NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
odbiór badań w szpitalu,
Posty: 9
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 19:56  
Cytuj
czy ktoś może wie, w którym miejscu znajduje się punkt odbioru dokumentacji medycznej? i w jakich godzinach jest czynny? pracuję i nie wiem czy przed 8 uda mi się coś w szpitalu załatwić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 19:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 20:24  
Cytuj
Zależy jakie badania...
Jest jeden punkt przy wejściu na pogotowie po prawej stronie, obok automatu z kawą/herbatą, tam wydają badania w godz. 12-14 jeśli się nic nie zmieniło...
te godziny są poronione mlotek zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 20:31  
Cytuj
zakończyłam leczenie na ortopedii i mam odebrać gdzieś kopie karty choroby. Wniosek o wydanie dokumentacji zostawiłam w rejestracji od strony Staszica. Kompletnie się nie odnajduję w tych korytarzach:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 20:55  
Cytuj
Z badań ortopedycznych przeprowadzanych na pogotowiu odbiera się tam gdzie napisałam wyżej... czy Twoje badania też tam będą, nie wiem...
Tam nie musisz chodzić po korytarzach jak wejdziesz wejściem bocznym, obok karetek, tam gdzie się na pogotowie idzie... zaraz za drzwiami wejściowymi skręcasz w prawo, tam masz automat z kawą/herbatą, bankomat BS i pokój wydawczy... :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 22:03  
Cytuj
dziękujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 15:32  
Cytuj
Ludzka bezradność nie zna granic... Zakończyłaś leczenie i nie wiesz bidulko gdzie odebrać wyniki badań. Gdybyś nie miała internetu to pewnie nigdy byś tych badań nie odebrała. Gubisz się w szpitalu, to naprawdę straszne. Współczujemy Ci wszyscy serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Ludzka bezradność nie zna granic... Zakończyłaś leczenie i nie wiesz bidulko gdzie odebrać wyniki badań. Gdybyś nie miała internetu to pewnie nigdy byś tych badań nie odebrała. Gubisz się w szpitalu, to naprawdę straszne. Współczujemy Ci wszyscy serdecznie.


Ludzka wredota nie zna granic... Ugryzła Cię mucha w nos i nie wiesz gdzie wyładować emocje... Gdybyś nie miał/miała internetu to pewnie byś pękł/pękła ze złości. Współczujemy Ci wszyscy serdecznie.


A co do odbioru wyników badań w szpitalu to na początku miałam z tym problemy, bo według nich nie muszą, niektórzy nie mogą ich wydać. Wystarczy powołać się na swoje prawa i wydają bez problemu. I nie zawsze jest to w tym samym miejscu. Każą łazić po pokojach i się prosić, a na końcu okazuje się, że jednak wynik był w tym pierwszym miejscu tylko nie chciało się komuś porządnie poszukać. Burdel tam mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 19:04  
Cytuj
A co do odbioru wyników badań w szpitalu to na początku miałam z tym problemy, bo według nich nie muszą, niektórzy nie mogą ich wydać. Wystarczy powołać się na swoje prawa i wydają bez problemu. I nie zawsze jest to w tym samym miejscu. Każą łazić po pokojach i się prosić, a na końcu okazuje się, że jednak wynik był w tym pierwszym miejscu tylko nie chciało się komuś porządnie poszukać. Burdel tam mają.[/cytat

Jeśli chodzi o wyniki to powinno się odbierać je w pokoju wskazanym
przez koleżankę Monka czyli tam obok automatu . Ale zgodzę się że mają tam burdel ja odbierając wyniki usłyszałem ,że zaginęły he he.
Wkręcali mi nawet że ktoś znajomy odebrał chociaż nikogo nie upoważniłem potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2011r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Ludzka bezradność nie zna granic... Zakończyłaś leczenie i nie wiesz bidulko gdzie odebrać wyniki badań. Gdybyś nie miała internetu to pewnie nigdy byś tych badań nie odebrała. Gubisz się w szpitalu, to naprawdę straszne. Współczujemy Ci wszyscy serdecznie.


Tak się składa, że ( na szczęście) nie często korzystam z usług tutejszego szpitala i dlatego nie orientuje się gdzie co jest. Inna sprawa, że panie w rejestracji/ pielęgniarki też nie pomagają, bo przecież pacjent im przeszkadza i informacji nie udzielą. Jak widać życzliwość nie jest mocną stroną nie tylko personelu:szok:.

Monka dziękujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 00:00  
Cytuj
Fajnie, że mogłam pomóc good,


... ciesz się, że nie musiałaś robić opłat w tamtejszej kasie... dojść tam to jest dopiero hardkor :szok:
ja nie wiem, że tak newralgiczny punkt w szpitalu jest tak "wypierdzielony w kosmos" mlotek wtedy ciężko by mi było Ci podpowiedzieć :szok: nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »