NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Zróbmy protest na drodze - budowa obwodnicy,
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:07  
Cytuj
Witam poroponuje zrobić protest dotyczacy obwodnicy. Zamknijmy odcinek drogi przed znakiem nisko, a za elektrownią bo to jest wąskie gardło i nie ma alternatywy objazdu.
Lublinowi się udało, zróbmy tak i my - 30 minut protestu zablokuje całkowicie trasę.
Blokada o godzinie 12 do 15 sie rozładuje korek. co wy na to??
Kulturalnie po pasach.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:07  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:24  
Cytuj
Oczywiście bardzo popieram ten pomysł, tylko myślę że nie może to być jednorazowa akcja, ktoś musi to zorganizować, jak najbardziej popieram gdyż innymi sposobami nie da się wyegzekwować obwodnicy, gratuluję pomysłuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:28  
Cytuj
Pomysł dobry, godny rozważenia i myślę, że kilkukrotnie powtórzony zwróciłby uwagę na poważny problem jakim jest brak obwodnicy STW i Niska.
Teraz kiedy przez nasze miasto jest jeszcze bardziej wzmożony ruch tirów (budowa S-19 i A4) to takie posunięcie może da w końcu tym tam "na górze w Warszawie" w końcu do myślenia.

A tak przy okazji, to że tiry jeżdżą po 200 km i więcej z kruszywem to wina pseudoEKOLOGÓW, którzy doprowadzili do takich absurdów, że na Podkarpaciu gdzie są zasoby surowców skalnych, nie można w imię ich urojonych wizji wydobywać kruszywa na miejscu tzn. w pobliżu budowy autostrady.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:30  
Cytuj
Myslę że pomysł poprą wszyscy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:50  
Cytuj
Aha, żeby nie było, że jestem przeciwnikiem "tirów" to zamieszczam tutaj link do ciekawie napisanego artykułu wylewającego trochę chłodnej wody na głowy zwolenników pomysłu "tiry na tory", równie chorego jak zdjęcie z planu budowy obwodnicy STW i Niska:

http://fiergloo.pl/?category=6

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 09:52  
Cytuj
Pomysł według mnie bardzo dobry, piszę się na to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 10:02  
Cytuj
Jakby co to piszę się na taką akcję jezyk
Mogę przyjechać nawet ciągnikiem z przyczepą smiech2 haha

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj
W dzisięć osób to wy szału nie zrobicie, co najwyżej narobicie sobie wrogów blokując drogę i powkurzacie ludzi, którzy będą chcieli przejechać.
Pomysł może i trafny, bo oczywiście za obwodnicą jestem jak najbardziej, tylko wydaje mi się, że za wiele tym nie wskuracie, musi to być inicjatywa wielu osób a nie grupki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 11:13  
Cytuj
Idea dobra - szkoda że propagowana, przez człowieka, obok którego nie stanąłbym świadomie w jednym szeregu.

To wasz ukochany tuskaszenko zadbał, byśmy nie mieli obwodnicy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 11:51  
Cytuj
Bo debilny eurokołchoz i co za tym idzie nasz rząd musi przestrzegać chorych przepisów o naturze, o szerokości, o fotoradarach o dupie Maryni. ZSRR nie robił Polsce takich problemów, jakie obecnie stwarza ZSRE, czyli UE. Przez eurokołchoźników prąd zdrożeje o 40% za 2 lat, bo nas ukarzą za Bogu ducha winny CO2.
Zamiast poszerzać to zwężają drogi i stawiają fotoradary. Ciekawe, czy (p)osłowie, którzy uchwalają debilne przepisy jeżdżą prywatnie 50 km/h w terenie zabudowanym, gdy droga jest prosta i nie widać niebezpieczeństw?
Na drodze Stalowa Wola - Nisko, która jest bardzo ruchliwa, nastawiali słupków, zamiast zrobić przynajmniej 3 pasy ruchu i podnieść prędkość do 70 km/h
Popieram blokadę, szczególnie teraz, gdy most w Nagnajowie jest nieczynny. Wszystkie TIRy jeżdżą przez Stalową Wolę, bo prezydent Tarnobrzega Mastalerz postarał się, by na Tbg wprowadzić ograniczenie tonażu do 10 ton chyba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Idea dobra - szkoda że propagowana, przez człowieka, obok którego nie stanąłbym świadomie w jednym szeregu.
To wasz ukochany tuskaszenko zadbał, byśmy nie mieli obwodnicy.

gratuluje mentalnosci :] jakby zbieral pieniadze na chore dziecko to tez bys obok niego nie mogl stac ?
wlasnie przez takich ludzi jest w polsce ch...o, pomimo roznic w wielu sprawach, w slusznej tez sie nie chca zjednoczyc, tylko za przeproszeniem pi...la o tuskaszenkach i innych. myslisz ze jarek by ci obwodnice wybudowal ? on ma w piz..ie ciebie i obwodnice stalowej woli, kazdy tak ma, nawet moj korwin, roznica taka ze oni wiedza lepiej jak czlowiek ma zyc, a on ma to w dupie bo kazdy ma dbac o swoja

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 13:09  
Cytuj
Mr niedorżnięty pojawi się tylko pod warunkiem że obok będzie stał pan radny Nadbereżny z krzyżem, flagą i kadzidłem chytry

Co do protestu to pomysł mi się podoba i większość znajomych popiera budowę obwodnicy.

Tylko czy ma się kto tym zająć i czy wiecie jak to zorganizować?
Bo zablokować drogę czy wysypać ziarno z wagonu to byle kmiot potrafi, ale taki protest kończy się zazwyczaj na wqrwianiu kierowców. Wypadałoby zrobić jakąś kampanię informacyjną, np. wręczać kierowcom ulotki z informacją o co mieszkańcy walczą itp.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 13:17  
Cytuj
No i chyba trzeba poinformować media, żeby zobaczył to ktoś więcej niż okoliczni mieszkańcy.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 13:52  
Cytuj
Może, to tylko taka moja sugestia, skontaktować się z radnym Lucjuszem?? On na pewno poprze tą inicjatywę i pomoże zorganizować taki protest? Myślę, że przystąpi do niego nie kilkadziesiąt osób ale czytając to forum myślę że nawet aż trudno pomyśleć ileumiech Przecież to właśnie tylko i wyłącznie w naszej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 13:52  
Cytuj
mirek777 napisał
CYTAT
Idea dobra - szkoda że propagowana, przez człowieka, obok którego nie stanąłbym świadomie w jednym szeregu.

To wasz ukochany tuskaszenko zadbał, byśmy nie mieli obwodnicy.


Widzę, żal Ci dupsko ściska że to nie Twój pomysłObrazek, z drugiej strony czego się można spodziewać po PiSoosiołachObrazek

Jacek dobry pomysł, myślę że mozna to skonsultować z tutejszymi władzami ,napewno będzie duże poparcie Obrazek

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 13:58  
Cytuj
pomysl dobry, ale zastanowcie sie Wladza tego nie poprze, trzeba samemu to zooragnizowac z pomoca mediow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:06  
Cytuj
Media to poprą pewnie a napewno uda się nagłośnić.
Oj. miruś miruś, a ty jak dziecko

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:07  
Cytuj
przed wyborami wszyscy popra ,a po wypna sie na nasmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:09  
Cytuj
B-real-z tego co wiem to ich poparcie będzie, z drugiej strony idą wybory i pewne grupyObrazek będa chciały tą sytuacje wykorzystać.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Może, to tylko taka moja sugestia, skontaktować się z radnym Lucjuszem?? On na pewno poprze tą inicjatywę i pomoże zorganizować taki protest? Myślę, że przystąpi do niego nie kilkadziesiąt osób ale czytając to forum myślę że nawet aż trudno pomyśleć ileumiech Przecież to właśnie tylko i wyłącznie w naszej sprawie.


PiS odradzam - zaczną znowu biadolić że wszystko to wina PO i rząd musi odejść, wyjdzie z tego szopka jak zwykle.

Ostatnio na forum zauważyłem wzmożoną aktywność korwinistów, dla Nowej Prawicy to zawsze okazja by się wykazać i zainteresować potencjalnych sympatyków. Może oni by pomogli.
Jacek298 ma rację, jeśli myślicie o tym poważnie to trzeba się spinać bo przed wyborami to politycy są zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy hehe

W sumie taki "profesjonalny protest" nie jest ani skomplikowany ani kosztowny. Wystarczy zebrać chętnych, zainteresować lokalne media, wydrukować trochę ulotek i może założyć jakąś stronę od zbierania podpisów, np ObwodnicaDlaStalowej.pl czy coś takiego. Najtrudniej będzie namówić ludzi żeby ruszyli dupska od kompów chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:20  
Cytuj
Ja się po prostu zastanawiam jacek, jak mozna być tak niespójnym emocjonalnie i poglądowo jak ty.

Z jednej strony - ty i andrzejek reprezentujecie ten sam poziom kultury (czyli żaden) - A z drugiej czasami wyskoczysz z czymś pozytywnym - jak normalny człowiek. Inicjatywa jest fajna i potrzebna - tylko że ty robisz to , bo ciebie osobiście to wkurza - masz w tym własny interes.
Generalnie - brzydzę się takimi jak ty.

A Nadbereżnego nie popieram - za dużo w nim kleru.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:29  
Cytuj
Ok, Nadbereżny to była tylko moja sugestiaumiech Może ktoś z kandydatow Kongresu Nowej Prawicy chciałby sie wykazać przed wyborami byle skutecznie, może być i SLD ale nie popieram. Może macie jakieś propozycje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:33  
Cytuj
nie rozumie czegos , co ma do tego przynaleznosc partyjna , jest to sprawa lokalna i powinna interesowac wszystkich czy PO , PIS ,Sld i bog wie jeszcze jakie partiemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:36  
Cytuj
Mirku uważam że nie ma znaczenia kto teraz rządzi zrozum to. Każdy rzad wypnie sie na nas dlatego trzeba pokazac jak lublinianie że my też istniejemy. ida wybory i kazdy obieca gruszki na wierzbie bylebytylko dostać głosy. Trzeba to porzadnie obgadac i zrobic to parę razy - 5 akcji, przez 5 tygodni w środę o 12.00 i zaboli wszystkich. Po pierwszym razie pojawia sie media państwowe i prywatne - przeczytałem że potrzeba około 40 osób do chodzenia wkółko po pasach na drodze takiej jak na nisko.
Aha i nie mam w tym żadnego biznesu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2011r. 14:44  
Cytuj
To zróbcie to w godzinach 6.00 - 8.00 a potem 14.30 - 16.00 - to zaboli baaaaardzo.

O 12.00 - to tak, żeby nikomu nie przeszkadzać......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »