brać pod uwagę po tym jak usłyszałem prace silnika.
tak wiec udało mi się kupić Xsarę rok 2002, silnik 2.0HDi, przebiegu 160 tys, stan lakieru godny pochwalenia właściciela a co najważniejsze wszystkie faktury napraw. Cena 12 300.
powiem ze pierwsze wrażenie to przyjemne prowadzenie i fajna dynamika silnika. naprawdę dużo lepiej niz Passat ;)
Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje ze autko mi posłuży umiech dzięki wszystkim za jakby nie było pomoc umiech


Ja również myślę, że dobrze zrobiłeś wybierając Xsarę. ok Jeżeli jest bezwypadkowa a licznik nie był cofnięty, to przy takim przebiegu pojeździsz ładnych parę lat.
Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »