NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Sympatycy Korwina-Mikke - spotkania!!!, Sympatycy Janusza Korwina-Mikke łączmy się!!!
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:08  
Cytuj
Kolejne spotkanie ma odbyć się w czwartek dnia 18.08.2011 o godzinie 18 w lokalu Stowarzyszenia Sztafeta Pokoleń przy Alejach Jana Pawła II 46/118 (wieżowiec za blokiem Carrefour).

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Janusza Korwina-Mikke. Tylu na tym forum jest jego zwolenników - odejdźcie wreszcie od komputerów! Zapraszamy!


Obrazek

Obrazek

Czwartek 18.08.2011 godzina 18:00 - Serdecznie wszystkich zapraszamy! ! ! ! !

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:08  
Cytuj

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 17:19  
Cytuj
Sympatycy umiech Zgrana ekipa widać hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 09:20  
Cytuj
Zgrana, zgrana. Widać, że komuś w tym regionie coś się jeszcze chce! Ludzie ci są otwarci na innych i nie jest to grupa zamknięta. Nikt nie pracuje tam dla pieniędzy... Liczy się to, aby rozbić beton! Chyba te same twarze przewijające się nieustannie w polityce już wystarczą. Ten Pan Grzegorz to też ciekawy człowiek. Z resztą odsyłam wszystkich do http://www.grzegorzkida.pl fajnie jakby Stalowa Wola, Leżajsk, Tarnobrzeg i Nisko miało takiego senatora. Czy kandydat internautów da radę? Sprawa do przemyślenia, ale na pewno ludzie tacy jak ja będą mu pomagać... Chętnych nie brakuje, a nowi przybywają. Serdecznie zapraszam wszystkich na jego stronę - tam będzie nasz "sztab" umiech Internetowy sztab!

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 11:24  
Cytuj
z opisu to wyglada na zacnego :] ale tak z ciekawosci kto gdzie i kiedy oglosil pana grzegorza kandydatem internautow ? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 14:18  
Cytuj
szczerze mam dosyć oklepanych partii i ich kandydatów. Próbuję pomóc gościowi, który wydaje się najkonkretniejszy. Nikt nie mianował go kandydatem internautów, ale który kandydat jest tak otwarty na internet? IFG Ciebie kojarzę z tego forum, zawsze miałeś jakiś tam pogląd na życie. Nie uważasz, że takich ludzi czas poprzeć? Internet to najlesza droga do tegoumiech

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 14:37  
Cytuj
sry przydupcylem sie :] ale jakos podraznil mnie ten kandydat internautow ;] pewnie ze trzeba, ja przez ladnych kilka lat slalem "manifesty wolnosci" i inne tego typu, gowno to dalo :] niechaj wam sie powiedzie, w kazdym razie powodzenia, kruszcie beton :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 15:02  
Cytuj
fakt, internet słabo sprawdza się w naszym regionie... Ale forum Kidy było już wcześniej. Jest tam pewna grupa osób, której Kida pomógł z uwagi na to, że pracuje w jakimś punkcie doradztwa Wojewódzkiego Urzędu Pracy. IFG nie trać wiary w potęgę internetu. Kida ma to do siebie, że pewnie go nie stać na opłacenie "pisaczy" i tutaj jego siła. Ja pomagam mu bezinteresowanie, bo wiem, że warto. Przyłącz się i Ty - masz szacunek na tym forum. Jak widzę wpisy na Leżajskich portlach to się ogromnie cieszę. Cieszę się, że ludzi myślących jak ja jest więcej. Być może to złudne odczucie, bo jedna osoba, może pisać milion postów i komentów, ale wierzę w normalność no i jak powiedziałeś! Kruszę beton!


http://www.grzegorzkida.pl - czy to nie fajne, że gość zrobił stronkę dla ludzi i nie 2 dni przed wyborami?

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 21:01  
Cytuj
Bardzo mi się podobają Twoje posty dell. Ja też popieram Grzegorza Kidę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 00:37  
Cytuj
Również zapraszam wszystkich, którzy mają dość tego co się dzieje w naszym barwnym folwarku politycznym. Dosyć narzekania przed monitorem. Każdy z nas jest ważny, każdy może coś zmienić. Dlatego serdecznie zachęcam do przybycia na spotkanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 20:52  
Cytuj
czwartek dnia 18.08.2011 o godzinie 18 w lokalu Stowarzyszenia Sztafeta Pokoleń przy Alejach Jana Pawła II 46/118 (wieżowiec za blokiem Carrefour).

Może przyjść każdy, to że nie jesteś zrzeszony z NP czy nie współpracujesz z Grzegorzem Kidą nie znaczy, że nie możesz zmieniać otaczającej nas rzeczywistości. Myślę, że taki cel pośrednio ma każdy kto przyjdzie na to spotkanie. Owszem moim marzeniem byłby dobry wynik Kidy, koordynator z NP mówił, że sukcesem będzie wynik powyżej 3%, bo wtedy jakąś dotację dostaną - zawsze jakiś cel. Chociaż czekam na kandydatów z list JKM ze Stalowej Woli - nie ukrywam, że wolę głosować na "swojego". umiech Każdy głos jest ważny, ale przed tym głosowaniem czeka wiele pracy, ja w sowim otoczeniu każdego namawiam do wspierania Grzegorza Kidy jako senatora z naszego regionu. Myślę, że ma sporą popularność w necie... Zatem młodzieży! 9 października odejśc od kompów i głosowac na Kidę!

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 22:08  
Cytuj
dell, po co piszesz o tym Kidzie w trzeciej osobie. Przecież ewidentnie widać że to ty - Grzegorz Kida. Pisz już normalnie Grzegorzu i nie rób z siebie pajaca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj
hahaha boli kogoś, że Pan Grzegorz ma tylu zwolenników??? :szok::szok::szok::szok::szok::szok: Serdecznie zapraszam jutro na spotkanie ;) chętnie powiem Ci w twarz czemu popieram Pana Grzegorza ;) nie chodzi o to, żeby popierać kogoś za kasę;) robię to z własnych przekonań, bo wiem, że gość jest na poziomie. Popieram Pana Grzegorza umiech Luk. daj znać czy będziesz ;) jeszcze raz serdecznie zapraszamumiech

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 10:34  
Cytuj
Od "korwinowców" :

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie związane z przygotowaniami do wyborów. Prawie mamy komplet podpisów ale zawsze lepiej mieć trochę więcej w zapasie. Czeka nas jeszcze jeszcze trochę pracy do końca weekendu. Dziękuję wszystkim za dotychczasową pracę ale proszę o jeszcze ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kurcze ciekaw jestem czy uda się poruszyć internet... Kraj schodzi na psy o czym wie każdy, ale ludzie zróbmy coś dla siebie - mamy wybór. Ktoś pisał, że Kida to żaden wybór. Dla mnie jednak jest to jakaś alternatywa, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłośćumiech

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 13:27  
Cytuj
Panowie na złego konia /utopistę Janusza Korwina-Mikke/ postawiliście w tej gonitwie.
Stawiałem na Pana Grzegorza Kidę ale nie u boku Janusza Korwina-Mikke.
Szkoda panie Grzegorzu , dobrowolnie zamyka Pan sobie drzwi do polityki i odstrasza tym samym ludzi od siebie.
To jest Stalowa Wola i o tym musi Pan pamiętać.placze

Zobaczycie Panowie typ Palikotcool girl będzie miał lepsze wyniki w wyborach od
utopisty Janusza Korwina-Mikke.zarumieniony

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 17 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 15:11  
Cytuj
good jesli tylko P.Grzegorz Kida znajdzie sie na liscie, bede glosowal na niego, bez rzadnych zbednych komentarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 17 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 15:20  
Cytuj
piekna kobieta im "patronuje" Marilyn Monroe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 17 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 15:22  
Cytuj
Panie Romanie, tos jestumiech Korwinowiec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
Panowie na złego konia /utopistę Janusza Korwina-Mikke/ postawiliście w tej gonitwie.
Stawiałem na Pana Grzegorza Kidę ale nie u boku Janusza Korwina-Mikke.
Szkoda panie Grzegorzu , dobrowolnie zamyka Pan sobie drzwi do polityki i odstrasza tym samym ludzi od siebie.
To jest Stalowa Wola i o tym musi Pan pamiętać.placze

Zobaczycie Panowie typ Palikotcool girl będzie miał lepsze wyniki w wyborach od
utopisty Janusza Korwina-Mikke.zarumieniony



To Twoje zdanie. 1 miejsca w wyborach Kongres Nowej Prawicy nie zdobędzie, ale sympatycy tejże partii głosują dla idei, z przekonania, a nie jak duuuża część głosujących za POPISEM tylko po to by w wieczór wyborczy czuć satysfakcję z głosu oddanego na zwycięską partię. Jest to żenujące. Co do wyniku wyborczego to wydaję mi się, że Kongres Nowej Prawicy czyli jedyna \"czysta\" prawica w tym kraju będzie czarnym koniem wyborów.

Co do zarzutu, że Janusz Korwin Mikke jest utopistą odpowiem tak:
Jest to Twoje zdanie i zdanie mediów w tym kraju, które wmawiają Polakom tę właśnie tezę. Ja dla kontry przedstawię ludzi którzy mają odmienny od Twojego pogląd. Np. Andrzej Szlęzak, polski ekonomista, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego- prof. Krzysztof Rybiński, były członek UPR, honorowy członek stowarzyszenia KoLiber, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha - Robert Gwiazdowski , czy ŚP Milton Friedman - laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, z którym JKM nawiązał bliższą znajomość. JKM odwiedzał go w USA, a nawet zaprosił go do Polski co media oczywiście przemilczały.

Jeśli juz tylko polegać na zdaniu innych, to Ja bardziej ufam w/w ludziom o wysokim prestiżu, ponadprzeciętnej inteligencji, po prostu fachowcom , a nie mediom, czy politykom o marnej reputacji, których program gospodarczy brzmi np. \"By żyło się lepiej\", \"Polska w budowie\", \"Polska jest najważniejsza\" itp..

Co do 3 Twojego zdania, to nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się w imieniu innych. Ja mam inne zdanie: \" Brawo panie Grzegorzu,w tych trudnych czasach na wybicie się w polityce nie płynie pan z nurtem, nie walczy pan o stołki, prywatne korzyści lecz walczy pan o bardzo ważne wartości. Z czystym sumieniem oddam na pana głos\"

Masz rację - to jest Stalowa Wola , musimy mieć stalową wolę by rozbić ten polityczny beton.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 23:54  
Cytuj
nie moja bajka ale koledzy Korwin i jego (może nazwę ich) ludzie ... to nic nowego może poza zmianą nazwy ... to już nawet nie chodzi o to że ta "partia" ma poparcie w granicach błędu statystycznego (i tak ich przeceniam)... tu chodzi o to że ten pan z muszką miałby śmigać po salonach i reprezentować nas potluczony (aż tak daleko moja fantazja nie sięga ) podobnie jak np. Kononowicz od folklor ...

pozdro i bez urazy ... no i oczywiście powodzenia ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 00:01  
Cytuj
Jak to jego ludzie to nic nowego? A kiedy oni byli przy władzy? Nowa Prawica ma poparcie w granicach 5%, ale tego nie zobaczysz w sondażach TVNu i Gazety Wyborczej....
Ten "Pan z muszką", jak go nazywasz ma lepszą prezencję niż nie jeden poseł z POPISU więc proszę nie zniżaj się do takich argumentów. A może Ty również głosujesz jak duża część kobiet na Napieralskiego, bo przystojny good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
nie moja bajka ale koledzy Korwin i jego (może nazwę ich) ludzie ... to nic nowego może poza zmianą nazwy ... to już nawet nie chodzi o to że ta \"partia\" ma poparcie w granicach błędu statystycznego (i tak ich przeceniam)... tu chodzi o to że ten pan z muszką miałby śmigać po salonach i reprezentować nas potluczony (aż tak daleko moja fantazja nie sięga ) podobnie jak np. Kononowicz od folklor ...

pozdro i bez urazy ... no i oczywiście powodzenia ok



Typowa wypowiedź człowieka spod znaku PO.
Próba ośmieszenia rywala, ciągłe gadanie o zerowym poparciu społeczeństwa, co jest nieprawdą.

Do tego propaganda sukcesu w temacie o PO czy o wyborach i masa kłamstw.

Oto przykład:

CYTAT
edytujesz i wlepiasz koleżko ;) no chyba że chcesz wyciągnąć temat na wierzch jezyk

a może jakiś sPiSkowiec pokusi się o jakieś porównanie w czym PiS niby był lepszy od PO (ja wiem tylko jedno ... zadłużanie ) ?? żeby przekonać mnie nieprzekonanego na kogo zagłosować ??

ps. pitunia smiech2 niema się czym pochwalić ??


Albo nie masz za grosz pojęcia o długu publicznym, albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. wazne

Bez urazy,... no i powodzenia w dalszej działalności
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 20:35  
Cytuj
shark zapomniałeś o redaktorze Stanisławie Michalkiewiczu, a to przecież wielki autorytet nie tylko dla słuchaczy R.M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 22:33  
Cytuj
Oglądał ktoś debatę Palikot - Korwin-Mikke ?
To się nazywa debata, a nie papka medialna jaką serwuje nam telewizja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 23:18  
Cytuj
Ciekawy cytat z dyskusji z SpAm.SpAm@SpAm:

Mariusz (gość) Avatar użytkownika

2011.08.17 15:17:23 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

Grzegorz Kida kandyduje do Senatu. http://www.grzegorzkida.pl/
Inkwizytor (gość) Avatar użytkownika

2011.08.17 23:20:13 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

No i?
ambra (gość) Avatar użytkownika

2011.08.18 06:49:02 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

No i może być ciekawie!
Izka (gość) Avatar użytkownika

2011.08.18 18:22:57 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

Grzegorz kida zalatwi wszystkich. chlopak bez biur radnych, senatorskich, poselskich ma poparcie w necie :*:*:*:*:*:*
wyborca (gość) Avatar użytkownika

2011.08.19 13:26:00 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

Nie rozumiem tej ekscytacji... WTF is Grzegorz?
Inkwizytor (gość) Avatar użytkownika

2011.08.20 11:10:10 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

Jak to kto? Koleś, który uważa, że kilkoma komentarzami na forach - wygra wybory -__-
aka (gość) Avatar użytkownika

2011.08.26 10:54:49 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

hehehehe ktoś tutaj lekceważy potęgę internetuumiech Grzegorz Kida to człowiek, który jest coś w stanie tutaj zmienić.
bronek (gość) Avatar użytkownika

2011.08.26 11:49:50 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.

np. gacie ;P
Inkwizytor (gość) Avatar użytkownika

2011.08.26 11:54:41 | Re: kampania wyborcza 2011- PO, PiS itp.
[ Cytuj ]
Ktoś tutaj nie za bardzo wie na czym polega amplyfying. Owszem, internet to potężne narzędzie - tym niemniej jak każde narzędzie - stosowane przez nieumiałków wszelkiej maści - raczej nie zadziała tak jakby tego owi nieumiałkowie oczekiwali.



I inne forum:

Tak, mowicie i mowicie, a jedynym godnym uwagi kandydatem do senatu jest Grzegorz Kida, który jako jedyny w Polsce jest tak otwarty dla ludzi, że nie ma swojej strony, tylko jego strona jest forum dyskusyjnym. Wpiszcie w google Grzegorz Kida! »
~uczciwy 2011.08.13 07:27 wybory.onet.pl


Mi się spodobała jedna rzecz - WTF is Grzegorz? umiech

Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 00:28  
Cytuj
świetna debata Korwin-Mikke vs. Palikot ( prawdziwa PRAWICA kontra prawdziwa LEWICA ) , polecam obejrzeć, może jutro się pojawi na Youtube'ie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »