NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy Steczkowska łamie prawo?, Czy Steczkowska łamie prawo?
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 15:53  
Cytuj
Czytam u konkurencji relację z powtórnego egzaminu na prawo jazdy J. Steczkowskiej. I co widze przyjechała na egzamin własnym samochodem. A jakby nie zdała egzaminu to dalej by jeździła bez prawka? Jak w tym kraju mam być dobrze, jak znani ludzie mają obowiązujące prawo daleko w poważaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 15:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 15:56  
Cytuj
są równi i równiejsi ;) potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 16:12  
Cytuj
Można, jeżeli chce się zdawać na automatycznej skrzyni biegów. BTW dlaczego dopiero w tym wieku zdaje?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 16:39  
Cytuj
Stzelam, że przywiózł ją orangutan tfu! gorylsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 17:29  
Cytuj
Prawo jazdy zabrano Steczkowskiej za punkty. Zaden goryl jej nie przywiózł. Konkurencyjny portal bardzo dokładnie sfotografował Steczkowską jak wysiada z samochodu po stronie kierowcy. Są w naszym kraju ludzie, którym wolno więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 18:18  
Cytuj
A za punkty fizycznie zabierają prawo jazdy? Czy może kierują na egzamin. A po ewentualnym oblaniu egzaminu uprawnienia są cofane.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 20:42  
Cytuj
Nie andrzej, ona zlamałaprawo i za taka fotke można dostac zawias

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2011r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Czytam u konkurencji relację z powtórnego egzaminu na prawo jazdy J. Steczkowskiej. I co widze przyjechała na egzamin własnym samochodem. A jakby nie zdała egzaminu to dalej by jeździła bez prawka? Jak w tym kraju mam być dobrze, jak znani ludzie mają obowiązujące prawo daleko w poważaniu.



KASA rzadzi i sa debile co udaja ze tego nie widza.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 00:29  
Cytuj
Wiadomo, że takiej sławnej osobie nic nie zrobią.
Mnie raczej dziwi, że ona prawko w Tbg zdawała, bo są tutaj "wspaniali egzaminatorzy"? A to ciekawostka.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 00:57  
Cytuj
A kto to jest ta Steczkowska? To o niej pisali, że w tym roku w lecie nikt jej nie chce na koncerty zapraszać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 10:16  
Cytuj
To dlaczego nikt tego nie zgłosi na policję?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 10:27  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo, przyjechała "zbić punkty" a nie ponownie robić prawko.
Dyskusja nie ma sensu. No chyba, że mam złe informacje

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 11:07  
Cytuj
A od kiedy "zbija" się punkty zdając ponownie egzamin ? No chyba, że ma się ich 25 umiech albo 22 ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 13:31  
Cytuj
echodna mylisz się.

CYTAT
Justyna Steczkowska zdała dziś powtórny egzamin na prawo jazdy. Znowu w Tarnobrzegu. Pochodząca ze Stalowej Woli artystka straciła prawo jazdy, które zrobiła również w Tarnobrzegu osiem lat temu, bo w ciągu ostatniego roku przekroczyła limit 24 punktów karnych.
Wyjątkowego kursanta egzaminował w piątek Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Piosenkarka i celebrytka, Justyna Steczkowska, najpierw przystąpiła do testu teoretycznego, razem z grupą innych uczestników egzaminu. Potem poproszono ją na plac manewrowy. Zdała egzamin i rozdała kilka autografów. Gwiazdy nie dało się nie zauważyć, uwagę egzaminatorów przyciągały przede wszystkim wysokie szpilki na jej stopach.

Kiedy osiem lat temu po raz pierwszy zdawała egzamin na prawo jazdy, otwarcie mówiła dziennikarzom dlaczego wybrała Tarnobrzeg: - W Warszawie pewnie trudniej byłoby mi zdać, ze względu na duży ruch.
Opowiedziała też dlaczego straciła prawo jazdy w ubiegłym roku. - Miałam pecha. W ubiegłym roku w górach złapała mnie policja. Nie jechałam za szybko, bo przekroczyłam prędkość o jakieś 10 km/h, ale do tego wyprzedziłam na wzniesieniu, no i dostałam w sumie 20 punktów karnych. Kolejnym razem zdarzyło mi się jechać, rozmawiając przez telefon.


Czyli złamała Prawo bo jechała bez prawka, grozi jej do 5 tysięcy zlotych kolegium

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2011r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Punkty karne usuwane są z rejestru automatycznie po upływie jednego roku od dnia dokonania naruszenia (chyba że przed upływem tego okresu doszło do przekroczenia ww. limitów). Jednak już wcześniej, zanim do takiego przekroczenia limitu dojdzie (i w konsekwencji zatrzymania prawa jazdy) kierowca wpisany do ewidencji punktów karnych może na własny koszt uczestniczyć w szkoleniu, którego odbycie spowoduje zmniejszenie liczby punktów za naruszenie przepisów ruchu drogowego.


Ale chyba nie w tym przypadku. Tak więc chyba jednak jest coś na rzeczy.
No to kto idzie do prokuratury ? umiech

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »