NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Czy bycie kibicem jest zle ?, Czy bycie kibicem jest zle ?
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 01:28  
Cytuj
PROSZE ZWYKLYCH LUDZI O PODSUMOWANIE TYCH 2 FILMIKOW.

http://www.youtu(...)ature=iv

http://www.youtu(...)ature=iv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 01:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 01:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 02:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 02:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 02:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 02:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 02:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 09:25  
Cytuj
Wybiórczo kolego, oj wybiórczo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 10:43  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_770054&v=ZSm8zyOjt8w&feature=iv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:01  
Cytuj
mylicie pewne pojęcia i dlatego proponuje obejrzeć film "skrzydlate świnie" i dopiero zabierać głos ;) nikt "pikników" ze stadionu nie wygania a z chamstwem trzeba walczyć żebym ja czy ty z dziećmi bez strachu mógł iść na mecz ... kibole szukają winnych że zamknęli stadiony na wyjazdy w zeszłym sezonie ... i tu moje pytanie ... kto jeździ na wyjazdowe mecze za swoją drużyną ?? (wcale nie uważam że sami kibole) i może jeszcze jedno czy widział ktoś z was żeby taki piknik z dzieckiem skakał przez płot wyrywał kostkę brukową i rzucał w policję/ochronę ... zaczęło się od Legii ... Zawisza i ponownie stadion Zawiszy mecz Legia - Lech ... podziękuj im i PiSowi za to że potrafią wykorzystać każdą okazję by dokopać PO szczególnie przed wyborami

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:01  
Cytuj
Pierwszy filmik podany przez mariuszstalowaola...
Nie wiem co powiedzieć.Większych debilizmów nie słyszałem od dość dawna.
Porównywanie pseudopatriotyzmu kibiców do patriotyzmu jaki mieli warszawscy powstańcy,uwłacza godności tych drugich.

W podobnym tonie wypowiadał się pan biskup Frankowski o kibolach-tak- nie kibicach a kibolach !Dawał ich za wzór do nasladowania dla młodzieży która przystępowała do sakramentu Bieżmowania w kościele w Radomyślu kilka miesięcy temu.
Wtyd i hańba,że osoba duchowna od której wymaga się wyzszych standardów moralnych,tak nisko upadła.Sięgneła w przenośni i dosłownie bruku,z którego wyrywane są kamienie.Panie Frankowski dla mnie jest pan kibolem w sutannie.Ciągnie swój do swojego.Dla kiboli nie mam szacunku."Uczciwie"na to zapracowali.
Z dedykacją-...to żal mi nawet wariata,którego psychiatra sam jest chory..."

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:16  
Cytuj




Ten filmik z pierwszego postu to szczyt żenady. Jak można porównać stadionowych bandytów do powstańców z II wojny światowej?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:25  
Cytuj
Chcialem mianowiecie zobaczyc jakie myslenie panuje unas w kraju bo narazie mieszkam w Anglii. Partryjotyzmu nauczylem sie chodzac na te wasze glupie mecze. Tu w Angli nieraz pisali na nas polakow na murach rozne wyzwiska lub slyszalem rozne komentarze o nas. bedac w Polsce bylem normalnym kinbicem .tutaj musze zamolowywac mury i dementowac plotki co onas chodza. Przykro jest patrzec jak wszystkich wrzuca sie do jednego worka, bo paru przyglupow cos zrobilo a nas kibicow-patryjotow sie za to pietnuje . wiekszosc osob co powrzucala te swoje filmiki nieobejrzeal tego co wrzucilem bo juz ma wyrobione zdanie i to jest nasza Polska zasciankowosc . Bedac w Anglii i we Wloszech kibicow poronywano do patryjotow unas w Polsce tylko do bandytow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:31  
Cytuj
Chłopcy się ustawiają bo im się ruchać chce. To taki sposób na rozładowanie napięcia. Jakby byli zadowoleni z życia seksualnego to by tego nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 13:32  
Cytuj
Dla równowagi:


Kibice Lecha Poznan podczas turnieju dla 11 latków
http://www.youtube.com/watch?v=Ib70m35Pc5Q&feature=related
(sugeruję oglądać od 1;58)
Zobaczcie radość tych dzieciaków, nie ma chyba wątpliwości jak ważne to dla nich przeżycie i jakiego pałera dostali Ci chłopcy.



Marsz Zwycięstwa z okazji rocznicy Powstania Wielkopolskiego
http://www.youtube.com/watch?v=OQcc2WJsesI


Generał Ścibór-Rylski przemawia do kibiców podczas obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego
http://www.youtube.com/watch?v=cIDkhBjOS3w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 13:32  
Cytuj
kolego "Angliku" sam nie wiesz o czym piszesz i gdybym nie obejrzał twoich filmików to nie zabierał bym "głosu" chodziłem na mecze teraz raczej ta "rozrywka" ciut mniej mnie interesuje (pisze o lidze) może z braku możliwości ... byłem na meczu Irlandia-Polska klimat był zajefajny ale nie zaobserwowałem tam nawet szczypty poza napisami na flagach miejscowości kibicowania polskim klubą ... może w tym tkwił sukces ... tradycyjne jeba* PZPN i wszyscy byli Polakami ... siedzący obok Irlandczycy pytali co to znaczy "jeszcze jeden" ZERO konfliktów na stadionie (może przez to że mecz był towarzyski)... po słyszałem że gdzieś wypici Polacy szukali zadymy ale nie byłem świadkiem więc nie wiem ... niedługo później był mecz w Belfaście na który też się wybierałem ze znajomymi i na szczęście nie pojechałem bo tam już Polacy pokazali na co ich stać zarumieniony i może właśnie dlatego koleżko uważam że Kibol to nie patriota i przynosi wstyd (nie mylić z kibicem)i trzeba coś z tym zrobić ... tyle o meczach reprezentacji o lidze żal się wypowiadać ale jedno zdanie dodam kiedy jest największa mobilizacja na mecz ?? jak przyjeżdża (lub jest wyjazd) jakaś znana marka/ekipa ... może będzie zadym trzeba się pokazać ... tak to działa

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 18:25  
Cytuj
Ja uwierzę w to, że kibice to patrioci i "samo dobro" jak będę mógł się przejść w szaliku Stalówki w Tarnobrzegu albo koszulce Siarki w Stalowej i nikt mi nie wpierdoli. Ale na razie nie będę tego testował...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 18:38  
Cytuj
a czymze sie roznia dzisiejsi chuligani nie pikniki/ultrasi od grup mlodziezy co 60-70 lat temu po remizach i zabawach sie tluklo? , moi i wasi dziadkowie yebali/dostawali za kazdym razem gdzie ktos obcy sie panoszyl :] aczkolwiek dziadka, pamietam jako najmilsza i najlagodniejsza osobe jaka kiedykolwiek w zyciu spotkalem :] nie bylo druzyn pilkarskich walczylo sie o cos innego, czy tez dla sportu by pokazac kto lepszy :] az taka duza roznica porownujac do dnia dzisiejszego ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 01:28  
Cytuj
http://www.wykop.pl/link/228223/troche-inaczej-o-kibicach-w-formie-wykladu-video/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 06:28  
Cytuj
CYTAT
a czymze sie roznia dzisiejsi chuligani nie pikniki/ultrasi od grup mlodziezy co 60-70 lat temu po remizach i zabawach sie tluklo? , moi i wasi dziadkowie yebali/dostawali za kazdym razem gdzie ktos obcy sie panoszyl :] aczkolwiek dziadka, pamietam jako najmilsza i najlagodniejsza osobe jaka kiedykolwiek w zyciu spotkalem :] nie bylo druzyn pilkarskich walczylo sie o cos innego, czy tez dla sportu by pokazac kto lepszy :] az taka duza roznica porownujac do dnia dzisiejszego ?


A taka różnica kolego że wtedy najgroźniejszą bronią była sztacheta a największe zniszczenia to płot który po tym zajściu wszyscy uczestnicy razem go stawiałi od nowa i nikt sie nie przejmował. Nie wmówisz mi że zdemolowany stadion na kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy to to samo,albo ucięte kończyny jak było w którymś filmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 09:13  
Cytuj
heh :] rozumiem ze po uderzeniu kogos sztacheta w leb nic sie nie dzieje ? :] btw co jest teraz atrybutem kibola pilkarskiego ? to jest kij baseballowy nic innego :] czym on rozni sie od sztachety ? powiedz mi raz na ile lat i kiedy ostatnio slyszales o tym zeby zostal zdemolowany caly stadion ? albo o jakiejs scenie grozy na stadionie, ucietych rekach, glowie itd ? nie mowie o wybiegnieciu kilkunastu czy kilkudziesieciu na murawe :] zobaczyles jeden filmik i piszesz ze konczyny ucinaja, to tak jakbym napisal ze jestes wandalem, chamem bez kultury bo zdazylo ci sie po pijaku, odlac raz pod krzakiem w centrum miasta - nawet malo tego, napisalbym ze wszyscy chodzacy na browar to banda degeneruchow :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 20:09  
Cytuj
Od dawna jestem kibicem FC Barcelony , Legi Warszawa i naszej reprezentacji . I jakos nigdy nie przyszło mi do głowy skopac kibica Realu lub wsadzic noz pod żebra kibicowi Wisły . Dlatego ze jestem kibicem a nie kibolem a u nas niestety wszyscy myla te dwa pojecia . Idac przez miasto w koszulce lub t shircie FC Barcelony czuje sie bezpiecznie i nie wstydze sie tej koszulki . Niestety w ksozulce Legi poprostu bałbym sie wyjsc na miasto ale i tez wstydził bo wiadomo jaka reputacje zrobili kibole temu klubowi .

Kibol to poprostu pospolity przestepca ktory ma resztki mózgu przezarte przez alkohol i sterydy . Bandyci Ci pod przykrywka kibicowania urzadza sobie bijatyki i niszczy mienie . mienie za ktorye my wszyscy placimy ze swocih podatkow . Co wiecej..kibole maja spoleczne przyzwolenie skoro przez całe dziesieciolecia nie mozna sobie znimi poradzic .
Niestety ludzie myla kibicow z kibolami i cierpia Ci prawdziwi kibice .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 01:09  
Cytuj
CYTAT


Kibol to poprostu pospolity przestepca ktory ma resztki mózgu przezarte przez alkohol i sterydy . Bandyci Ci pod przykrywka kibicowania urzadza sobie bijatyki i niszczy mienie . mienie za ktorye my wszyscy placimy ze swocih podatkow . Co wiecej..kibole maja spoleczne przyzwolenie skoro przez całe dziesieciolecia nie mozna sobie znimi poradzic .
Niestety ludzie myla kibicow z kibolami i cierpia Ci prawdziwi kibice .


Popieram.
Aurea dicta-Złote słowa.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 22:57  
Cytuj
Kolejny przykład na to ze bandyci w szalikach w naszym panstwie sa bez karni a nawet maja popracie wsród psiarni i nie tylko..

http://wiado(...)ali.html

Widocznie psiarnia widziałaby problem dopiero gdyby ktos zginął ...albo i nie .

Widocznie u nas czeka sie na drugie Haysel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
Kolejny przykład na to ze bandyci w szalikach w naszym panstwie sa bez karni a nawet maja popracie wsród psiarni i nie tylko..

http://wiado(...)ali.html

Widocznie psiarnia widziałaby problem dopiero gdyby ktos zginął ...albo i nie .

Widocznie u nas czeka sie na drugie Haysel


A teraz jak pis sprzymierzył się z kibolami to tylko patrzeć jak stadionowi bandyci zaczną startować do sejmu...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »