NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
wybory, WYBIERZMY MISS EUROMETALU
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:30  
Cytuj
Witam was kochani Mama taki pomysł good robimy wybory na miss eurometalu ? ? ? Jeżeli będzie odzew to zaczniemy to robic na konkretnie i zorganizuje się sesje zdjęciowe ( podgląd na kamery przemysłowe się znajdzie) i będzie zabawa na całego. Czekam na opinie ok POZDRAWIAM pa pa

//Call - przeniosłem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:37  
Cytuj
aha i zapomniałem o najważniejszym PODAJCIE KANDYDATKI DO TYTUŁU good

 
 
 
 
~~kierowik
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:53  
Cytuj
Moi drodzy ja do tytulu miss EUROMETL'U, nominuje jednyna i niepowtarzalna osobowosc, cudowna a zarazem skromna Anete C. O figurze 17-sto latki, dupce jak marzenie ponad przecietnej inteligencji i urodzie porownywalnej do najjasniejszych gwiazd Hollywood'u. Jest ona jedyna sluszna kandydatka do tak zaszczytnego tytulu.

Glosujcie niech wygra faworytka Aneta C.!!!

 
 
 
 
~~heheh
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:54  
Cytuj
mistera ATS'u tez bedziecie wybierac

 
 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 18:42  
Cytuj
...wybralbym raczej inną Anete, jej naprawde nie brakuje wdzieku...

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 21:49  
Cytuj
bb podaj wiecej szczegułów jakas fotke

 
 
 
 
~~VIB
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Witam was kochani Mama taki pomysł good robimy wybory na miss eurometalu ? ? ? Jeżeli będzie odzew to zaczniemy to robic na konkretnie i zorganizuje się sesje zdjęciowe ( podgląd na kamery przemysłowe się znajdzie) i będzie zabawa na całego. Czekam na opinie ok POZDRAWIAM pa pa

//Call - przeniosłem


Lepszy pomysł to wybory prezydenckie w Stalowej Woli. Nie traćcie czasu, zacznijcie od referendum odwołującego.

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 22:46  
Cytuj
Z powodów logistycznych i wycofania sie sponsora głównej nagrody konkurs zostaje odwolany.
Wszystkich serdecznie przepraszamy

 
 
 
 
~~mario
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:30  
Cytuj
.....a ja bym wybrał kilka lasek z tej firmy, bo są Całkiem fajne..Tylko nietety zajete.!!!!Oczywiście.nie wszystkieair kiss

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »