NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
kto zgubił ostatnio kartę do bankomatu??, oddam znalezioną kartę właścicielowi:)
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 09:37  
Cytuj
Znalazłem kartę do bankomatu...bank Millenium. Oddam właścicielowi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 09:44  
Cytuj
Znaleziona karte trzeba chyba zanieść do banku. Tak mi sie zdaje.

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 09:46  
Cytuj
wiem ale liczę jeszcze na dzisiejsze sylwestrowe piwo ( za znaleźne oczywiście) potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 10:40  
Cytuj
to zglos w banku ze taka karte posiadasz i popros zeby skontaktowali cie z jej wlascicielem a wtedy...piwo bedzie......no chyba ze na karcie zajeb...y debet,zero przychodow hahagood to o piwie zapomnij

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 20:04  
Cytuj
To jest polska uczciwosc - nie odda, bo przeciez znalazl to jego - teraz uczciwemu znalazcy trzeba placic okup za oddanie swojej wlasnosci - no widac "uczciwosc" ludzi z kresow wschodnch, gdzie psy szczekaja d*$ami.

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
To jest polska uczciwosc - nie odda, bo przeciez znalazl to jego

Gdzie napisałem ,że nie oddam i że to moja własność?

A jeśli chodzi o uczciwość to sądze ,że w przypadku jakiejkolwiek nieuczciwości z mojej strony, nie pisałbym wcale tego tematu i wypier**lił tą kartę w hasiok a nie zawracał sobie dupe i czytał tak inteligentne wypowiedzi i ambitne stwierdzenia takich super rzetelnych gości jak ty \"lol\" żałosne sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 09:57  
Cytuj
a jak inaczej mozna nazwac posty typu:

Hej zgubilem karte, oddam ja za darmo ale licze na piwko albo inna gratyfikacje ;)

No jak dla mnie sprawa jest przejrzysta - jakbys byl uczciwy odnioslbys na policje, albo do banku - oczywiscie ty jestes jeszcze bardziej uczciwy i chcesz oddac karte do rak wlasnych a przy okazji sprawdzic czy da sie nia zaplacic w internecie;)

 
 
 
 
~~kotek
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:00  
Cytuj
lol - nie wytrzezwiales widze jeszcze ... albo jeszcze zamalo wypiles.

a gdzie mial napisac jak na regionalnym medium ? zaniesie na policje i co ... ?

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:48  
Cytuj
lol - ie mozna oddac kart, ktora sie zgubilo? jezykPP tak mi sie wydaje, ale pozdrawiam noworocznie smiech2

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 11:11  
Cytuj
lol idź sie prześpij bo chyba ci bania jeszcze dobrze nie zeszła po tym mózgotrzepie bo wypisujsz tu straszne dyrdymały mlotek
P.S. Wydaje mi się że za dużo oglądasz seriali typu W11 i to wychodzi tutaj na forum buahaha :szok:good
Tok myślenia rodem z polskiej policji ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 12:45  
Cytuj
Oddaj za darmo, nie łudź się ze dostaniesz na piwo. Bo gdybyś Ty zgubił tą karte , to jeszcze byś narzekał ...i napewno niedał byś na piwo , coć pewnie powiesz ze dałbyś . . . sciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 12:48  
Cytuj
jak zgubiłem dowód to dałem gościowi który mi przyniósł 20 zł umiech ale j****ć to piwo umiech

//Call

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 18:06  
Cytuj
ta, ta, ta - a w innych watkach czytam jaka to biedota mieszka w stw, a tu nagle wszyscy sie obdarowuja prezentami - przeciez to takie tanie i w ogole co sie bede szczypal...

Nie wiem jak zajmie sie tym policja, ale pewnie bardziej aktywnie niz posadzenie du**ka przed komputerem i napisaniem 'piwo albo karta do klopa'.

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 09:00  
Cytuj
dobra społeczniaku zamknij d*pe , masz klapy na oczach i już jesteś nudny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 13:14  
Cytuj
jak swiat swiatem i wszedzie nie tylko na kresach wschodnich jak to niektórzy pisza madrzy tego forum pisza ...

znalezne bylo jest i bedze to sie nalezy dla uczciwego znalazcy ktory nie chce przyspozyc sobie sam korzysci z tego co znalazl ale chce oddac prawowitemu wlascicielowi koniec

a jak wlasciciel nie chce dac znaleznego to juz swiadczy wlasnie tylko o jego hamstwie i braku kultury


pozdrawiam kolesia ktory znalazl i chce oddac bo mogl przejsc obok i miec w du.... a wlasciciel karty niech sie martwi czy nie ma pustego konta good

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 14:16  
Cytuj
Na psiarni odprawili mnie z kwitkiem więc to pier*ole...Temat zamknięty sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 15:21  
Cytuj
Widze, ze mam rozdwojenie jazniumiech, a sadze, ze taka "interesowna" pomoc, ze kultura wymaga zeby dac znalezne itp to tylko ŁAPÓWKARSTWO. Przyjdzie co do czego to policja skorumpowana, wszyscy zlodzieje, ale jak cos znajde to znalezne sie nalezy - bo przeciez moglem sprzedac na rynku rumunom za 10 zlotych a oni juz zrobia uzytek... To myslenie typu kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak jemu ukradna to zle.

Na zachodzie polski nie ma takiego zalatwiania za kase, tam ludziom nie zalezy na 20 zeta jak na polowie pensji i poprostu moga sobie pozwolic na nieodplatna uczciwosc. Na wschodzie jest inaczej - trzeba sobie pomagac bo wszyscy sa skorumpowani i przeciwko nam, a przyjdzie co do czego to wszyscy wpychaja na sile lapowki... no prosze mi nie mowic, ze jest inaczej.

Tak samo jest we wloszech - tam poludnie jest brudna wiocha, gdzie wszyscy licza bardziej na mafie i lapowke...

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 15:22  
Cytuj
Jeszcze zapomnialem napisac, dzieki bogu nie jestes zlym zlodziejem i nie ukradles nic z konta ani nie wykorzystales inaczej karty. Na szczescie tylko chciales ja odsprzedac.

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 15:30  
Cytuj
weź ku*wa społeczniaku nic nie chciałem odsprzedawać i zamknij dupsko szma** jak jesteś taki mądry i krajoznawczy to zostań dyplomatą, jak pisałem już temat zamknięty i nie udzielaj sie więcej i nie pruj sie stara ruro bardaszana rozje*ana
mod j-r

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 18:23  
Cytuj
Miales szczescie, ze nikt nie odpowiedzial na twoje ogloszenie. Jakby do mnie ktos sie odezwal, ze znalazl moja karte i za piwo mi odda to pierwsze co bym zrobil to zadzwonil na policje, ze zlodziej chce okup za moja wlasnosc. Wtedy na "psiarni" by cie nie odprawili - oj napewno.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 18:38  
Cytuj
Przyłączam się do apelu TigerTeddyBear - jak masz tak pieprzyć to lepiej zamknij d**ę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 22:42  
Cytuj
Dlaczego boicie sie prawdy?! Czy powiedzialem cos, co jest nieetyczne? Dlaczego przyjmujecie niemoralne zachowania za codziennosc? Juz niedlugo bedzie porzadek, tylko Prawo i Sprawiedliwosc powroci - po tym jak Tusk sie przejedzie!

 
 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 23:33  
Cytuj
to mnie rozbawiłeś good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 00:05  
Cytuj
przeciez i tak by oddal - nawet bez piwa. Czasem tak latwiej niz sie pitolic z urzedasami umiech Ale ryzyko jest takie, ze delikwent co karte zgubil nie ma neta... wtedy zostaje wlasciciel karty, czyli bank umiech

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 00:28  
Cytuj
Ja tylko moge powiedziec (jako ciekawostke), ze ów Pan/Pani co karte zgubiła jak ma chociaz troche oleju w glowie to karta jest dawno zgloszona jako zgubiona i zablokowana na wszystkie sposoby. Kolejna ciekawostka, to jezeli to rzeczywiscie karta bankowa i wroci do oddzialu to bank ja przyjmie i natychmiast zniszczy :-) Wiec raczej nie ma co sie bawic w oddawanie...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »