NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Legia cudzoziemska, Legia cudzoziemska
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 21:37  
Cytuj
Witam. Chciałbym się spytać czy ktoś obecny na tym forum próbował dostać się do Legii? Czytałem już na internecie prawie wszystko o naborze, szkoleniu itp. W googlach można znalezc wszystko na ten temat, i chyba już wszystko przeczytałem. Chciałbym się tylko przed wyjazdem spotkać z kimś kto był tam i przeszedł te wszystkie początkowe testy (psychologiczne i sprawnościowe)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 14:55  
Cytuj
W Nisku na ulicy Rzeszowskiej mieszkał lub mieszka facet, który był w LC prze dwa kontrakty. Mam nadzieję, że wiesz na co się decydujesz - zresztą tam nie przyjmują ludzie z przypadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 16:07  
Cytuj
Moj znajomy jest obecnie w legii, tak na oko to bedzie ze 2 lata.
Na poczatku narzekal, i dalej od czasu do czasu narzeka jednak mowi ze to wspaniala pzygoda, skoki spadochronowe, tygodniowe marsze itp.
Testy sprawnosciowe polegaly na sprintach i podciaganiu na drazku. JEzyk francuski nie jest wymagany jednak z czasem bedziesz musial sie go nauczyc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Witam. Chciałbym się spytać czy ktoś obecny na tym forum próbował dostać się do Legii? Czytałem już na internecie prawie wszystko o naborze, szkoleniu itp. W googlach można znalezc wszystko na ten temat, i chyba już wszystko przeczytałem. Chciałbym się tylko przed wyjazdem spotkać z kimś kto był tam i przeszedł te wszystkie początkowe testy (psychologiczne i sprawnościowe)


Testy zdrowotne są bardzo cieżkie - bieganie z pełnym ekwipunkiem kilka kilometrów i ogólne cwiczenia wytrzymałościowe , natomiast psychotesty masz zaliczyc tak aby nie wyjść na zbyt mądrego lub zbyt głupiego.

Mało kto dostaje się tam za pierwszym razem.
Sensowna w legii jest tylko przygoda i nowe znajomości.
Nie licz na spotkanie z byłym legionistą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »