NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Sympatycy Korwina-Mikke - spotkania!!!, Sympatycy Janusza Korwina-Mikke łączmy się!!!
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 19:54  
Cytuj
Debata Korwin-Mikke - Palikot: ,,Prawy prosty kontra lewy sierpowy"!

http://polsk(...)1,1.html

Kto waszym zdaniem wygrywa.



CYTAT
~antywiejska

Cieszy mnie jedno że ponad 50% nie pojdzie do tej szopki pokazując ze polityka to g.... w które dają się wmanipulować naiwni i frajerzy Mówili pieknie jak kazdy kto chce do koryta , gdy juz sie dostają szybko zapominaja - olewam szopke zwaną wyborami i to jest prawdziwa wolnosć ale wy baranki idzcie , chocby po to by za 4 lata powiedziec ze znów kłamali wszyscy



CYTAT
~Roman

Największym zagrożeniem dla demokracji są media. 95% społeczeństwa nie potrafi samodzielnie myśleć. Niestety, nawet ludzie z dyplomami wyższych uczelni tego nie potrafią. Dlatego media wykorzystują ten fakt i wpływają na opinie i podlądy bezwolnej tłuszczy. Drugim w kolejności zagrożeniem dla demokracji są sondaże przedwyborcze. Wmawiając społeczeństwu, że na daną partię nie ma sensu głosować bo partia ta ma znikome szanse i głosując na nią nasz głos będzie stracony, w rzeczywistości wpływają na wyniki wyborów. Dlatego w państwie demokratycznym ogłaszanie sondaży przedwyborczych powinno być zakazane.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 19:54  
Cytuj

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 21:43  
Cytuj
Pytanie do sympatyków JKM i Nowej Prawicy

Nigdzie nie mogę znaleźć jakie poglądy ma JKM oraz NPma na temat prawa koncernowego oraz UOKIK, a dokładniej na kontrolę państwa w zakresie fuzji oraz przejęć przedsiębiorstw. Czy w państwie JKM na fuzję potrzeba będzie zgoda pańśtwa tak jak to jest obecnie?

Ogólnie JKM głosi nieskrępowaną wolność gosporczą, zatem pewnie i w tej sprawie państwo nie może ingerować. Jednak takie podejście w XXI wiecznej gospodarczej jest nie do zaakceptowania. Gdyby państwo nie kontrolowało fuzji za kilka lat mielibyśmy w każdej branży tylko kilka dominujących firm, które miałyby monopol.
Za przykłąd niech posłuy branża napojów, piwa czy czekolad w Polsce. Globalizacja dąy do maksymalnej koncentracji kapitału co źle wpływa na pozycję konsumeta. A właście co z prawem ochrony praw konsumeta?, dlaczego kowrin cały czas mówi oglnie i to samo, nie przedstawia konkretów. Cały cza tylko o narkotykach, broni, perukach, sprawach ogłolnych. poglądy JKM są bardzo ciekawe ale od kilku lat mowi non stop to samo, a niektóre jego poglądy się gryzą. Np nie rozumię z tymi perukami dla sędziów. JKM mówi żeby nie ujawniać danych osobowych sędziego, a na głowę zakładać im peruki żeby sędziego nikt nie poznał. Zatem czy nie lepiej sędziego posadzić za lustrem weneckimumiech? ten sam efekt.JKM mówi też zby sędzia jeździł po kraju i załatwił sprawy na jedfnym posiedzeniu. To jest przecież neiwykonalne, no chyba ze w prostych sprawach karnych. Podobaja mi się jego poglady podatkowe i to co wzamian mają obywatele czyli policja, administracja, wojsko. Jednak moim zdaniem państwo musi ingerować w gospodarkę w kilku dziedzinach takich jak: prawo koncernowe (fuzje przejęcia), ochrona praw konsumeta, sprwy związane z pozycją dominującą, zmowami cenowymi, kartelami, itd.


Cz ktoś zna odpowidz na zadane na wstepie pytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:15  
Cytuj
Pytanie co to wniesie do całokształtu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 09:35  
Cytuj
Tak tak shark niech Korwin-Mike zrobi wolną amerykankę zlikwiduje minimalne płace to naszym biznesmenom będziemy musieli płacić za to że możemy pracować.Prywatne szpitale będą robiły operacje tylko opłacalne i td i td.mloteksciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
Prywatne szpitale będą robiły operacje tylko opłacalne i td i td.mloteksciana




Jeszcze trochę i nie będzie już szpitali, które wykonują nieopłacalne operacje. Myślisz, że skąd te zadłużone szpitale się biorą i skąd idą pieniądze na ich oddłużanie? Myślisz, że rząd ma wory z kasą w wersalkach? Najgorsze, że menadżer szpitala nie ponosi odpowiedzialności karnej za zadłużanie szpitala. A kasa idzie od podatników. Jak będą prywatne szpitale to ich utrzymanie będzie nas dużo taniej kosztowało.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 10:55  
Cytuj
nie moja bajka ale koledzy Korwin i jego (może nazwę ich) ludzie ... to nic nowego może poza zmianą nazwy ... to już nawet nie chodzi o to że ta \\\"partia\\\" ma poparcie w granicach błędu statystycznego (i tak ich przeceniam)... tu chodzi o to że ten pan z muszką miałby śmigać po salonach i reprezentować nas potluczony (aż tak daleko moja fantazja nie sięga ) podobnie jak np. Kononowicz od folklor ...

pozdro i bez urazy ... no i oczywiście powodzenia ok


CYTAT
Typowa wypowiedź człowieka spod znaku PO.
Próba ośmieszenia rywala, ciągłe gadanie o zerowym poparciu społeczeństwa, co jest nieprawdą.

Do tego propaganda sukcesu w temacie o PO czy o wyborach i masa kłamstw.

Oto przykład:


edytujesz i wlepiasz koleżko ;) no chyba że chcesz wyciągnąć temat na wierzch jezyk

a może jakiś sPiSkowiec pokusi się o jakieś porównanie w czym PiS niby był lepszy od PO (ja wiem tylko jedno ... zadłużanie ) ?? żeby przekonać mnie nieprzekonanego na kogo zagłosować ??

ps. pitunia smiech2 niema się czym pochwalić ??

CYTAT
Albo nie masz za grosz pojęcia o długu publicznym, albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. wazne

Bez urazy,... no i powodzenia w dalszej działalności
pozdrawiam


dzięki za uświadomienie mnie umiech teraz napiszę PRAWICOWIEC ;) (PiS + NP)
i jeszcze jedno nie jestem za PO (i tak tego nie pojmiesz) i nigdy nie byłem za PiS ale od jakiś 5-6 lat jestem jakby to nazwać ... ANTY-PiS ale gdy miałem wybrać na ostatnich wyborach wybór był tylko jeden (PO) pan prezydent Komorowski ...

ps.dwukrotnie zarzucasz mi nieprawdę może wysilisz się i wkleisz coś co utwierdzi mnie (i innych) w moim błędzie ??

i na koniec im więcej pan Korwin zabierze PiSowi tym lepiej ok więc życzę mu jak najlepiej ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 11:04  
Cytuj
jak to co to wniesie?

mówiłem, że kontrola państwa nad fuzjami to coś niezwykle ważnego, co bezpośrednio przekłada się na nasze życie. W dzisiejszym świecie działają fundusze które mają do dyspozycji miliardy euro na przejmowanie i łączenie spółek w celu przejmowania udziału w rynku i maksymalnej momopolizacji. Jedyną siłą która to kontrokuje jest właśnie państwo poprzez UOKIK który musi zezwolić na fuzję. Jest to sprawa fundamentalna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 20:17  
Cytuj
podawales napoje, browary i czekolade :]
piszesz tak jakby dzieki panstwu bylo 30 podmiotow po rowno w kazdej branzy i wybor :]
napoje - pepsi i cola, maspex i ogon
browary - kompania, zywiec, carslberg i ogon
czekolady - cadbury-wedel, mars, nestle - i kilka z ogona majacych po kilka %
pieknie uregulowane :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 20:35  
Cytuj
Właśnie dlatego podałem te firmy, gdyż ostatnio miało być przejęcie zywca przez hainekena i państwo się nie zgodziło, gdyby nie było UOKIK to już milibyśmy jeden koncern mniej. To samo było ostatnio z wedlem który miał zostać przejęty przez chinski konern, jeszce wczesniej przez cydbery z wielkiej brytani państwo się nie zgodziło bo ograniczyłoby to konkurencje, jeśli chodzi o napoje. Sprzedanna zostałoa helenna,zbyszko, tymbark, itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:16  
Cytuj
Ifeelgood
Tu nie chodzi o to że te regulacje rynku są idealne.
Tylko że jakby ich w ogóle nie było (jak chce Korwin) to by monopoliści wycięli wszelką konkurencje i skończyli nieopłacalną dla nich rywalizację.
Najgorzej na tym 'wolnym rynku' wyszli by konsumenci.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:25  
Cytuj
ja kompletnie nie rozumiem tego co piszesz zywiec to jest heineken chyba juz kupe czasu, tymbark to wciaz maxpex z wadowic zdaje sie, wlasciciel zbyszka jakis czas temu szukal nabywcy, nie wiem kto co i jak, ale jak mozna zabronic komus sprzedac cos swojego ? powaga nie lapie za chuchu
edit: fractal bez przesadyzmu, teraz przez wlasnie durne regulacje malych gniota, a to sie tyle nie mozna sprzedac i trza pary elektrowni upuszczac, poza tym co mi szkodzi pic regionalny produkt jak bedzie dobry. przeciez powstaja nowe produkty uslugi i chocby sklay sraly to nie idzie tego zatrzymac, byly wyszukiwarki zjadlo je google, google potega z miliardami i tysiacami glow nie dalo rady wchodzacemu facebookowi itd

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:33  
Cytuj
Jakich małych.
Jakby nie te regulacje to właśnie tych małych by w ogóle nie było.
Taka np. tepsa by trzęsła całą infrastrukturą telekomunikacji. Jak to było parę lat temu. Walczyła żeby utrzymać monopol ale w końcu upadła. I dobrze dla nas-konsumentów.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:40  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:48  
Cytuj
to nie jest prawda, zawsze sie znajdzie ktos wiekszy, by walnac w ryj czy mniejszy by wkurwiac z partyzanta, jakos taki kon jak tepsa dal sie wyprzedzic solorzowi z technologia satelitarna, mozna ? mozna :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:48  
Cytuj
No to jak nie rozumie osoba, to znaczy, że nie ma pojęcia o obowiązującym w Polsce i UE prawie, a zatem nie powinien się wypowadać w tym temacie. No ale oświecę cię.

Obecnie w całej UE i Polsce aby sprzedać spółkę Z.OO, S.A należy uzyskać zgode UOKiK. Jeżeli dany podmiot jej nie dostanie nie można sprzedać spółki, a następnie jej połączyć. Np. jeżeli miałbyś sieć sklepów Żabka i chciałbyś ją sprzedać TESCO musiałbyś najpierw uzyskać zgodę UOKiK. Rozumie już, czy wytłumaczyć to łopatologiczniej?

W związku z powyższym mam pytanie do zwolenników JKM ale tylko tychj co choć odrobinę znają prawo. Czy pozostawiliby takie rozwiązanie jak jest obecnie czy zlikwidowaliby ją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 21:54  
Cytuj
thx za oswiecenie, nie wiem czy tak jest czy tak nie jest, ale ze to niby to mnie mialo przekonac ? przeciez to o czym piszesz to jest totalny debilizm :]
mam samochod swoj wlasny i nie moge go sprzedac bo ktos mi zabrania ? madre to ? ktos ma spolke jaka tam wolisz pracowal cale zycie i chce ja sprzedac bo juz ma dosc pieniedzy i nie chce pracowac :] nie moze, ma to sens ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:05  
Cytuj
ja wiem ze to jest chore ale tak jest, wpisz sobie w gogle zgoda UOKUK i wyskoczy ci ile firm chciało zgodę i jej nie dostało np. Empik merlin, getin, zabka itd. i teraz jest pytanie: jak tworzyć w polsce nieskrępowaną wolność gospodarczą, po co wybierać Korwina skoro i tak on nic nie może zrobić. A dlaczego? bo prawo UE mu zabroni. Nic nie może zrobić z UOKIK, praktycznie nic z podatkami, teraz zabierają się za prawo karne, są plany uchwalenia jednego kodeksu cywilnego, handlowego. Nic nie zmieni w prawie pracy na niekorzyść pracownika, gdyż jest szereg dyrektyw UE które bardzo ograniczają Polskiego ustawodawcę. Tak samo nic nie da zmiana Polskiej konstytucji, gdyż już nawet ona jest często niżej w hierarhcii niż prawo wspólnotowe (prawo pracy). W takim wypadku po co głosować na Korwina skoro wiekszość jego postulatów ze wzglęów prawnbych jest nie do wykonania już na samym starcie?. Na korwina można zagłosowqać w przypadku gdy będzie się walić UE, gdy zbankrutujemy i będzie tworzony new orther. Teraz nie ma to zadnego sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:45  
Cytuj
znowu nie rozumiem ^^, skoro napisales ze to jest chore to nad czym sie zastanawiac :] trzeba byc idiota, by wierzyc ze korwin zrealizuje wszystko o czym mowi, raz tak jak pisales prawo raz poparcie, a dlaczego glosuje na niego ? :]
bo mam nadzieje ze zanim kopnie w kalendarz otworzy oczy jak najwiekszej liczbie ludzi :] on jako jedyny bedzie mowil ze czlowiek powinien sam o sobie decydowac, mam nadzieje ze po jego smierci znajdzie sie jakis nastepca, mnie nie bedzie lepiej, ale mam nadzieje ze kolejnym pokoleniom tak i tylko o to mi chodzi, od upadku komuny ile minelo ? sporo sie zmienilo, dlaczego tu ma byc inaczej ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 22:50  
Cytuj
ifeelgood dokładnie o to chodzi. Zapraszam Cię na spotkanie sympatyków w każdy czwartek o 18.00, adres masz na początku tematu.
Na wejściu Nowej Prawicy do sejmu skorzystają nasze dzieci. Ludzie zaczną oglądać Korwina w wiadomościach i przekonają się do niego. Nie widzicie, że w tej chwili specjalnie unikają pokazywania go? A jak już pokazują, to jedno zdanie wyrwane z kontekstu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 21:49  
Cytuj
Uwaga! Udało się zarejestrować komitet!

Info od Grzegorza Kidy prosto z jego strony www:
CYTAT
Właśnie dostałem informację, ze PKW w Rzeszowie zarejestrowało moją kandydaturę do Senatu RP z okręgu nr 54. Dziękuję wszystkim za pomoc i ciężką prace związaną ze zbieraniem podpisów i nie tylko. Czeka nas jednak jeszcze dużo pracy przed samymi wyborami. Wiec do dzieła



Kandydat spamerów staje się coraz bardziej rozpoznawalnyumiech

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 09:42  
Cytuj
Może i Stary komuch ma racje i prawidłowo ocenił szanse K.M, co do tegorocznych wyborów, nie zapominajmy jednak, że Pan Grzegorz Kida to jest nasz stalowowolski i co trzeba podkreślić uczciwy niezamotany w żadne polityczne gierki kandydat do Senatu RP.
Gratuluje pozytywnej rejestracji, trzymam za Pana kciuki, ma Pan mój i moich znajomych głosy.ok
Życzę powodzenia całemu sztabowi w nawale pracy, jaka ich teraz czeka.Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 18:44  
Cytuj
Nic dodać nic ująć. powtarzam to co napisał mosiek. GRATULACJE !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 15:23  
Cytuj
Co tam słychać w sztabie wyborczym Pana Kidy ? Panowie musicie byc bardziej aktywni na forum i pozyskiwać nowych zwolenników Pana KidyObrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 17:08  
Cytuj
Spotkania odbywaja sie sie co czwartek w o godz. 18 w lokalu Stowarzyszenia „Sztafeta Pokoleń” przy ul. Alejach Jana Pawła II 46/118 w Stalowej Woli (wieżowiec za sklepem Carrefour. Na najblizszym odbedzie sie oficjalna prezentacja kandydatów do sejmu i senatu z naszego okregu. Nie robimy sztucznego szumu aby ktos nie zarzucil nam niepotrzebnego zaśmiecania forum ;) Wszystkich zainteresowanych zapraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 21:13  
Cytuj
przypominam i zachecam wszystkich chetnych do uczestnictwa w spotkaniu w najblizszy czwartek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »