NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
czy caluje sie kobiety w .... ;],
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 23:44  
Cytuj
czy w stalowej praktykuje sie jeszcze calowanie kobiet w reke, poza wapnem oczywiscie ? :] panowie/panie do tego stosunek maja ?:] fajnie czy niefajnie, moze i w tej kwestii sa panie za rownouprawnieniem i lizac po rekach pan nie wypada ? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 23:44  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 23:48  
Cytuj
Mi się to nie podoba ;] tyle ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 23:50  
Cytuj
ale co ci sie nie podoba ?;] trafiasz na kobiety ktore rak nie myja ?;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 00:01  
Cytuj
Zależy kto całuje. Jeśli jakiś sympatyczny facet to proszę bardzo, ale jeśli to jakiś dziwny typ to dość niemiłe doświadczenie. Panowie żule chętni są do takiego całowania sciana

Wiadomo, nowo poznanej osoby najlepiej nie całować, ale jeśli zapraszasz potencjalną partnerkę na randkę, a nie jesteście jeszcze na etapie całowania wyżej ;) i kobieta jest "normalna", a nie jakaś "dresiara"*, to myślę, że to miły gest na przywitanie ;)


*(nie obrażając tych, które po prostu nie lubią, chodzi raczej o to, że "dresiary" nie docenią, a nawet wyśmieją takie coś)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 00:07  
Cytuj
Wiem jedno.Pocałowanie jakiekolwiek kobiety w jakiejkolwiek sytuacji w rękę nie będzie nigdy nietaktem jeśli... się facet schyli do tego pocałunku a nie że delikatną dłoń chwyci i przyciągnie "na chama" do ust. Savoir Vivre musi być !!! chociaż podstawy. Nie ukrywajmy, że wiele kobiet a raczej "kobiet" by za to dziś wyśmiało faceta PS. swoją drogą co powiecie o KAZI Szcz. (tak, tej z najsłabszego ogniwa) co chciała ówczesnego prezesa TVP pocałować w rękę? hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 06:29  
Cytuj
Pani Szczuka -to ona była najsłabszym ogniwem w tym programie.
W kwestii równouprawnienia kobiet,to zwykle kończy się ono tam,gdzie trzeba np.wnieść mebel na piętro.
Co do całowania kobiet,to jest tyle do tego innych miejsc,że czasem na pocałunek w ręke,może zwyczajnie zabraknać czasu.
Ogólnie jestem na tak-pod warunkiem,że na początku ręki nie znajduje się "potfora".

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 08:37  
Cytuj
jusek gdzie jest dla ciebie koniec, a gdzie poczatek reki ?:] bo probuje rozkminic co to potfora :]
madzik uwazasz ze dresiara wysmieje ? ja mysle ze nie zdazy bo bedzie tak zaskoczona ze nawet nie pisnie :] co czujesz po takim pocalunku, jestem zajebiaszcza i nalezy mi sie takie lechtanie ? czy moze mile, ale jak napisalas doswiadczenie wiec policzyc mozna na palcach u jednej reki i co dalej z tym robic, jak to odwzajemnic ^^ ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 09:04  
Cytuj
Osobiście uważam,że całowanie w ręke to przeżytek. Gdyby mnie ktoś nowo poznany pocałował w ręke czułabym zażenwanie, natomiast jeśli zrobiłby to ktoś znajomy uznałabym to za żart.
Pozostaje jeszcze kwestia jak to meżczyzni robią, bo jeśli z emocji obślinia pół dłoni to już całkiem odpada choćby ze względów estetycznych.
Podsumowując jest to fajne ale jako relikt dawnych czasów i niech tak zostanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 09:41  
Cytuj
zaklopotany

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
jusek gdzie jest dla ciebie koniec, a gdzie poczatek reki ?:] bo probuje rozkminic co to potfora :]
madzik uwazasz ze dresiara wysmieje ? ja mysle ze nie zdazy bo bedzie tak zaskoczona ze nawet nie pisnie :] co czujesz po takim pocalunku, jestem zajebiaszcza i nalezy mi sie takie lechtanie ? czy moze mile, ale jak napisalas doswiadczenie wiec policzyc mozna na palcach u jednej reki i co dalej z tym robic, jak to odwzajemnic ^^ ?:]



Tak właśnie czuję, że jestem zajebiaszcza smiech2 Ale ja się tak czuję cały czasjezyk
A poważnie to tak jak już pisałam, zależy kto. Jeśli fajny facet to jest to miłe, niespotykane (ja takie gesty doceniam) i po prostu miło się uśmiecham, pewnie teraz jakby ktoś tak zrobił (dawno nie było okazji) dodałabym jeszcze, że to niespotykany gest w dzisiejszych czasach.
A jeśli to jakiś nieprzyjemny gostek to jest zdziwienie, wyrywanie ręki, głupi uśmiech i myśl o co chodzi? jezyk

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 12:11  
Cytuj
Odnoszę wrażenie, że teraz dla dziewuch większym zaszczytem od pocałowania w dłoń jest rzucony przy zapoznaniu tekst w stylu "Fajna suczka z Ciebie" albo "Cześć śliczna dupeczko"... sorki, no ale właśnie obejrzałem Nad Niemnem w TVP, no kuźwa, tam to była kultura i szacunek. Teraz gówno nam z tego pozostało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »