NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Czy bycie kibicem jest zle ?, Czy bycie kibicem jest zle ?
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 03:08  
Cytuj
narzekacie na polskich kibicow to macie tak jak na zachodzie " target="_blank">http://sport(...)=1cfc3smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 03:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 07:24  
Cytuj
Nic nowego, tak jak u nas. Myślisz ,ze tam władze i związek piłkarski nie przejmą się sprawą? "Nic się nie stało. To taka nasza tradycja" myślisz, że taki będzie komentarz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Wrz 2011r. 13:24  
Cytuj
Bycie kibolem to wspaniała sprawa.
Ot taki"staruch"zatrzymany za rozbój,pobicie,żnieważenie i inne,znalazł sobie wsparcie w osobie pani Kempy i agenta"Tomka".cool girl
W necie znalazłem dosadne określenie na postępowanie pani posłanki,cytat-"Hooya do doopy szuka".
Nie zaprzeczam i nie potwierdzam,bo skąd ja mam wiedzieć czego i gdzie pani Kempa potrzebuje?To cytat,nie moja opiniazarumieniony
Jednak uważam,że nie jest normalnym takie postępowanie,przy czym przyczyna może być pozamedyczna.
Ostatnio PiS z kibolami zakłada wspólny front walki z Rządem.
Przerabialiśmy koalicję z Samoobroną,z LPR-em,kolejny bedzie pakt z diabłem.ok
Jak nisko można upaść?Dno to też poziom...
Kibole i PiS-patrioci!całus
Rozum,racz im zwrócić Panie!good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 23:33  
Cytuj
//moderowano// reklama. Andrzejek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2011r. 06:59  
Cytuj
Ty się człowieku źle czujesz, czy po prostujesteś tak nieuczciwy?

Tam temat, czy ktoś wie, gdzie mozna kupić a tu reklamę wrzucasz.
Kiepski sposób na dorobienie się....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2011r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Bycie kibolem to wspaniała sprawa.
Ot taki\"staruch\"zatrzymany za rozbój,pobicie,żnieważenie i inne,znalazł sobie wsparcie w osobie pani Kempy i agenta\"Tomka\".cool girl
W necie znalazłem dosadne określenie na postępowanie pani posłanki,cytat-\"Hooya do doopy szuka\".
Nie zaprzeczam i nie potwierdzam,bo skąd ja mam wiedzieć czego i gdzie pani Kempa potrzebuje?To cytat,nie moja opiniazarumieniony
Jednak uważam,że nie jest normalnym takie postępowanie,przy czym przyczyna może być pozamedyczna.
Ostatnio PiS z kibolami zakłada wspólny front walki z Rządem.
Przerabialiśmy koalicję z Samoobroną,z LPR-em,kolejny bedzie pakt z diabłem.ok
Jak nisko można upaść?Dno to też poziom...
Kibole i PiS-patrioci!całus
Rozum,racz im zwrócić Panie!good



Nie wiem jak dokładnie zapoznałeś się ze sprawą zatrzymania "Starucha", ale ja zadałem sobie trochę trudu i muszę przyznać że nie jest ona jednoznaczna. Poczytaj trochę na temat gościa, który złożył na niego doniesienie. Wszytkie znaki na niebie i ziemi wskazują iż jest to tzw. "informator policyjny" albo bardziej dosadnie " konfident" . Był on wykorzystywany przez KSP(jest tam specjalna komórka ds. kiboli) do rozpracowywania najpierw kibiców Poloni a po jego dekonspiracji do akcji przeciw "Staruchowi". W obronę gniadowego Legii zaangażowali się nie tylko jak piszesz posłanka Kempa i agent Tomek , ale również niektóre organizacje obrony praw człowieka. Wydaje mi się że jesteś zaślepiony nienawiścią wobec ludzi mających inne poglądy od Ciebie , a przeciez to domena zastrzeżona dla Kaczyńskiego i jego partii(może wbrew pozorom nie jesteś tak daleko od PiSu jak Ci się zdaje).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2011r. 11:27  
Cytuj
zwykle mowi sie ze kibice to prawicowcy , konserwatysci itp.to moze tak przedstawic druga strone ich przeciwnikow ; http://www.youtu(...)SrPmtJAc

http://www.youtu(...)=related

http://www.youtu(...)zdv9z2Ew

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2011r. 17:46  
Cytuj
Osobiście niejakiego\"Starucha\"mam głęboko w ...a ostatnio nawet jeszcze głębiej.zdegustowany
Nie jestem specjalnie zaiteresowany jego osobą,ale jeśli dobrze pamiętam,to ma on zarzut uderzenia kibica(oplutego wcześniej przez innego kibola) a który przyszedł na mecz wraz z rodziną,tylko dlatego,że był ubrany w barwy narodowe a nie klubu.
Patriotyzm lokalny stawia\"Staruch\" ponad narodowy?
Do tego dochodzi zarzut o uderzenie w twarz jednego z zawodników.
W sprawie\"konfidenta\" z pewnością masz Kubus na myśli tego który podobno został okradziony.
Mr\"Staruch\"jakoś nie pasuje mi na ikonę polskiego patriotyzmu i oazę uczciwości.placze
Nie jestem zaślepiony nienawiścią.Jestem tolerancyjny i jeśli już,nie lubię kazdego tak samo.
To że ktoś ma inne poglądy niż moje?Art.54 Konstytucji gwarantuje wszystkim wolność wypowiedzi.
Każdy ma prawo do tego ,że jego prawo do głoszenia swoich pogladów będzie uszanowane,ale też każdy,w imię tego samego prawa może je mieć daleko w d....
Nie lubię kiboli gdyż\"uczciwie\"zapracowali na swoją reputację.To,że mają prawdopodobnie moje zdanie w ch...,nie sprawi iż ja nie będę miał ich opinii w tym samym"miejscu".Wolność...ok
Smiech mnie ogarnia,kiedy politycy sprzedają się na doraźnych interesów.
A do Kaczyńskiego i PiS, jeśli mogę prosić Kubus,mnie nie porównuj.Ja swój honor mam.good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 00:27  
Cytuj
Jusek tym teraz dojebales do pieca . cos ci sie pomylilo bo z tym opluciem rodziny to bylo w Poznaniu a nie w Warszawie Staruch-kibic Legii . Jesli chodzi o rodzine to czasami wes sobie poczytaj niektore artykuly od podszewki . Jesli chodzi o ta rodzine to oplul tego kolesia w barwach narodowych bo niechcial wyjsc z mlyna Lecha Poznan a byl taj pijany i jego kompani ze inaczej niz sila sie niedalo ich usunac .chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 07:43  
Cytuj
Jak wiadomo w Krakowie kibole pod płaszczykiem barw klubowych handlują narkotykami. Te wojny na ulicach to nic innego jak tylko wojny o wpływy. Teraz latają z maczetami a zaraz pewnie będą do siebie strzelali. Wszystko pod płaszczykiem barw klubowych.

Nie wierzę, że w Warszawie jest inaczej. Stąd moje zdziwienie, że politycy chcą bronić takich ludzi i ręczą za nich. Widocznie mają wspólne interesy nie koniecznie polityczne. Coś w tym jest ale szczegółów nigdy się nie dowiemy. W szczere intencje pani Kempy i agenta Tomka nie wierzę.
Staruch to bandyta, a ci idioci próbują z niego zrobić więźnia politycznego. Pobił gościa ukradł mu torbę. Uderzył piłkarza. Święty nie jest.

No i jeszcze Gazeta Polska oczywiście apolityczna bierze w obronę Starucha.

PS. Jak PiS wygra wybory to zrobi Starucha ministrem sportu i będzie gitumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Jak wiadomo w Krakowie kibole pod płaszczykiem barw klubowych handlują narkotykami. Te wojny na ulicach to nic innego jak tylko wojny o wpływy. Teraz latają z maczetami a zaraz pewnie będą do siebie strzelali. Wszystko pod płaszczykiem barw klubowych.

Nie wierzę, że w Warszawie jest inaczej. Stąd moje zdziwienie, że politycy chcą bronić takich ludzi i ręczą za nich. Widocznie mają wspólne interesy nie koniecznie polityczne. Coś w tym jest ale szczegółów nigdy się nie dowiemy. W szczere intencje pani Kempy i agenta Tomka nie wierzę.
Staruch to bandyta, a ci idioci próbują z niego zrobić więźnia politycznego. Pobił gościa ukradł mu torbę. Uderzył piłkarza. Święty nie jest.

No i jeszcze Gazeta Polska oczywiście apolityczna bierze w obronę Starucha.

PS. Jak PiS wygra wybory to zrobi Starucha ministrem sportu i będzie gitumiech



Następny oświecony kroczący wśród biednych ,małych i sfrustrowanych!
Handel narkotykami, burdy stadionowe wywołują awersję u każdego praworządnego obywatela ( uwierz mi że są to sprawy marginalne w środowisku kibiców). Nikt nie staje w obronie bandytów chodzi o to, że akcja zatrzymania "Starucha" budzi wątpliwości u każdego wolnego od jakichkolwiek uprzedzeń człowieka. Poczytaj co nieco a więcej zrozumiesz. Święty nie jest,ale co gdyby się okazało że to była prowokacja policyjna? Co wtedy? Myślisz że takich metod się nie stosuje w naszym kraju? Upadł komunizm , mieliśmy już rządy lewicy, prawicy, zielonych nawet czarnych i każda władza wykorzystywała organy ścigania i służby specjalne do eliminacji( niekoniecznie fizycznej) swoich przeciwników. Każda, obecna czyni to również( wbrew nieustannej propagandzie ogłupiającej ten skołowany naród). Gazeta Polska jest organem prasowym PiS-fakt. Ale jest tak samo obiektywna jak wszystkie media które mniej lub bardziej otwarcie sprzyjają obecnej władzy( Gazeta Wyborcza, TVN i wszystkie jego klony, TVP, Polsat, Radio Zet, Rmf fm, TOK FM, czy portale Onet albo Interia.
Kibice Legii Warszawa ,i nie tylko, prowadzą od kilku lat wojnę z ITI i Gazętą Wyborczą. Nie ma jednego meczu , żeby w sposób bardzo dosadny nie obrażali ludzi związanych z tymi instytucjami. Jeżeli Ty uważasz że dziennikarze TVN-u potrafią w sposób obiektywny opisać sytuację na stadionie to wykazujesz się naiwnością graniczącą z głupota. Przeprzaszam za mocne słowa ale denerwują mnie równo mocno wyznawcy Rydzyka jak i czciciele wielkiej lury politycznej nazywanej przez pomyłkę PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 11:06  
Cytuj
Dlaczeg niektórzy celowo tu nie chcą rozdzielać zachowań kiboli i kibiców?

Uogólnianie jest prostackie i ma jeden cel - wrzucić wszystko do jednego worka i zgnoić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 12:19  
Cytuj
Kubuś, każdy oczywiście jest niewinny a w wiezieniach siedzą sami niewinni. Staruch pokazał się z najlepszej strony lejąc piłkarza. Uważasz, że TVN czy inne media pokazując to zdjęcie kłamią. Tak jak ty twierdzisz, że nikogo nie napadł w przychodni tak samo można dziś przyjąć, że sam się pobił w celi. Sąd rozstrzygnie. Oczywiście jak skarze Starucha to jest stronniczy jak go uniewinni to będzie sprawiedliwy i niezawisły. To już znamy. A kij ma zawsze dwa końce. Facet nie jest żadnym kibicem tylko zwykłym bandytą.
Robienie dziś ze Starucha ofiary systemu to bezczelność.


Mirek, nikt nie wrzuca bandytów do jednego wora razem z kibicami. Bandyci stadionowi kreują się na kibiców ale nimi nie są. Jak ktoś wyrywa krzesełko na stadionie, bije piłkarza, kopie dziennikarkę nie jest kibicem a bandytą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 12:31  
Cytuj
Andrzejek dlamnie to ty masz problemy z czytaniem prawdy od fikcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 15:34  
Cytuj
[cytat]Kubuś, każdy oczywiście jest niewinny a w wiezieniach siedzą sami niewinni. Staruch pokazał się z najlepszej strony lejąc piłkarza. Uważasz, że TVN czy inne media pokazując to zdjęcie kłamią. Tak jak ty twierdzisz, że nikogo nie napadł w przychodni tak samo można dziś przyjąć, że sam się pobił w celi. Sąd rozstrzygnie. Oczywiście jak skarze Starucha to jest stronniczy jak go uniewinni to będzie sprawiedliwy i niezawisły. To już znamy. A kij ma zawsze dwa końce. Facet nie jest żadnym kibicem tylko zwykłym bandytą.
Robienie dziś ze Starucha ofiary systemu to bezczelność.


Nie zrozumieliśmy się. Za uderzenie Rzeżniczaka i każdy inny akt wandalizmu czy bandytyzmu stadionowego powinny być surowe kary. Tego nikt nie podważa. Chodzi mi konkretnie o fakt zatrzymania gniazdowego Legii. Pod zarzutem rozboju i przywłaszcenia mienia( krótkich spodenek i butów sportowych). Doniesienie na Starucha złożył człowiek , który prawdopodobnie był płatnym informatorem warszawskiej Policji. Policja od jakiegoś czasu chciała się dobrać do skóry twórcy sloganu: "Donald matole..." Śmiem twierdzić ,że są w tej konkretnie sprawie wątpliwości na rzecz oskarżonego. To że politycy PiS chcą to wykorzystać w kampani wyborczej to już stary polski obyczaj. Nie wiem czy pamiętasz " białe miasteczko"pod kancelarią ówczesnego premiera Kaczyńskiego. Do strajkujących pielęgniarek zaczęli również schodzić się politycy różnych opcji. Prym wiedli , a jakże ,politycy PO, Solidaryzowali się ze strajkującymi, obiecywali gruszki na wierzbie i cuda świata. No i co? Na obietnicach się skończyło, ale można było przynajmniej w transmisjach telewizyjnych dokopać władzy i zbijać kapitał polityczny. Więc zachowanie polityków PiS to nie wynik ich wyjątkowego cynizmu, ale stary , dobrze opanowany przez wszystkie opcje polityczne " chwyt marketingowy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego niektórzy celowo tu nie chcą rozdzielać zachowań kiboli i kibiców?

Uogólnianie jest prostackie i ma jeden cel - wrzucić wszystko do jednego worka i zgnoić.

Ja już na ten temat pisałem nikt nie podjął tematu, wiec powtórze. Szef kibiców Wiara Lecha opluł kobiete na stadionie. Dla mnie jest wiec kibolem. I tak skoro kibol stoi na czele kibiców ( nie stracił stanowiska po tym incydencie) to utozsamianie kiboli i kibiców jest uprawnione. I sami kibic sie na to godza bo jeżeli naprawde chca żeby ich odrózniać od kiboli to powinni sie od nich odcinac.
CYTAT

Doniesienie na Starucha złożył człowiek , który prawdopodobnie był płatnym informatorem warszawskiej Policji. Policja od jakiegoś czasu chciała się dobrać do skóry twórcy sloganu: "Donald matole..." Śmiem twierdzić ,że są w tej konkretnie sprawie wątpliwości na rzecz oskarżonego.

Jakie wątpliwości? Bo nawet jeżeli doniesienie złożył informator to troche za mało żeby je podważać. W końcu konfident też człowiek i to pożyteczny (przynajmniej dla uczciwego człowieka).
A sam Staruch za swoje zasługi został dziennikarzem Gazety Polskiej. Jak widac można byc kibolem z zakazem stadionowym który bije piłkarza a i tak prawicowe srodowisko które ma na sztandarach walke z bandytyzmem przygarnie go pod swoje skrzydełka bo ważniejsze są głosy a ideały są głoszone tylko dla naiwnych .
CYTAT
Jak wiadomo w Krakowie kibole pod płaszczykiem barw klubowych handlują narkotykami. Te wojny na ulicach to nic innego jak tylko wojny o wpływy. Teraz latają z maczetami a zaraz pewnie będą do siebie strzelali. Wszystko pod płaszczykiem barw klubowych.


Co ciekawe sytuacja była w ten sposób przedstawiana nie przez dziennikarzy ale policjantów operacyjnych.
Po tych materiałach gdzie bandyci biegaja z maczetami w biały dzien po miescie normalni kibice powinni wydac jakies oswiadczenie w którym odetna sie od osob które tam były przedstawione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 17:28  
Cytuj
CYTAT

Nie zrozumieliśmy się. Za uderzenie Rzeżniczaka i każdy inny akt wandalizmu czy bandytyzmu stadionowego powinny być surowe kary. Tego nikt nie podważa. Chodzi mi konkretnie o fakt zatrzymania gniazdowego Legii. Pod zarzutem rozboju i przywłaszcenia mienia( krótkich spodenek i butów sportowych). Doniesienie na Starucha złożył człowiek , który prawdopodobnie był płatnym informatorem warszawskiej Policji. Policja od jakiegoś czasu chciała się dobrać do skóry twórcy sloganu: \"Donald matole...\" Śmiem twierdzić ,że są w tej konkretnie sprawie wątpliwości na rzecz oskarżonego. To że politycy PiS chcą to wykorzystać w kampani wyborczej to już stary polski obyczaj. Nie wiem czy pamiętasz \" białe miasteczko\"pod kancelarią ówczesnego premiera Kaczyńskiego. Do strajkujących pielęgniarek zaczęli również schodzić się politycy różnych opcji. Prym wiedli , a jakże ,politycy PO, Solidaryzowali się ze strajkującymi, obiecywali gruszki na wierzbie i cuda świata. No i co? Na obietnicach się skończyło, ale można było przynajmniej w transmisjach telewizyjnych dokopać władzy i zbijać kapitał polityczny. Więc zachowanie polityków PiS to nie wynik ich wyjątkowego cynizmu, ale stary , dobrze opanowany przez wszystkie opcje polityczne \" chwyt marketingowy\"


Rozgrzeszanie bandyty tylko dlatego, że były to klapki i koszulka to porażka. Ty pewnie nawet nie złożył byś doniesienia. Nie jesteś konfitura. Przeprosił byś Starucha, że sam nie zaniosłeś fantów pod wskazany adres. A to że doniesienie złożył informator policyjny nic nie zmienia. Po za tym skąd wiadomo, że to informator? Koledzy Starucha tak twierdzą? Śmiech na saliumiech

Porównaniem pielęgniarek do bandyty pokazałeś, że za wszelką cenę będziesz bronił tego bandyty. Porównanie takie to obraza dla pielęgniarek. Jak masz jakąś pigułę w rodzinie to pochwal się swoim pomysłem pewnie cie poprze. Przecież każdy chce być traktowany jak bandyta. Żal.
Ale jeśli chodzi o pielęgniarki to pamiętam wypowiedzi Jarosława na temat ich głodówek. Blokowanie sygnału telefonicznego. Gdzie była szanowna pani Kempa, czy wtedy nie było łamania praw obywatelskich? Czy rząd PiS wtedy postępował demokratycznie?
A były to tylko pielęgniarki żądające podwyżek. Nie bandyci robiący burdy na stadionach.


mariuszstalowa, mam faktycznie problem z daniem wiary bandycie. Czy ty uważasz że fikcją było uderzenie piłkarza? Mój problem polega na tym, że w to wierzę. Że daję wiarę temu co widziałem w TV? A może to ty masz problem z odróżnieniem fikcji od prawdy, może po prostu już ci się to pomieszało zupełnie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 19:57  
Cytuj
Porównaniem pielęgniarek do bandyty pokazałeś, że za wszelką cenę będziesz bronił tego bandyty. Porównanie takie to obraza dla pielęgniarek. Jak masz jakąś pigułę w rodzinie to pochwal się swoim pomysłem pewnie cie poprze. Przecież każdy chce być traktowany jak bandyta. Żal.
Ale jeśli chodzi o pielęgniarki to pamiętam wypowiedzi Jarosława na temat ich głodówek. Blokowanie sygnału telefonicznego. Gdzie była szanowna pani Kempa, czy wtedy nie było łamania praw obywatelskich? Czy rząd PiS wtedy postępował demokratycznie?
A były to tylko pielęgniarki żądające podwyżek. Nie bandyci robiący burdy na stadionach.


Pokaż w którym miejscu porównałem strajkujące pielęgniarki do Starucha. Chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś mój post. Widzę że TVN tak głeboko zrył Ci psychikę , że zmiany są już nieodwracalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
To że politycy PiS chcą to wykorzystać w kampani wyborczej to już stary polski obyczaj. Nie wiem czy pamiętasz " białe miasteczko"pod kancelarią ówczesnego premiera Kaczyńskiego. Do strajkujących pielęgniarek zaczęli również schodzić się politycy różnych opcji. Prym wiedli , a jakże ,politycy PO, Solidaryzowali się ze strajkującymi, obiecywali gruszki na wierzbie i cuda świata. No i co? Na obietnicach się skończyło, ale można było przynajmniej w transmisjach telewizyjnych dokopać władzy i zbijać kapitał polityczny. Więc zachowanie polityków PiS to nie wynik ich wyjątkowego cynizmu, ale stary , dobrze opanowany przez wszystkie opcje polityczne " chwyt marketingowy"


Pisząc o tym, że to taki chwyt marketingowy stawiasz znak równości między poręczeniem za bandytę a wstawienie się za i poparcie strajkujących pielęgniarek. Dla mnie to nie to samo. Ciekawe jest, że jak nie masz argumentów to piszesz o TVNumiech. Co wy "wolnomyśliciele" zrobilibyście bez tego TVN'u. Często musisz oglądać tą stację skoro tak wszystko wiesz co tam się dzieje i jak ryje psychikęumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 08:07  
Cytuj
paru forumowiczow ktorzy wypisuja tu posty to policjancichytry Zbedna jest tu polityka pokazania kibica od kibola oraz ukazanie ,ze media niemowia wszystkiego . Kazdy normalny czlowiek wie ze media , zyja na sensacji czesto przeinaczajac niektore wydarzenia a Ci (forumowicze)wpieraja to co im sie podoba negujac caly czas 2 strone . MILICJANCI TO - ANDRZEJEK Dekapitator DO TYCH 2 FORUMOWICZOW NIEWARTO WCHODZIC W POLITYKE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 10:56  
Cytuj
Kierowca autobusu zostawił kibiców Legii w Holandii



Trzydziestu kibiców Legii Warszawa czeka na terenie polskiej ambasady w Hadze na powrót do kraju. Przyjechali do Holandii na mecz stołecznego klubu z PSV Eindhoven. Wynajęty autobus odjechał bez nich. Po sygnale z Gorącej Linii RMF FM zajęliśmy się tą sprawą. Okazuje się, że kierowca skarżył się na zachowanie kibiców.
W ambasadzie usłyszeliśmy, że kierowca autobusu skarżył się, że mężczyźni już w drodze do Holandii pili alkohol - choć w podpisanej przez nich umowie było to zabronione.
Kierowca, który odpowiadał za bezpieczeństwo w autokarze, po doświadczeniach z jazdy do Holandii stwierdził, że nie jest w stanie zagwarantować w autokarze porządku w drodze powrotnej i zdecydował się zostawić kibiców i wrócić do kraju - powiedział nam Janusz Wołosz, rzecznik ambasady RP w Hadze.
Kibicami zajmuje się konsul. Część z nich do Polski wyruszy jeszcze dziś - pozostali jutro. W pojeździe zostały bagaże i dokumenty. Przewoźnik obiecał, że odeśle kibicom ich rzeczy.


źródło


Znów wredni dziennikarze obsmarowali kibiców. Bandyci nazywający siebie patriotami koledzy PiS'u. Prawdziwi Polacy.
Jakoś nie znalazłem oświadczenia kibiców legii żeby odcinali się od tego bydła.
Co do bycia policjantem mariuszstalowa to pojechałeś szerokoumiech. Może wśród twojego towarzystwa nazwanie kogoś policjantem to obraza. Nie jestem policjantem ani milicjantem ale mnie to nie obraża. Jak widzę nie masz argumentów. Miotasz się koleżko. Starasz się pokazać że ci co źle piszą o bandytach stadionowych kłamią bo albo to policjanci, albo milicjanci a kubuś jeszcze nawet jako argument podał oglądanie TVN'u. Tak to argumenty. Ludzie powinni słuchać tylko kibiców i im wierzyć oni nic złego nie robią. Burdy na stadionach, pobicia to tylko wymysły dziennikarzy. Najlepiej tych z TVN'u bo ci ich nie lubiąumiech

Na meczach kadry narodowej jest wspaniały doping i nie ma zadym, nikt nikogo nie bije i nie wyzywa. Czasem trafi się jakiś idiota co gwiżdże podczas hymnu przeciwnika, ale to margines. Podczas meczu jest wspaniały doping. Tam są kibice. Na meczach ligowych normalni kibice są marginesem a prym wiodą idioci kreujący się na kibiców niestety są to zwykli bandyci.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 13:04  
Cytuj
Szczególnie teraz jest wspaniały doping na meczach kadry narodowej, piknikowa atmosfera wieje na kilometr...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 01:36  
Cytuj
Ty(L)ko (L)EGIA!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 09:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 12:26  
Cytuj
"Kołobrzescy Legioniści" tak to pokazuje prawdziwego kibica Legii Warszawaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »