NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Stalowowolski naciągacz - PrintX, Sonika,
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 11:13  
Cytuj
Niespełna rok temu remontując swój sklep zleciłam obsługę graficzną Panu Sławomirowi B. z firmy Sonika (drukują jako PrintX), któryż to jest wlaścicielem (a raczej cielem ...) \"drukarni\" PrintX.
Zleciłam mu wszytko. Od opracowania nowej grafiki, poprzez wizytówki, billboardy aż do oklejania witryn w sklepie - niemało bo kilkadziesiąt metrów.

Najtańsi nie są. Ich śmieszne promocje \"wizytówki 180 zł netto, laminowane\" - na allegro z przesyłką niecałe 100 brutto. Ale liczyłam na ... GWARANCJĘ - czyli to co w oklejaniu witryn jest najważniejsze.


Umiesz liczyć - licz na siebie.
Wszystko było pięknie do momentu podpisania umowy i wpłacenia zaliczki. Obiecali druk w ciągu tygodnia. Tydzień Pana Sławomira B. ma jednak 15 dni smiech2 (dla chętnych korespondencja e-mail). teraz wiem, że nie byli w stanie wydrukować tego szybciej, bo nie drukują solventem - zlecają to komuś. Szczegół, ale jeśli ktoś ma sklep i śpieszy się z otwarciem to 7 a 15 dni robi DUŻĄ różnice.
W dodatku dałam się naciągnąć (tak głupota kosztuje) na dosyć drogą folie, która podobno ma trwałość 7 lat zaklopotany
Oklejać to się chyba dopiero uczyli ... zepsuli na jednej szybie folie. Jedyna pochwała, że sam Pan B. zaczął bić się w pierś i że on wydrukuje nową. Super. MIESIĄC !! nie mogłam się potem doprosić o poprawę tego !! \"on ma tyle zleceń, że nie ma czasu do tak małej poprawki jechać, ale kogoś podeśle\".

A teraz najważniejsze. Ta super folia z gwarancją 7 lat po niespełna pół roku zaczęła się odklejać i złazić z witryn cool girl Specjalnie się nie przejęłam. Mam umowę, mam gwarancję ... pisze więc im maila co i jak. Nemo. Jadę ich odwiedzić - SZOK. Ze stalowowolskiej siedziby na okulickiego się już zwinęli :szok: Dzwonię do Pana B. Mojego telefonu nie odbiera. Dzwonię z męża komórki. Odebrał good I jutro przyjedzie zobaczyć co się dzieje. Okazuje się również, że faktycznie zwinęli się ze Stalowej Woli. Została im jakaś dziupla w nisku.
Oczywiście NIE przyjechał. Dzwonię. Nie odbiera. Dzwonię na stacjonarny. Pani przekaże i ktoś oddzwoni. 3 dni nie oddzwaniali.
Pojechałam do Niska, zastałam właściciela (cud). Zaprosiłam go do samochodu i pojechaliśmy razem (że też miał czas smiech2, ale chyba był zaskoczony). Zobaczył, ocenił, że źle było miejscami odtłuszczone ... on sam to oklejał potluczony
Zaproponował, że za połowę ceny zrobi od nowa. Odparłam, że to żart jakiś ... i pokazałam mu umowę i gwarancję na usługę ... Szybko zmienił zdanie. Miał w ciągu 10 dni poprawić ... ehhh
Mija 4 tydzień. Telefonów nie odbiera, na maile nie odpowiada, nie mam już siły ani czasu pożyczać telefonów by dzwonić z innych numerów, nie mam już siły czasu i pieniędzy podróżować do niska ...
Zrobiłam zdjęcia i zamówiłam usługę (ponowne oklejanie) u innej firmy, de facto zrobili to taniej ...

Nie dziwię się, że z takim podejściem do klienta ze Stalowej Woli się już wynieśli. W nisku też jeśli nie zmienią postawy nie wróżę im przyszłości.

Panie B. - WSTYDŹ SIĘ PAN ! Nie chcę od Pana już NIC ! Niech to będzie skuteczna przestroga dla innych. Jak ktoś chce szczegóły zapraszam na PW.

//moderowano
Nie podajemy nazwisk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 11:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:53  
Cytuj
heh, przykra sprawa, szkoda kasy.

Ja zawsze zanim zlecę coś dużego "testuje" firmy na małych zleceniach, tak małych, że mogą stwierdzić, że im się nie opłaca. Jeśli jest ok dostają to finalne zlecenie.
Takiego testu kilka lat temu firma Printx nie przeszla u mnie ... widać nic się nie zmieniło. Olewka klienta. Byle wyciagnąć kasę a potem żegluj sam sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 19:09  
Cytuj
hahhahaha jasne....pozdrawia "miła pani z niska" ,pan wie o kim piszę.Orientację pan zmienił jak widzę.A do dziupli zapraszam , bo z tego co pamiętam to pan u nas nie był , zresztą po co to piszę , pewnie zaraz i tak mnie pan skasuje.żenujące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 19:32  
Cytuj
Znam tego człowieka. Choć nigdy nic nie drukowałam u nich (chwała Bogu good). Ma bardzo chamskie odzywki i jest niemiły ... nie zleciła bym mu nic ...
M.in. moja siostra tam pracowała. Obecnie poszła do "konkurencji".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
hahhahaha jasne....pozdrawia \"miła pani z niska\" ,pan wie o kim piszę.Orientację pan zmienił jak widzę.A do dziupli zapraszam , bo z tego co pamiętam to pan u nas nie był , zresztą po co to piszę , pewnie zaraz i tak mnie pan skasuje.żenujące.

do sadu jezeli klamie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:02  
Cytuj
A miałem im zlecić robotę ... szok :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 22:28  
Cytuj
słoneczny_układ zleć robotę a przekonasz się że PAN gosia9 alias kizia_mizia pisze bzdury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
słoneczny_układ zleć robotę a przekonasz się że PAN gosia9 alias kizia_mizia pisze bzdury.


Nie mam nadmiaru pieniędzy mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 23:43  
Cytuj
Ceny mnie zwaliły z nóg - ale nie ma co się dziwić, to tylko pośrednicy, zresztą w stalowej większość łupie klientów. U nich druk średnio 2x drożej, no chyba że drukujesz cyfrowo 2-3 sztuki ...

Firma i oferta bez rewelacji, nic dziwnego, że się zwijają ... do tego jeszcze jakieś akcje odstawiają ...

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 08:34  
Cytuj
Nie pierwszy, ale chyba ostatni taki ich wyczyn( mam nadzieję)

kolega czekal ponad 2 albo 3 tyg. na projekt , telefonicznie słyszał , ze musza to przygotowac profesjonalnie i trzeba czasu - dostał projkty to śmialimy z kumplami cały dzięń, bo wygladały jak by dziacko robilo z 3 klsy w wordzie ( chcyba sam szef to robil bo to "profesjonalny" z dyplomami grafik )

kazde małe zlecenie to czekanie po kilkanascie dni na watpliwej jakosci realizacje lub wogóle wycofanie sie z realizacj(prezrasta ich) , firma jest na rynku kilka m-c (chodz w interniecie wygląda godnie) , ogólnie jeżeli jakiekolwiek zlecenia ma to 90% zleca innym firmą i to jest w mare jakoscowe 10% wytwarzaja sami (XERO) i to własnie jest ich jakosc.

Boze uchowaj zlecając Printx-owi jakąkolwiek robote .

ps. widzialem kiedyś tez realizacje przyklejonej naklejki na Alejach JP II, doswiadaczenia przy naklejaniu tez im brak .umiech ciekawe co na to zleceniodawca umiech- moze ugłaskany słodkim gadaniem umiechbo to ten "szef PrintiX-u" umie najlepiej .

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
kazde małe zlecenie to czekanie po kilkanascie dni na watpliwej jakosci realizacje lub wogóle wycofanie sie z realizacj(prezrasta ich) , firma jest na rynku kilka m-c (chodz w interniecie wygląda godnie) , ogólnie jeżeli jakiekolwiek zlecenia ma to 90% zleca innym firmą i to jest w mare jakoscowe 10% wytwarzaja sami (XERO) i to własnie jest ich jakosc.


Dokładnie ! Nazywanie ich drukarnią to pomyłka.

Ja polecam firmę ze zbydniowa, mają taki wielki szyld "Dobre reklamy", bodajże serex.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 18:46  
Cytuj
A ja nie polecam Dobrych Reklam. Niepoważnie traktują pracowników (znam dwie osoby które miały tam nieprzyjemność pracować), a co do jakości też żadna rewelacja. Zresztą patrząc na ich stronę internetową i nazwę, to nigdy sam bym u nich nic nie zamówił.

Co do PrintX, to mogę powiedzieć jedynie tyle, że mają wysokie ceny (tak - głównie pośredniczą) i wyjątkowo antypatycznego szefa. Jakości nie znam, więc się nie wypowiem. Chociaż sama strona wygląda całkiem nieźle.

W Stalowej Woli ogólnie ciężko znaleźć dobrą firmę z tej branży.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:28  
Cytuj
Branża reklam, wydruków, gadżetów to w Stalowej Wielkie łupanie klientów. Pseudo firmy jak wspomniana sonika ... printX to łupanie do kwadratu. Nie mają własnego parku maszynowego (może poza czarno-białym kserem smiech2). Zamawiają na allegro, albo żerują na innych okolicznych firmach. W rezultacie cena jest kosmiczna. Czas oczekiwania długi i często nie mają na to wpływu ... po drodze jest tyle ogniw nie zależnych od nich.
Do tego próbują się chwytać wszystkiego, w rezultacie NIC nie robią dobrze - przykład z oklejeniem. Myślał pewnie koleś, że jak dobra folia, naklei i będzie a tu ... zonk ... odeszło.

Firmy które mają własny park maszynowy, mają szkolenia od producentów folii. Pośrednicy nie mają i są efekty ... a raczej brak.

Inna lokalna firma - proars - wciska klientom, ze folia ekonomiczna to folia wylewana ... i placą jak za wylewaną :szok: Mają przynajmniej ploter solwentowy. I jak by zmienili podejście do klienta było by coś z nich.

Inna lokalna super firma drukuje jedynie twardym solwentem, a płaci się jak za ... zboże.

Do wydruków cyforwych polecam Kosste w mostostalu. Mają swój park maszynowy, szybka realizacja.

Ja do oklejania autobusu ściągnąłem 2 ludzi z Lublina. Folię zamówiliśmy na allegro. W sumie z ich nolcegiem, wynagrodzeniem wyszło 60% ceny oferowanej przez lokalne firmy, 2 luetnia gwaracja, i setki pozytywnych komentarzy na allegro.

Wspomniane Dobre Reklamy ze zbydniowa nie są takie złe. Ceny mają nawet ... sporo maszyn. Ludzie znają się na rzeczy. Jak ktoś ma awersję do allegro to ich polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:41  
Cytuj
a goma w jubilacie ? co o nich ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:56  
Cytuj
Daj spokój z Gomą, gorzej chyba nie można trafić :szok:
Widziałem z bliska jeden samochód, który "okleili" - żenada, brak gwarancji, przeskoki, pęcherze, a tam gdzie miało być logo na przezroczystym tle, dali białe. A za poprawki zawołali sobie dodatkową kasę.:szok: Zresztą wystarczy popatrzeć na billboardy przez nich wykonywane, nawet te co były w tamtym roku na miasto komiksów - zaczęły odłazić po tygodniu. Najniższa jakość za najwyższą cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 10:58  
Cytuj
hmm a jak nie chce nic kleic tylko drukowac ? koperty, papiery, teczki itp. to gdzie sie w stalowej mozna udac ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:15  
Cytuj
Daj mi swój adres e-mail, to Ci podam sprawdzone źródło jezyk
Cena jest ok, a jakość lepiej niż ok.
Nie chcę tutaj nikogo reklamować, żeby nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:30  
Cytuj
Ja też poproszę info na PW umiech Nie będziemy oszustów wspierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:32  
Cytuj
mail poszedl na pw :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 11:57  
Cytuj
sloneczny uklad - poprosze o e-mail na pw, bo mam wrażenie, że jak ja wysyłam pw to nie dochodzą jezyk

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 12:10  
Cytuj
Wpisałem w google printx stalowa wola, na pierwszej stronie ten wątek ... no ładnie wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 14:57  
Cytuj
Jak dla mnie jeżeli chodzi o firmy reklamowe spoko sa kolesie z Druk Grafu.pl w szkole za basenem i bede ich reklamował .
Jest bardzo duzo reklam na mieście które wykonali równiez wiele swiecących do czołowych firm, lub restauracji w naszym miescie , no i maja doswiedczenie, odkąd pamietam zawsze tam byli .

Byłem tam kilka razy załatwić sprawe , maja duzo maszyn: drukujacych, jakies lasery do wycinania umiech do ulotek ogólnie dobrze zaopatrzone w maszyny, realizacja: sprawnie - szybko , jestem zadowolony .

ceny moze nie najmniejsze, ale akceptowalne. i dostałem jeszcze kilka gadżetów firmowych umiech i super kubek .

polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 18:46  
Cytuj
Też polecam dolara i drukgraf. Wiele firm się otworzyło i zamknęło a oni dalej robia swoje. Solidna firma

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 20:06  
Cytuj
Branża reklam, wydruków, gadżetów to w Stalowej Wielkie łupanie klientów



nie tylko te firmy co druga firma w stalowej lupie bo robia jako posrednicy a na tym sie robia zawsze najwieksza kase ja tam kiedys bralem printexie towar i wcale tak az drogo nie bylo oczywiscie sie targowalem bo teraz to tak trza wszendzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie jeżeli chodzi o firmy reklamowe spoko sa kolesie z Druk Grafu.pl


A ja na projekt oklejenia samochodu czekam już nieco ponad rok ... Nie tacy spoko ci kolesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »