NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Czy bycie kibicem jest zle ?, Czy bycie kibicem jest zle ?
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 09:08  
Cytuj
O matko... jakie buraki... wstyd...
W kazdym miescie są kibice Legii, więc "Kołobrzescy Legioniści" wcale mnie nie dziwią. W Rzeszowie istnieją R.F.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 11:12  
Cytuj
My się tak tu przejmujemy, że jeden kibic nazwie drugiego żydem, a proszę zobaczyć co o Polakach i grze piłkarza urodzonego w Izraelu w Reprezentacji Polski, powiedział trener Beitaru Jerozolima.

"Reprezentować kraj znany z antysemickiej postawy i obozów koncentracyjnych, do tego będąc spokrewnionym z ofiarami Holokaustu, to moim zdaniem błąd. Ja bym się na to nie zdecydował."


Wypowiedź, która poszła na cały świat.
Czyli wg Izraela to Polacy budowali obozy i to właśnie MY jesteśmy winni holokaustu.

Niech nas obrażają, ważne, że my musimy ich lubić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 11:40  
Cytuj
Parapet a kto każe ci ich lubićumiech
Poszukaj informacji nt. naszej narodowej miłości do żydów.

A ten trener Beitaru Jerozolima to zwykły nieuk skoro nie wie kto zakładał obozy koncentracyjne w Polsce.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 11:44  
Cytuj
Napisałem post powyżej ponieważ 2-3 strony wcześniej wiele osób się wypowiadało, że kibice jak nie lubią jakiegoś klubu to nazywają go żydami i jest to straszny antysemityzm i nie wolno tak mówić.
I niech ci ludzie zobaczą co właśnie o nas w Izraelu myślą. tyle. Do widzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 12:33  
Cytuj
Kibole Cracovii i Wisły razem handlowali narkotykami



Pseudokibice dwóch krakowskich klubów wspólnie utworzyli gang narkotykowy. Grupę rozbili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Zatrzymano już 14 osób, w tym dwie kobiety.
Większość z nich związana jest z pseudokibicami Cracovii, ale kilku to również sympatycy Wisły. W tym przypadku nie było między nimi sporów. Wspólnie handlowali każdym rodzajem narkotyków. Środki sprzedawali przede wszystkim w opanowanych przez siebie lokalach. To kilkanaście pubów i klubów, w większości w Krakowie, ale też w Świętkorzyskiem, na Podkarpaciu i na Śląsku. Handlowali kokainą, amfetaminą, marihuaną.
W czasie zatrzymań w mieszkaniach w Krakowie znaleziono ponad 2 kg amfetaminy, 3,5kg marihuany, ponad 1 kg kokainy i inne narkotyki. Ich łączna wartość to kilkaset tysięcy złotych. Większość zatrzymanych dzisiaj usłyszy zarzuty.


źródło

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 13:23  
Cytuj
Nie rozumiem?
Andrzejek co to ma wspólnego z kibicami?!

Kibice są na stadionach a to co wkleiłeś to po prostu gangsterzy, którzy walczą o narkotykowe strefy wpływów i wykorzystują do tego środowisko kibiców. Jestem pewny, że część tych gangsterów kupuje np w Tesco, więc tytuł równie dobrze mógłby brzmieć "KUPUJĄCY W TESCO HANDLUJĄ NARKOTYKAMI"

Niestety właśnie jesteś przykładem tego, żeby wrzucać wszystkich kibiców do jednego worka ! A jestem pewien, że ci gangsterzy tyle mają wspólnego z kibicowanie co i Ty. Dla nich to po prostu interes i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 13:42  
Cytuj
parapet ... czy jak Polak pije za granicą to ktoś mówi że pije np.Kowalski czy Nowak ?? jeżeli ktoś bawi się w noszenie barw klubowych to i tak jest postrzegany ... jeżeli ja ich np nie noszę a chodzę na mecze też uważam się za kibica (piknika zarumieniony) ale na stadionie ... poza nim jestem sobą ... czy trzeba być księdzem żeby się modlić ?? ... albo czy żeby pić mleko trzeba mieć krowę ?? ... nosisz np.szalik w lecie nikt nie pomyśli że boli cię gardło kolego a że jesteś kibicem/kibolem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 13:47  
Cytuj
Parapet potrafisz czytać? Napisałem kibole. Oni pewnie o sobie mówią kibice. Dla mnie to kibole, bandyci stadionowi. Do puki kibice nie wywalą ich z trybun to ludzie będą ich wrzucali do jednego wora. Nie zmieni tego premier ani nikt inny jak tylko kibice. Ci prawdziwi, którzy przychodzą na mecze dopingować swoją drużynę. Oni powinni załatwić sprawę z bandytami. Na razie jest jak jest.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 14:03  
Cytuj
Zaraz zacznę się czuć jak gangster chodząc na mecze:szok:
To co media napiszą było, jest i będzie dla większości święte a głupota ludzka nie zna granic.
Co tu więcej pisać?

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2011r. 14:19  
Cytuj
Jesteś kibicem, kibicujesz swojej drużynie, nie wyrywasz krzesełek na stadionie. Reagujesz jak robi to inny kibic? Spowodujesz by tego nie robił czy się przyłączysz? Pytanie do dziku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2011r. 19:26  
Cytuj
Transparent "Jihad Legia". Policja wyjaśnia incydent

Stołeczna policja wyjaśnia incydent, do którego doszło w czwartek wieczorem przed meczem Legii Warszawa z Hapoel Tel Awiw. Fani stołecznego klubu wywiesili transparent "Jihad Legia". Karę może nałożyć UEFA.
Szerokie, zielone płótno z napisem złożonym z liter stylizowanych na język arabski pojawiło się chwilę przed pierwszym gwizdkiem meczu.

Transparent rozłożono na zasiadanej przez najzagorzalszych kibiców "Żylecie" w czasie, gdy jedenastki obu zespołów wychodziły z tunelu. Nie pomogły apele spikera, który ostrzegał kibiców, że ich zachowanie może skutkować przerwaniem spotkania

- Wyjaśniamy tę sprawę. O godz. 13 mamy spotkać się z organizatorami meczu, przedstawicielami klubu - mówi rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński. Dodał, że nikt formalnie nie zgłosił policji popełnienia przestępstwa.

PZPN: będzie kara

Zdaniem szefa wydziału bezpieczeństwa na stadionach PZPN Andrzeja Bińkowskiego, warszawski klub może zostać ukarany przez europejską federację

- Nie ma wątpliwości, że konsekwencje będą. UEFA ze szczególną starannością przygląda się i karze zachowania anstysemickie i rasistowskie - mówi.

Jego zdaniem mecz Legii z Hapoelem mógł zostać nawet przerwany z powodu kontrowersyjnego transparentu. Delegat UEFA ma 48 godzin na to, żeby przekazać swoje spostrzeżenia. Federacja może nałożyć na klub karę finansową (do 1 mln euro) albo zakazać wejścia kibicom Legii na mecze swojej drużyny w europejskich pucharach.

...

źródło

ehh ... pomimo tego że to Legia ... wczoraj im kibicowałem ... a dziś pozostał tylko niesmak :/ ... jak można być aż tak głupim ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 11:27  
Cytuj
Kibice Legii od kilku lat walczą z ITI, de facto właścicielem klubu. Jezeli na klub zostanie nałożona kara ( bezpodstawnie zresztą), to karę zapłaci tak naprawdę młody Walter. Przecież nie jesteś chyba na tyle naiwny ,że opłatę uiści Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. Kibice Legii wypowiedzieli wojnę i prowadzą ją w taki sposób jaki uważają za słuszny. Dopóki ITI będzie właścicielem klubu tak będą się kształtować wzajemne relacje między kibicami a właścicielem. Na Żylecie nie ma sentymentów: albo z nami albo przeciw nam. A w ogóle to zamiast pisać posty to weż Andrzejka i jeszcze kilku podobnie Wam oświeconych POpaprańców i ruszajcie w Polskę , bo Tuskobus znowu jedzie. Myślę że w roli groupies
" Słońca Peru" odnajdziecie się doskonale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 11:35  
Cytuj
kubus28, jak widzę siedzisz na głowie bo zamieniłeś się z tyłkiem na rozumy. Nie podoba się właściciel klubu to może niech go od niego odkupiąumiechumiech
Niech sobie z nim walczą ich prawo. Tylko co do tego ma ten transparent? jak UEFA nałoży karę zakaz meczu wyjazdowego to przez kogo ucierpi klub i drużyna? Przez kochających ponad wszystko swoją legie kibiców.
Zabrakło jak zwykle rozumu wśród kibiców, ale to normalne. Kibole są niereformowalni.
Taka rada na koniec. Leć do swojego guru i zapytaj czy nie trzeba żwirku alikowi wymienić. Zabłyśniesz u swojego preziaumiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 11:36  
Cytuj
El Banan a możesz powiedzieć co Cię tak szczególnie oburzyło w napisie Jihad Legia? Bo szczerze nie rozumiem o co w ogóle się rozchodzi? Znacie znaczenia tego słowa, czy może GW Wam powiedziała że to antysemicki skandal a Wy powtarzacie?
Dodam tylko, że w Izraelu sprawa przeszła bez echa, a nawet dziennikarz Izraelski powiedział, że kibice Legii wykazali się w skali Europy największą kreatywnością! I w żadnym stopniu nie przekroczyli granicy niesmaku !

Ale oczywiście Gazeta Wybiórcza robi wielką aferę, a ciekawe ilu z Was wie jak zostali potraktowani kibice Wisły Kraków w Holandii? Powiem tylko, że zostali potraktowani jak ludzie trzeciej kategorii, ale pewnie ta informacja do Was nie dotarła bo po co o tym pisać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 11:49  
Cytuj
Parapet o to ci chodzi?


CYTAT
W wyniku rewizji przed meczem policja zatrzymała 16 polskich kibiców za posiadanie niebezpiecznych przedmiotów.



Pewnie to była prowokacjaumiechumiech



A za to, że ich nie wpuścili na mecz przeprosili. A aresztowali ich z tego samego powodu, z którego ich eskortowali.

Biedne niewiniątka zostali źle potraktowani.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 14:40  
Cytuj
Nie Andrzejku nie chodzi mi o to. Chodzi mi o zupełnie coś innego. Jak potrafisz to przeczytaj.


Skandal w Holandii

Skandalicznie traktowani są kibice którzy wybrali się na mecz do Enschede.

Zaraz po tym jak autokary dotarly do Holandii zostały "przejęte" przez miejscową policję. Obecnie kibice ( około 250 osób - z czterech autokarów SKWK i aut osobowych) przebywają na lotnisku pod Enschede. Podróż na nie trwała tak długo, że część kierowców przekroczyła tachografy.

Na czas pobytu kibiców na lotnisku zamknięte zostały restauracje, nie ma możliwości zakupu czegokolwiek do jedzenia czy picia. Co więcej niemożliwe jest też skorzystanie z toalet. Na pytania gdzie można załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, policja odpowiada " Obojętne, byle tak żebyśmy nie widzieli".

Nierealne jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, kiedy kibice z lotniska zostaną wypuszczeni. Tutaj również padają odpowiedzi zupełnie nie godne zachowania funkcjonariuszy policji, którzy mówią że będą tutaj nas trzymać tak długo jak będą chcieli i taka jest decyzja komendanta.

W kółko powtarzane jest też ironiczne zdanie " Przepraszamy, ale to nie nasza wina że nie jesteście zaproszeni do miasta".



Kilkanaście osób zostało aresztowanych przed meczem. Kibice Wisły nie wszczynali burd, chcieli spokojnie dostać się na stadion i obejrzeć mecz swojej drużyny.



kolejna wiadomość:

Najpierw zakazano im wniesienia flag na kijach, następnie nie zezwolono na używanie wniesionych już bębnów. Później aresztowano kilkanaście osób pod pretekstem posiadania fałszywych biletów na spotkanie, chociaż bilety były właściwe.
Skandalicznego zachowania dopuścili się holenderscy "stróże porządku" także po meczu. W trakcie gdy wiślacy oglądali mecz z trybun stadionu De Grolsch Veste policjanci postanowili... przeglądnąć ich bagaże. Podkreślmy: rewizji dokonano bez obecności właścicieli pozostawionych przedmiotów. Bagaże pozostawiono rozgrzebane i porozrzucane.



Od siebie jeszcze dodam że dla Polaków był zakaz przebywania w mieście. Jeśli policja usłyszało polski język natychmiast człowiek (nawet jeśli nie był kibicem)został przewożony do getta, przez nich nazywanego Fanzona.



Widzisz... czasami fakty są troszeczke inne niż te które możesz usłyszeć w niektórych mediach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 15:04  
Cytuj
Dokładnie z tej samej informacji korzystałem. "Kibice" sami są sobie winni, że są tak traktowani.
Ostatnio też w Holandii kierowca polskiego autokaru zostawił "kibiców" Legii i pojechał sam do kraju.
Myślisz, że to nie miało wpływu na zachowanie Holendrów? Nic się nie dzieje bez powodu.
Napisałeś o przeszukaniu ale sprytnie pominąłeś fakt znalezienia u 16 z "kibiców" niebezpieczne przedmioty i jak się domyślam nie były to maszynki do golenia.

No ale oczywiście kibice są szykanowani. Spokojnie piją herbatkę a wredni gliniarze ciągle coś od nich chcą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 15:28  
Cytuj
Andrzejek
Chłopie proszę weź się wreszcie przestań ośmieszać.
Udzielasz się w temacie na temat kibiców, mam wrażenie, że nigdy nie byleś na meczu wyjazdowym, piszesz o kibicach jacy to oni są źli. Ciekawi mnie co byś mówił gdy sam chciałbyś w spokoju dostać się na stadion, a potraktowano by Cię jak zwierzę. Śledzę temat od dłuższego czasu i widzę na każdym kroku wyciągasz niekoniecznie prawdziwe informacje na temat polskich kibiców zawsze pomijając to co najważniejsze w temacie. Szkoda, że nigdy nie stoisz po stronie normalnych kibiców.
Oczywiście to nie jest prowokacja w stronę moderatora tylko moje osobiste zdanie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 16:50  
Cytuj
Oczywiście że stoję po stronie normalnych kibiców. Z tym, że o nich praktycznie się nie pisze. Mam nawet wrażenie, że są mniejszościąumiechumiech.

Ciekawe, że tych normalnie dopingujących nikt nie aresztuje nikt nie izoluje. Obok siebie mogą siedzieć kibice różnych drużyn nie nie muszą się naparzać.
Takie sceny widziałem na koszykówce, hokeju na lodzie, siatkówce. Na piłce rzadziej. Mowa oczywiście o normalnych kibicach nie kibolach. O kibolach nie mam dobrego zdania i nie mam zamiaru go zmieniać tak jak oni nie maja zamiaru zmieniać swojego zachowania. Przypadek holenderski pokazuje, że wcześniej była Legia a teraz jak przyjechała Wisła to Holendrzy przywitali ich odpowiednio.

Ty się koleżko nie ośmieszaj i nie broń kiboli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 17:26  
Cytuj
Brawo Polscy KIBOLE !! Nawet holenderski piłkarz był zachwycony jak wspaniale dopingują i zachowują się kibice z Polski !
Kibole z Polski pokazali holendrom na czym polega doping i dobra zabawa na meczu !

Artykuł sprzed 2 tygodni:

Zupełnie inaczej niż podopieczni Macieja Skorży zaprezentowali się fani z Warszawy, którzy przybyli do Eindhoven w imponującej sile około 2000 osób. Przed meczem w holenderskie miasto opanował strach: sklepy w okolicy stadionu zostały pozamykane, wzmożone zostały siły policji. Wszystko w obawie przed wybrykami kibiców Legii.

Okazało się jednak, że przyjechali oni do Holandii w celu wsparcia drużyny w pierwszym meczu grupowym Ligi Europy. I choć Legia przegrała z gospodarzami 0:1, to jej kibice nie mają się czego wstydzić. Głośno dopingowali swój zespół przez pełne 90 minut, zupełnie zagłuszając przy tym kibiców gospodarzy, których przyszło na ten mecz zaledwie 10-11 tysięcy.

Fanów "Wojskowych" chwalił podczas transmisji meczu komentujący spotkanie na antenie "Polsat Futbol" Wojciech Kowalczyk. Były snajper klubu z ul. Łazienkowskiej był pod wrażeniem dopingu i opraw stworzonych przez kibiców. Co więcej, ich postawę docenił piłkarz PSV, Kevin Strootman.

- Przez całe spotkanie słyszałem tylko kibiców Legii. Nie tak sobie wyobrażałem mecz na własnym boisku. Naszych fanów było na stadionie bardzo mało i mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy - skrytykował miejscowych kibiców piłkarz. - To był dla zawodników gospodarzy mecz wyjazdowy - dodał dziennik "De Telegraaf".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Brawo Polscy KIBOLE !! Nawet holenderski piłkarz był zachwycony jak wspaniale dopingują i zachowują się kibice z Polski !
Kibole z Polski pokazali holendrom na czym polega doping i dobra zabawa na meczu !

Artykuł sprzed 2 tygodni:

Zupełnie inaczej niż podopieczni Macieja Skorży zaprezentowali się fani z Warszawy, którzy przybyli do Eindhoven w imponującej sile około 2000 osób. Przed meczem w holenderskie miasto opanował strach: sklepy w okolicy stadionu zostały pozamykane, wzmożone zostały siły policji. Wszystko w obawie przed wybrykami kibiców Legii.

Okazało się jednak, że przyjechali oni do Holandii w celu wsparcia drużyny w pierwszym meczu grupowym Ligi Europy. I choć Legia przegrała z gospodarzami 0:1, to jej kibice nie mają się czego wstydzić. Głośno dopingowali swój zespół przez pełne 90 minut, zupełnie zagłuszając przy tym kibiców gospodarzy, których przyszło na ten mecz zaledwie 10-11 tysięcy.

Fanów \"Wojskowych\" chwalił podczas transmisji meczu komentujący spotkanie na antenie \"Polsat Futbol\" Wojciech Kowalczyk. Były snajper klubu z ul. Łazienkowskiej był pod wrażeniem dopingu i opraw stworzonych przez kibiców. Co więcej, ich postawę docenił piłkarz PSV, Kevin Strootman.

- Przez całe spotkanie słyszałem tylko kibiców Legii. Nie tak sobie wyobrażałem mecz na własnym boisku. Naszych fanów było na stadionie bardzo mało i mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy - skrytykował miejscowych kibiców piłkarz. - To był dla zawodników gospodarzy mecz wyjazdowy - dodał dziennik \"De Telegraaf\".



Dopóki tego nie zobaczę w TVN nie uwierzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 19:30  
Cytuj
haha dobre ;)
Ja też ciągle czekam na potwierdzenie z TVN i GW że Kopernik miał racje i to Ziemia krąży wokół Słońca a nie odwrotnie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
El Banan a możesz powiedzieć co Cię tak szczególnie oburzyło w napisie Jihad Legia? Bo szczerze nie rozumiem o co w ogóle się rozchodzi? Znacie znaczenia tego słowa, czy może GW Wam powiedziała że to antysemicki skandal a Wy powtarzacie?


yhy to "Legioniści nie gęsi ... bla bla bla" co mnie oburzyło ... każdy wie kto używa słowa Jihad ... i z kim graliśmy ... wiesz co znaczy to słowo ... więc przetłumacz mi co to znaczy w połączeniu ze słowem Legia (napisanym chyba po Polsku) to tak na starcie ...

a teraz żeby nie było że odpowiadam pytaniem na pytanie to oburzyło ...mnie po raz kolejny głupota kibiców Legii ... mogę nie lubić żydów ... ale działanie na szkodę własnego klubu jest dla mnie głupotą podobna do niszczenia własnego stadionu ... a jeśli to właściciel miałby zapłacić ewentualną karę to na jego miejscu zamknąłbym "żyletę" jeśli stowarzyszenie nie wie co robią jego ludzie niech cierpią za głupotę ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 23:43  
Cytuj
Na początku wyjaśnię co słowo Jihad oznacza. Dokładnie na język polski tego przetłumaczyć się nie da ale najbliższe prawdy jest określenie "umacnianie wiary" czy też czynności dążące właśnie do pogłębienia swojej wiary. Ja Jihad Legia przetłumaczyłem sobie mniej więcej jako Fanatycy Legii.
Jeśli uważasz, że było to obraźliwe dla kibiców Hapoelu, bo zawierało słowo z kultury Islamu, to powiem Ci że właśnie kibice tego Izraelskiego klubu są bardzo propalestyńscy i przychylni kulturze arabskiej. Nikt z Hapoelu nie zrobił z tego problemu tylko my na siłę szukamy w kibicach zła.

Na koniec podrzucę Ci fragmenty oświadczenia Stowarzyszenia Kibiców Legii, które może lepiej wyjaśnią Ci całą sytuacje.


"Ten napis nikogo nie obraża. Jihad Legia miało oznaczać, że Legia to dla nas najwyższa wartość i będziemy o nią walczyć. Jeśli ktoś nas posądza o jakieś treści antysemickie, to chyba nie rozumie znaczenia tego słowa" - powiedział PAP Wiśniewski.

"Oczywiście nieprzypadkowo taki transparent pojawił się przed czwartkowym meczem. Chcieliśmy być zrozumiani przez rywali. Zresztą kibice Hapoelu są znienawidzeni w swoim kraju za sprzyjanie Arabom, bo to pierwszy klub, który zdecydował się ich zatrudnić" - podkreślił Wiśniewski.
czytaj dalej


Przedstawiciel SKLW dodał, że jeżeli Legia poniesie jakąkolwiek karę, to kibice są gotowi ponieść konsekwencje. "Nie przewiduję jednak takiej sytuacji. Nie wyobrażam sobie kary ze strony UEFA, bo nasz przekaz był jasny - Legia jest dla nas wiarą i będziemy robili wszystko, żeby ją umacniać" - zakończył Wiśniewski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
"Ten napis nikogo nie obraża. Jihad Legia miało oznaczać, że Legia to dla nas najwyższa wartość i będziemy o nią walczyć. Jeśli ktoś nas posądza o jakieś treści antysemickie, to chyba nie rozumie znaczenia tego słowa"

To w takim razie dlaczego nie zgłoszono checi pokazania tego napisu ,choc ponoc taki obowiązek istnieje. To najlepszy dowód że sami kibole nie wierza w oswiadczenia które teraz wydają. To oczywiste że to miała byc prowokacja.

A co do tłumaczeń, to idąc ich tropem można wywiesić na meczu swastyke, bo przeciez tak naprawdę jest to staroindyjski symbol o pozytywnym wydzwieku. Drużyna z Izraela mogła tez zostać przywitana uniesionymi w nazistowskim pozdrowieniu dłońmi a gdyby nieuki protestowały to wyjasniłoby sie im że to tylko salut rzymski.
Dla mnie licza sie intencje a te były jednoznacznie złe dlatego ta flaga to kolejny samobój kiboli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »