NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czy jest jakiś paragraf na tego wyjca z iglo?,
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 10:44  
Cytuj
Dlaczego nie mogę sobie w słoneczną niedzielę posiedzieć przy otwartym oknie bo wdziera mi się do mieszkania zawodzenia jakiejś pseudowokalistki?
Po co głośniki na zewnątrz kościołów skoro wszyscy mieszczą się w środku.
Jeszcze żeby to chociaż ładne było... Psy ładniej zawodzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 10:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 10:53  
Cytuj
bardzo dobrze że są wystawione głośniki przed kościołem bo dużo osób (rodzice z małymi dziećmi młodzież czasem tez starsi ) nie wchodzą do kościoła latem bo jest w kościele za duszno powinni zrobić jeszcze ławki przed kościołem by nie musieć stać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 10:54  
Cytuj
paragraf to Ty jesteś i nie wiem gdzie leżałeś skoro słoń strzaskał Ci uszy albo załóż okulary to lepiej będziesz słyszał:szok: a jak nie pasi to zamknij okno i będzie ok chyba,że masz nieszczelne okna to sobie wymień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
paragraf to Ty jesteś i nie wiem gdzie leżałeś skoro słoń strzaskał Ci uszy albo załóż okulary to lepiej będziesz słyszał:szok: a jak nie pasi to zamknij okno i będzie ok chyba,że masz nieszczelne okna to sobie wymień

To może podjadę pod Twoje okno i puszcze moja ulubioną muzykę z takim samym natężeniem z jakim ksiądz W. raczy mnie tym wyjcem?
Równi i równiejsi? Jak ja chcę czegoś posłuchać to robię to tak żeby nie przeszkadzać innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj
Fakt - faktem, czasami tej pani ciężko jest słuchać. Ostatnio zaśpiewała Ave Maria - w czasie chrztów, najwyraźniej na zamówienie. Masakra. Ładny głos, ale nie wiem, kto ta kobietę uczył śpiewać. umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Z drugiej strony, skoro koło tego kościoła jest Azyl - mordownia jakich mało, to i msze niech będą z zewnętrznym nagłośnieniem umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:15  
Cytuj
CYTAT


Z drugiej strony, skoro koło tego kościoła jest Azyl - mordownia jakich mało, to i msze niech będą z zewnętrznym nagłośnieniem umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Nie tylko Azyl ale jest i też świat piw.
Ludzie nie umieją śpiewać, boją i wstydzą się więc ta pani nadrabia za nich swoim animuszem :-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 29 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:19  
Cytuj
Założyciel tematu ma racje po co głośniki jak i tak nikt nie stoi na zewnątrz sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
paragraf to Ty jesteś i nie wiem gdzie leżałeś skoro słoń strzaskał Ci uszy albo załóż okulary to lepiej będziesz słyszał:szok: a jak nie pasi to zamknij okno i będzie ok chyba,że masz nieszczelne okna to sobie wymień

To może podjadę pod Twoje okno i puszcze moja ulubioną muzykę z takim samym natężeniem z jakim ksiądz W. raczy mnie tym wyjcem?
Równi i równiejsi? Jak ja chcę czegoś posłuchać to robię to tak żeby nie przeszkadzać innym.



Masz rację,chociaż kwalifikujesz się do ekskomuniki.Jak sądzę masz to w d...i bardzo dobrze.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:26  
Cytuj
W lecie wielu ludzi stoi na zewnątrz. Z kosmosu jesteś, czy nigdy tam nie byłeś?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:26  
Cytuj
Nie rozumiem w czym problem. POdgłoś sobie telewizor na maksa i będzie lepiej, zagłuszy wszystko nie mówiąc nawet o odgłosach natury. Zresztą i tak na pewno włączony całą dobę jest i skorzystasz na tym bo wszystko co nadają dotrze do ciebie nawet kiedy będziesz w kiblu ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:28  
Cytuj
Postawią w STW meczet z minaretami - to nikt nie będzie narzekał umiechumiechumiechumiechumiech ze strachu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem w czym problem. POdgłoś sobie telewizor na maksa i będzie lepiej, zagłuszy wszystko nie mówiąc nawet o odgłosach natury. Zresztą i tak na pewno włączony całą dobę jest i skorzystasz na tym bo wszystko co nadają dotrze do ciebie nawet kiedy będziesz w kiblu ;-)

W ogóle nie oglądam tv. Nie mierz wszystkich swoją miaką

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 12:20  
Cytuj
JustPerfect spraw sobie porządny wzmacniacz i kolumny, wystaw na balkon i w czasie gdy ta pani będzie wyć puść chociażby to http://www.youtu(...)hMGj657Q ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 14:20  
Cytuj
szukajek dobre smiech2smiech2
Jeszcze lepiej jak jakiś specu by podpiął kabelek żeby poleciało to z ich głośników smiech2smiech2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 16:28  
Cytuj
Najprosciej sprawdzić poziom hałasu w decybelach.Dopuszczalny w terenie zabudowanym w porze dziennej wynosi 60 dB.

A czy jest jakiś paragraf na ludzi ktorzy obrażają innych ludzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 17:06  
Cytuj
jako katolik napiszę tak ... w końcu nikogo nie można zmuszać do słuchania tego czy tamtego jak czulibyście się gdyby pod "waszymi" oknami "wył" jakiś pop czy inny lama ... czy np. ateista idący z dziećmi musi słuchać czegoś co dla niego jest czystą bzdurą ?? rozumie gdyby nie było miejsca w kościele lub jest jakieś większe święto ale wierzę że słuchać tego przez 10 h co niedziela i parę h na dzień mogą komuś puścić nerwy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 17:48  
Cytuj
ty - katolik - buaaahahahahahaaaaaa umiechumiechumiech

Boże chroń Polskę i Polaków przed takimi "katolikami"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
ty - katolik - buaaahahahahahaaaaaa umiechumiechumiech

Boże chroń Polskę i Polaków przed takimi \"katolikami\"

'Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni', katoliku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:07  
Cytuj
justperfect - miałem nieprzyjemność poznać el.cosia i jego poglądy na Stałowce.NET. Dla mnie ten człowiek nie ma zasad i jest totalnym dnem. Dodam, że używał tam kilku nicków i sam sobie przytakiwał. Nie wie też co to kultura.

Więc wiem o czym mówię. Szkoda tylko, że w Polsce takich katolików jest wielu. W kościele rączki złożone, wzrok i słuch nastawiony na obczajanie. Poza kościołem obłuda i brak zasad.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:14  
Cytuj
Niestety masz racje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
ty - katolik - buaaahahahahahaaaaaa umiechumiechumiech

Boże chroń Polskę i Polaków przed takimi "katolikami"


A ty kim jesteś ,że oceniasz innych i kto ci dał prawo do sądzenia.Twoja chora wyobraźnia o sprawiedliwości której nie ogarniasz ,hipokryzja jaką bijesz na każdym kroku .Budowanie swojego wizerunku na ocenie innych, co ty sobą reprezentujesz korzystając z twojego języka jesteś określenie ciebie mianem osła urąga zwierzęciu .
A odnośnie tematu to alko qr....a jest prawo w Polsce albo tylko pojebana sprawiedliwość .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:25  
Cytuj
Brawo rogerst - pokazałeś kim jesteś. Kulturka - nie ma co umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:40  
Cytuj
Taki ktoś jak Ty nie znający znaczenia tego słowa ,chcesz mnie oceniać. Poczytaj sobie swoje bzdety jakie wypisujesz jak określasz ludzi inaczej myślących jak Ty,twoje chore poczucie sprawiedliwości dotyczące tylko ciebie.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:40  
Cytuj
pisałem już kilka razy i to powtórzę ... nie śmiejcie się z Mira bo to podobnie jakby się nabijać z osoby niepełnosprawnej ... a PiSowski katolicyzm rządzi się własnymi prawami a 11 przykazanie jest dość proste "nie będziesz miał Bożka innego nad Jarosława Kłamliwego" a liczenie się z innymi ludźmi nie jest brane pod uwagę ... za to pierwsi pchają się na Jasną Górę by "poturbować" jakąś biedną dziennikarkę ... jako że nauczono mnie że szanować inne religie a wyznawcy Hare Krishna wierzą że w następnym życiu można być na przykład rośliną więc nie napiszę że Miro to to coś co jest w środku kapusty bo mogę urazić czyjeś uczucia :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2011r. 18:49  
Cytuj
Jeden wart drugiego umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »