NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nauczyciele zarobią więcej,
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
No i najlepsze jak piszecie o wakacjach. To może nauczyciele nie powinni zarabiać podczas wakacji?

Ty andrzejek jak zwykle najmądrzejszy to odpowiedz jaką pracę świadczą nauczyciele podczas wakacji,że mają za nią płacone.Znam środowisko nauczycielskie,bo pochodzę z niego i wiem jak wygląda ta"praca w domu"Do domu to mają zadawane prace uczniowie,a nie nauczyciele.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:01  
Cytuj

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiscie jestem za tym zeby wszystko bylo prywatne nawet policja i straz, i zadnego zasilku z panstwa, kazdy dba o siebie.

to szkola by byla nierentowna, tylko niekotre potrafia sobie na to pozwolic i zarobic na siebie, a sytuacja jaka jest, nie pozwala, aby kazdy rodzic placic za swoje dzieci za to ze chodzi do szkoly

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Ty andrzejek jak zwykle najmądrzejszy to odpowiedz jaką pracę świadczą nauczyciele podczas wakacji,że mają za nią płacone.Znam środowisko nauczycielskie,bo pochodzę z niego i wiem jak wygląda ta\"praca w domu\"Do domu to mają zadawane prace uczniowie,a nie nauczyciele.

to tak jak wczesniejsza emerytura niekotrych zawodow, kazdy bedzie niezadowolny ze jeden tak ma a drugi tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:08  
Cytuj
Ja też popieram to że nauka powinna być płatna. W końcu powinniśmy wychowywać idiotów którzy nie będą umieli się podpisać. Ciemnogrodem zawsze łatwiej rządzić. Ja chce do średniowiecza może wtedy co niektórych idiotów spalili by na stosie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja osobiscie jestem za tym zeby wszystko bylo prywatne nawet policja i straz, i zadnego zasilku z panstwa, kazdy dba o siebie.

to szkola by byla nierentowna, tylko niekotre potrafia sobie na to pozwolic i zarobic na siebie, a sytuacja jaka jest, nie pozwala, aby kazdy rodzic placic za swoje dzieci za to ze chodzi do szkoly


Ale jak to przecież i tak każdy rodzic płaci w podatkachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja osobiscie jestem za tym zeby wszystko bylo prywatne nawet policja i straz, i zadnego zasilku z panstwa, kazdy dba o siebie.

to szkola by byla nierentowna, tylko niekotre potrafia sobie na to pozwolic i zarobic na siebie, a sytuacja jaka jest, nie pozwala, aby kazdy rodzic placic za swoje dzieci za to ze chodzi do szkoly


Ale jak to przecież i tak każdy rodzic płaci w podatkachumiech

ile za podatek a ile za czesne w szkole prywatne, jasne ze panstwo musi sie jakos bronic i zdzierac kase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 16:13  
Cytuj
Odpowiedzcie mi którego pracodawcę jeszcze nie ważne w Polsce czy za granicą stać na płacenie za takie godziny pracy i horrendalnie długie urlopy.Niestety muszę stwierdzić,że chyba tylko POLSKICH PODATNIKÓW jeżeli się mylę proszę mnie poprawić.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »