NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Czy bycie kibicem jest zle ?, Czy bycie kibicem jest zle ?
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 22:17  
Cytuj
Dekapitator Żydzi w których to niby oprawa uderzała wcale nie czują się urażeni. Więc o co Wam chodzi? Ty czujesz się urażony tym napisem? Godzi w Ciebie?
Za niedługo zaczniemy się czepiać czemu drogi są czarne. Przecież samochody jeżdżą po czarnym asfalcie. Czy to przypadkiem nie rasizm?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Paź 2011r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Na początku wyjaśnię co słowo Jihad oznacza. Dokładnie na język polski tego przetłumaczyć się nie da ale najbliższe prawdy jest określenie \"umacnianie wiary\" czy też czynności dążące właśnie do pogłębienia swojej wiary. Ja Jihad Legia przetłumaczyłem sobie mniej więcej jako Fanatycy Legii.



ten tłumacz ... (używam go od dawna i jeszcze większych błędów w nim nie znalazłem)

http://www.ling.pl/jihad

tłumaczy ...

SŁOWNIK ANGIELSKO-POLSKI EXETER - [dʒɪ`ha:d] dżihad, święta wojna, krucjata

NOWOCZESNY SLOWNIK JĘZYKA ANGIELSKIEGO - święta muzulmańska wojna, dżihad

SŁOWNIK INTERNAUTÓW - dżihad, święta wojna muzułmańska

ANGIELSKO-POLSKI SŁOWNIK RELIGIJNY - isl. dżihad; święta wojna

ty zapewne skorzystałeś z wiki umiech i według ciebie zdanie "umocnienie wiary Legia" ma sens ??

jeśli skorzystałeś z Wiki to przeczytasz coś takiego ...

"W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, nawracanie niewiernych, pokojowe propagowanie islamu, jak i wewnętrzne zmagania wyznawcy."

więc kolego umacniaj wiarę dalej ;) dla mnie to prowokacja i nic innego

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 08:54  
Cytuj
Dżihad to inaczej walka! Nie wiem dlaczego się bulwersujecie tym transparentem i dlaczego wywołuje on tak negatywne reakcje. Oprawa całego meczu była piękna.

HAMAS HAMAS JUDE ON THE GAS!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 10:03  
Cytuj
Sorry Banan ale jak Ty używasz zwykłego słownika i to jeszcze angielsko-polskiego do przetłumaczenia tak bardzo zawiłego słowa, które niesie za sobą szereg pojęć i zachowań to nie mamy o czym gadać. Ja swoją wiedzę czerpie z czegoś innego jak wikipedia i podpowiem Ci, że nawet nie z internetu.
Co do tego, że słowo i czcionka była prowokacją to przecież oczywiste. W oprawach często chodzi o to żeby przekazać coś kibicom po drugiej stronie. Tyle tylko, że ta prowokacja absolutnie nie przekroczyła żadnych granic. Powtarzam : w Izraelu nie odebrano tej oprawy jako obraźliwa, tylko jako pomysłowa !
Ale my w Stalowej chyba mamy jakąś izraelską radykalną bojówkę w osobach Banana, Andrzejka itp...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 11:08  
Cytuj
"W Koranie i muzułmańskiej tradycji dżihad oznacza wszelkie starania podejmowane w imię szerzenia i umacniania islamu: zarówno poprzez walkę zbrojną, nawracanie niewiernych, pokojowe propagowanie islamu, jak i wewnętrzne zmagania wyznawcy."

czy chcesz mi powiedzieć że to co tu pisze jest nieprawdą ?? (jeżeli masz taką wiedzę ) ... to może podasz mi źródło ;)

Zamieszki w Zielonej Górze po śmierci kibica

Po śmierci 23-letniego kibica Falubazu, który zginął potrącony przez policyjny radiowóz, w Zielonej Górze doszło do gwałtownych starć kibiców z policją. Nocne zamieszki trwały około trzech godzin, funkcjonariusze musieli użyć broni gładkolufowej. Sytuacja została już opanowana. Okoliczności wypadku bada prokuratura.

więcej

żal chłopaka ... [*]

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 13:02  
Cytuj
Prosze o nie komentowanie tego przez osobnikow typu Andrzejek el.Banan ,Dekapitator bo moim zdaniem to wiejskie chlopy co uslysza to prawda

wypowiedz jednego internauty

Szanowni Państwo Kibice!

Jestem naukowcem, zatrudnionym w jednym ze znanych polskich uniwerków. Nigdy nie myślałem, że wejdę na forum kibiców. Gdy piszę, trochę mi się trzęsą ręce. Ale – niech się dzieje co chce, napiszę!
Kibiców zawsze myliłem z dresiarzami. Takie osoby omijałem łukiem, jako głupich, bezmyślnych, nieinteligentnych itd. Ale Wasze ostatnie działania sprawiły, że wielu ludzi postanowiło – że tak powiem – Wam się przyjrzeć. Kim Wy właściwie jesteście? Staliście się bowiem "tematem dnia". Na ostatniej Radzie Wydziału, która rozpoczynała nowy rok akademicki byliście u nas głównym tematem kuluarów. Wiem, że rozmawiają o Was panie w sklepach, kobiety na targu, w hipermarketach itd. Ludzie zaczęli się interesować Wami, a tym samym Waszym stylem wypowiadania się, kpiną, satyrą, sposobem ekspresji itd. Uważam, że u zdecydowanej większości ludzi, do której ja się też zaliczam, nastąpił w tej sprawie przełom.
Nagle, ku mojemu zdumieniu, oczy przecierałem, zobaczyłem, że kibice to ludzi inteligentnych, dowcipnych, ludzie, którzy mają zasady (!!!). Oczywiście krzywią mnie wulgaryzmy, ale to, że ktoś mówi wulgarnie nie znaczy, że nie mówi do rzeczy. Odkryłem, że Wam „o coś chodzi”. A jeśli ktoś ma ideę, to staje się czytelny i stawia się go w zupełnie innym świetle. Z takimi ludźmi warto dyskutować. Myślę, że to jest główny powód zmiany poglądów na Wasz temat. Staliście się ciekawi, macie idee, macie swoje zdanie. Takie wartości zasługują na szacunek.
Podobnie jak ja, wielu innych zaczęło szukać o Was informacji. W ten sposób dowiedziałem się (to był dla mnie szok), o Waszych wspaniałych, patriotycznych oprawach meczów.
Co do stosunku do Was osób starszych i wierzących, to wiele zrobiło tutaj Radio Maryja i Telewizja Trwam, które bardzo rzetelnie i dużo pokazywały informacji o Was, cierpliwie tłumacząc o co w tym wszystkich chodzi. Wielu ludziom Wasze akcje zaczęły się kojarzyć z atmosferą strajków w latach 80-tych. O strajkujących stoczniowcach też – a pamiętam to dobrze – mówiono w telewizji, że to „bandyci” „zbiry”, „płatni zdrajcy”, „sługusy opozycji”. Czyż historia nie zatoczyła koła? Staliście się „głosem w sprawie”.
Z chęcią napisałbym więcej, ale tyle wystarczy. Może to bowiem wyglądać na prowokację.
Stałem się Waszym kibolem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 13:57  
Cytuj
akurat nie mam zamiaru ... (jak "prosiłeś)... pisząc "typu" masz na myśli osoby niezgadzającym się z tobą ... czyli oczekujesz tylko oklasków ok ja to oleje (niema co komentować) ale pisząc na forum publicznym licz się z krytyką

i taka mała rada ... chcesz poznać klimat poczytaj sobie na lokalnym podwórku http://www.stalowka.pl/ mam nadzieje że mod nie usunie linka to nie konkurencja ... umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2011r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Prosze o nie komentowanie tego przez osobnikow typu Andrzejek el.Banan ,Dekapitator bo moim zdaniem to wiejskie chlopy co uslysza to prawda
Dla mnie nawet niepismienny chłop z zapadłej wsi stoi wyżej w hierarchi społecznej niż "student" kibol wiec nijak mnie tak nie obrazisz.

CYTAT
Szanowni Państwo Kibice!

Nagle, ku mojemu zdumieniu, oczy przecierałem, zobaczyłem, że kibice to ludzi inteligentnych, dowcipnych, ludzie, którzy mają zasady (!!!). Oczywiście krzywią mnie wulgaryzmy, ale to, że ktoś mówi wulgarnie nie znaczy, że nie mówi do rzeczy. Odkryłem, że Wam „o coś chodzi”. A jeśli ktoś ma ideę, to staje się czytelny i stawia się go w zupełnie innym świetle. Z takimi ludźmi warto dyskutować.
Stałem się Waszym kibolem!

Kto zna hitorię choć troche ten wie, że wiele czarnych postaci z jej kart tez wywoływało bardzo dobre wrażenie podczas prywatnych spotkań a prawdziwe oblicze było inne.
Głownym problemem dla mnie nie sa nawet wybryki kiboli tylko fakt, że osoby które ich dokonuja nie sa pietnowane a wrecz przeciwnnie beda miały żadnego powazania jezeli nie powiedza wprost, ze Staruch i ten gosc z Lecha który opluł kobiete nie zasługuja na stanowiska i szacunek jakim srodowisko kibicowskie ich obdarza.

A w ogóle zobaczcie że obronca kiboli uzywa okreslen kibic kibol zamiennie. A tyle było krzyku ze to cos innego. Ja juz wczesniej pisalem granica jest nikła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 06:56  
Cytuj
Obrazek

Kłamstwa o wydarzeniach w Zielonej Górze

"
- W radiowozie, który jako pierwszy przyjechał na miejsce, w którym zginął kibic z Zielonej Góry, policjanci odczepili tylne tablice rejestracyjne. Obok trwały próby reanimowania chłopaka. Widziało to wielu świadków – mówi Niezależnej.pl Kajetan Hozakowski, szef stowarzyszenia „Tylko Falubaz”.

Przypomnijmy, że kibica potrącił nieoznakowany fiat Ducato, którym jechało 9 policjantów. - Zgadzam się ze stwierdzeniem, że to był nieszczęśliwy wypadek, ale zawiniony przez policjanta. Niestety, później na temat przebiegu zdarzenia kibice usłyszeli totalne brednie – mówi Hozakowski.

Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta głównego policji, plotki o odczepianiu tablic uznał w wypowiedzi dla Polskiego Radia za nieprawdziwe.

Do zdarzenia doszło w nocy, po zakończeniu oficjalnej mistrzowskiej fety. Do tego czasu kibice Falubazu wesoło i bez awantur świętowali sukces swojego klubu i całej Zielonej Góry. Święto ochraniała policja. - Ta ulica była wcześniej zamknięta, jechali nią zawodnicy na mistrzowska fetę. Ulicą szło bardzo wielu ludzi, bo właśnie skończyła się impreza – opowiada Hozakowski.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy z nieustalonej w tej chwili przyczyny znalazł się na środku ulicy. Przebiegając przez pas zieleni, prawdopodobnie chciał się przedostać na drugą stronę jezdni – tak o wydarzeniu mówił wczoraj dziennikarzom rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny.

Marek, kibic Promienia Żary, który przyjechał na mecz Falubazu, był świadkiem śmierci Krzysztofa. - Wiele samochodów pojawiało się na tej ulicy, ale wszyscy zatrzymywali się albo zwalniali. Jedynie ten radiowóz zap…ł dalej. Oni go po prostu zabili – mówi wstrząśnięty nocnymi przeżyciami.

Wymiana tablic należała do przyczyn, które sprowokowały kibiców do zamieszek. Protestują oni także przeciwko upowszechnianiu nieprawdziwych informacji na temat prób reanimacji zabitego. – Próbował go reanimować kibic, który miał uprawnienia ratownika medycznego. Potem przybył na miejsce lekarz i stwierdził zgon. Dopiero po tym, jak pojawiła się informacja, że kibic nie żyje, doszło do starć - stwierdza Hozakowski.

Kibice protestują też przeciw kuriozalnej wypowiedzi prokuratora Alfreda Staszaka dla TVN 24. Na portalu tej stacji czytamy: „6 policjantów oddało 155 strzałów z broni gładkolufowej - poinformował Staszak. Podkreślił, że strzały oddano w powietrze. - Nie mamy informacji, by ktokolwiek (z kibiców) został pokrzywdzony w wyniku strzałów – dodał”.

- Nasi koledzy mają ślady po strzałach, m.in. w brzuch i w ucho – stwierdza Hozakowski. Potwierdzają to zgodnie inni kibice wracający z mistrzowskiej fety."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 13:30  
Cytuj
Dekapitator - raz mialem zdarzenie takie ze Policjanci ztrzymali mnie za przekroczenie predkosci . dostalem mandat ale jak zobaczyli ze mam szalik Stalowki to jeden sie mnie w prost zapytal -czy czesto chodze na mecze ? Ja na to jak mam czas . jak to powiedzialem to zaczelo sie trzepanie auta i mandat byl wiekszy . jezeli bronisz tak Policji to powiem ci ze w zyciu niebralem udzialu w zadnych zamieszkach nigdy niebylem karany ale od tamtej pory nienawidze niebieskich chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 14:59  
Cytuj
Nie wiem, może ja się nie znam - ale z tego co wiem to, w Polsce nie ma takiej służby uprawnionej do używania przemocy jak "Kibice", "Kibole" - nie są one (te grupy) uprawnione także do ścigania jakichkolwiek przestępstw. Cokolwiek by się więc nie działo, tego typu działanie opisane powyżej jest przestępstwem - a za to idzie się do paki, ma zawiasy, albo płaci grzywnę. A od dochodzenia jest prokuratura, sąd, policja itp.

Ps. Prawica lubi przywoływać za wzór USA, gdyby policjant w USA nawet potrącił/zabił kibica, a reszta rzuciłaby się na niego liczba ofiar zamknęła by się w takiej jaka byłaby ilość tych chcących dochodzić sprawiedliwości na własną rękę. Może gdybyśmy przestali być romantykami, którzy akty przemocy usprawiedliwiają wątpliwym patriotyzmem, walką o sprawiedliwość itp. to jeden z drugim wiedziałby gdzie jego miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
- Zgadzam się ze stwierdzeniem, że to był nieszczęśliwy wypadek, ale zawiniony przez policjanta.

Pieszy wtargną na jezdnie w niedozwolonym miejscu ale zawinił tylko policjant. Ciekawa logika.

CYTAT
Kibice protestują też przeciw kuriozalnej wypowiedzi prokuratora Alfreda Staszaka dla TVN 24. Na portalu tej stacji czytamy: „6 policjantów oddało 155 strzałów z broni gładkolufowej - poinformował Staszak. Podkreślił, że strzały oddano w powietrze. - Nie mamy informacji, by ktokolwiek (z kibiców) został pokrzywdzony w wyniku strzałów – dodał”.

- Nasi koledzy mają ślady po strzałach, m.in. w brzuch i w ucho – stwierdza Hozakowski. Potwierdzają to zgodnie inni kibice wracający z mistrzowskiej fety."

No jezeli jest jednak kilka postrzelonych niepenetrująca amunicja osob to jak dla mnie czesciowo policja uratowała twarz. Bo jezeli młode kobiety sa masakrowane przez degeneratów a policja nie uzywa choćby gumowych kul (choc powinna strzelac z ostrych) to jest to skandal. Do czego prowadzi pobłażanie tłumowi to widzielismy w Wielkiej Brytanii.



CYTAT
Dekapitator - raz mialem zdarzenie takie ze Policjanci ztrzymali mnie za przekroczenie predkosci . dostalem mandat ale jak zobaczyli ze mam szalik Stalowki to jeden sie mnie w prost zapytal -czy czesto chodze na mecze ? Ja na to jak mam czas . jak to powiedzialem to zaczelo sie trzepanie auta i mandat byl wiekszy . jezeli bronisz tak Policji to powiem ci ze w zyciu niebralem udzialu w zadnych zamieszkach nigdy niebylem karany ale od tamtej pory nienawidze niebieskich

Pewnie policjanci mieli wczesniej do czynienia z przedstwicielami kibolskiej rasy , wiec jeżeli teraz maja uprzedzenia to normalna rzecz. Sam działasz dokładnie tak samo wiec powiniens zorzumiec że policjanci tez mają uprzedzenia i tez nie lubia kiboli pod wpływem jakichs zdarzen a nie ot tak sobie. Jak zachowuja sie kibole czy kibice wobec policji gdy sa w grupie ? Wyzwiska ,obrazanie na demonstracjach sa na porzadku dziennym pelno takich filmikow na youtube. To calkiem naturalne ze sie taki policjant odegra na innym kibicu - taka mała zemsta to bardzo ludzka rzecz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 17:04  
Cytuj
CYTAT

No jezeli jest jednak kilka postrzelonych niepenetrująca amunicja osob to jak dla mnie czesciowo policja uratowała twarz. Bo jezeli młode kobiety sa masakrowane przez degeneratów a policja nie uzywa choćby gumowych kul (choc powinna strzelac z ostrych) to jest to skandal. Do czego prowadzi pobłażanie tłumowi to widzielismy w Wielkiej Brytanii.


dokładnie ... kibole (zwolennicy PiS)... którzy zaatakowali komisariat powinni być odstrzeleni jak kaczki ... jak mam się czuć bezpieczny w Polsce skoro nawet w takiej sytuacji hołota w większości nie zostanie ukarana nawet mandatem ...

"Tóskobus" ruszył w Polskę w rytmie Koziołka Matołka

Kibice ruszyli w Polskę "Tóskobusem", by przekonywać, że nie są "strasznymi bandziorami", zbierać podpisy pod projektem zmian ustawy o imprezach masowych i zniechęcać wyborców do Platformy Obywatelskiej. Ich autobus - oprócz celowego błędu ortograficznego - wyróżnia się "smutną" wersją logo PO i towarzyszącą mu muzyką z kreskówki "Koziołek Matołek". Donald Tusk odpowiada: - Nie ma problemu kibiców, ani ich wizerunku, jest tylko problem bandytyzmu.

źródło

niech ktoś jeszcze mi powie że to nie "bojówka PiS" ... wspierani przez PiS kibole czują się coraz bardziej bezkarni ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 18:19  
Cytuj
Policja w Enschede bije spokojnych kibiców Wisły bez powodu.

http://www.youtu(...)uXKruLTM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 19:00  
Cytuj
Biedni kibice, niewinni zostali spałowani. Laska siedziała pod drzewem i bez powodu oberwała. Wiem jak się zachowują kibice, po za tym na tym filmie też widać ich zachowanie. Policjant pewnie kazał się jej wynieść a jak nie posłuchała to poszła pałka w ruch.
Zanim policjanci ruszyli z pałkami na ostro słychać jak kibice się nawołują do szturmu i któryś rzucił w policjanta butelką. Policjanci to nie idioci, są wyszkoleni. Wyczuli pismo nosem i ruszyli z pałami.
Bardzo dobrze, że ktoś taki filmik wpuścił do sieci. Wyraźnie na nim widać, że ciągle prowokowali policję. Podchodząc, dyskutując (wrzaski) i gestykulując. Ten w czarnej kurtce i okularkach to typowy przykład prowokatora. Policjant w takiej sytuacji wydaje polecenia i należy je wykonać.
Prowokowali to się doczekali pałowania. Policjanta należy słuchać, nie nauczyli kiboli nasi policjanci to nauczyli ich holenderscy.
Świetny film pokazuje jacy jesteście naprawdę. Nie wiem jaki cel miał ten filmik. Może kibole zwykłych ludzi mają za idiotów i wierzą, że wmówią ludziom iż zostali pobici za niewinność. Film pokazuje wyraźnie, że nie wykonywanie poleceń policji i jej prowokowanie kończy się pałowaniem.


To film z Zielonej Góry




Wyraźnie widać, że nasza policja się z kibolami pieści. Kibole nie wykonują poleceń a ci delikatnie ich odpychają tarczami.

Porównując te dwa filmy to holenderska policja by tych kibiców w Zielonej Górze zmasakrowała. Nasi dyskutują z kibolami a tamci wymagają i przechodzą do czynów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 06:59  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 12:05  
Cytuj
Ciekawy wpis na jednym z kibicowskich forów.

CYTAT
Czy tam ktoś pójdzie na wybory czy nie to mi to wisi, pewnie i tak ci najwięcej krzyczący kibice zagłosują na PO bo PiSu to strach się bać, za tydzień i tak Donald odpierdoli swoje expose i najebie obietnic, tym razem to pewnie zrobi z nas Szwajcarię. Wałęsa miał zrobić Japonię, Tusk już robił Irlandię teraz będzie chciał pewnie Szwajcarię albo Norwegię. A Kaczyński? co on chce? z Polski zrobić Polskę? to idiota.

Wiadomo jak jest, od miesięcy się pierdoli ile to złego partia rządząca zrobiła kibicom, że nasz i tak gówniany wizerunek został jeszcze zmieszany z gównem politycznym. Prawda jest taka, ze Donald jest zajebistym szefem "swojego" rządu i partii, nikt mu tego nie zabierze, stworzył silną (nie dobrą tylko silną) ekipę i trzęsie krajem. Ma porządną załogę Ultras, konkretną chuligankę, ekipę wyjazdową, sieć zinów wewnątrzklubowych i ogólnopolskich, wszystko na najwyższym poziomie.

Na początku jego działalności pamiętam jak ostatni piździelec siedział na spotkaniu z wielkim Władimirem:
Image
od tamtej pory go znienawidziłem, bo wkurwia mnie jak mój premier płaszczy się przed ruskim. Miejsce w szeregu trzeba znać, ale szmacić się to jest najnormalniej hańba.

Dziś boski Dionio jest już bardziej wytrawnym politykiem, już tak dupy nie daje, dziś mówi, ze pobicie policjantki to bandytyzm, dziś Donek jest twardzielem jak Bruce Willis w Szklanej pułapce. Dziś wystarczyło że huknął z TV i w Zielonej Górze wszyscy się łudzą,że śledztwo będzie uczciwe. i taki Donald zamiast ku*** martwić się, że człowiek nie żyje, chłopak który świętował Mistrza Polski, czyli coś (okazja) po czym sam bym się upierdolił jak świnia i biegał po ulicach z radości i nie chciał bym żeby mnie ktoś wtedy pierdolnął samochodem, bo w takich chwilach właśnie ta ku*** z suki powinna pilnować żeby mi się krzywda nie stała, bo od tego są takie służby, oni są od tego by dbać o nasze bezpieczeństwo a nie od tego by nas rozjeżdżać samochodami. Więc zamiast martwić się zmarłym, ten huj Tusk, dla niego ważniejsze są straty w radiowozach i jakiś kit o pobitych policjantkach (dziennikarz TVN był wczoraj w szpitalu i powiedziano mu że (tylko) jedna policjantka ma rozciętą głowę i nic jej nie grozi - Donald na konferencji powtarzał już kłamstwa prokuratora, że kurwy są dwie i w ciężkim stanie). Że o niewidzialnej taxówce osobowej nie wspomnę, która jadąc z przeciwnej strony zasłoniła chłopaka kierowcy milicyjnego busa, gdzie siedzi się wysoko. Sytuacja jak ze Słupska z Czają, gdzie Przemka pierdolnął słup trakcji trolejbusowej 10 metrów od zdarzenia, chodzący słup.

Kaczyński to jest świr i "sajko" to fakt, jak wtedy co powiedział że tam stoi ZOMO, pomyślałem ale chłop świruje, ale Kiedyś milicja rozjeżdżała manifestantów Starami a dziś chłopaczek który też manifestuje swoją wolność i szczęście to go rozjeżdża wzorowy policjant.

Chciał bym przypomnieć, że za Kaczora wprowadzono sądy 24h i mam pytanie do tych którzy traktują to jako wprowadzenie państwa milicyjnego i największy problem do PiSu, pytanie brzmi: miałeś kiedyś sprawę w 24h? Ja nie, ale przyznam, ze wolę żeby mnie zatrzymali w sobotę po meczu a w poniedziałek jestem już w domu i sprawa załatwiona. Wcześniej to trwało i człowiek tracił tylko czas a i tak wychodził z sądu z wyrokiem. Przy tym co dziś się wyrabia to te sądy to i tak jest pierdnięcie pszczółki. Dziś Staruch siedzi, Litar ma zarzuty, ludzie którzy sprzeciwili się władzy, Kielce, Białystok itd. Za Kaczora sraczkę miał lekarz wypisujący lewe zwolnienia i biorący w łapę, dupami trzęśli prokuratorzy, sędziowie, szeregowi milicjanci i urzędasy. Za Kaczora bały się typowe kurwy a za Donalda srają ze strachu kibice, zwykli ludzie itd.

Za Kaczora jak się jechało na wyjazd to najwyższy rangą pies przychodził, przedstawiał się i on był władzą w swojej ekipie psów i żaden nie zrobił nic bez jego pozwolenia. Dziś każdy pies najniższy rangą zachowuje się jak by był co najmniej komendantem, a szeregowy pies jest tylko od tego by stać, nie gadać i robić co mu każą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 12:56  
Cytuj
nie wiem "kolego" co ciekawego w tym wyczytałeś ... ale jedno jest pewne policja nie jest od tego żeby pilnować kibiców żeby im się nic nie stało a od pilnowania porządku ... ci policjanci jechali na wezwanie a koleś przechodził w miejscu niedozwolonym ... (żal chłopaka jak już wcześniej pisałem) ... świętowanie świętowaniem ale wszystko ma swoje granice a to był wypadek ... co roku jest ich tysiące (niekoniecznie z udziałem policji) ... ale nikt nie chodzi robić linczu na kierowcy ... nie atakuje posterunków policji ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 16:11  
Cytuj


Kolejna fałszywa informacja dotycząca kibiców.

Nie wiem jak wstawić żeby był filmik, tak jak u Andrzejka, więc daje tylko linkumiech


na youtube masz przycisk udostępnij, a poniżej umieść i kopiujesz to co się wyświetla po naciśnięciu umieść. Andrzejek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 17:17  
Cytuj
Ten filmik nie swiadczy zbyt dobrze o inteligencji tego kto go zmontowal usilujac na koniec cala wine zwalic na Onet ktory jest czescia ITI. Przecież na tym filmiku widac, że Onet na wstepie powołuje sie na "Zycie Warszawy". A ta gazeta nalezy do Pressbublicki ktora wydaje Rzeczpospolita oraz Uważam Rze w którym PiSuja rożne Wildsztajny i Semki wiec to pismo o profilu pro PiS-owskim. Jeżeli Zycie Warszawy to napisało jako pierwsze to do nich pretensje bo Onet po prostu wykorzystał czyjś artykuł do powstania tego newsa co jest stałą praktyką stosowana na tym serwisie. Przeciez wiadomo, że nie będą wszystkiego sprawdzac bo wtedy wszystkie wiadomosci mielibysmy po kilku dniach.
Niestety widac kibice wszedzie widza wine Tvn i innym wmawiaja ze daja sie manipulowac.
Gdybym chcial sie posłużyc sposobem rozumowania niektorych to powiedziałbym, że ten artykuł to pomysł Jarka ktory za pomoca prawicowych dziennikarzy wydajacego Zycie Wa-wy koncernu celowo podrasował newsa żeby osmieszyc przeciwników kiboli.

Dotarłem do artykułu. Wypowiada sie tam trener chłopców :
CYTAT
– Chłopcy pierwszy raz doświadczyli takiej sytuacji. Dwóch z nich się popłakało, reszta była wystraszona – przyznaje Bartłomiej Gołaszewski, trener młodych polonistów.

a to dlatego że:
CYTAT
– Krzyczeli do maluchów, że są „downami" oraz że „rodzice ich nie kochają, bo zapisali ich do Polonii". Później zaczęli rzucać za bramkę petardy. Po odpaleniu kolejnej sędzia przerwał na chwilę mecz. Poprosił trenera Legii o wpłynięcie na kibiców – mówi kierownik drużyny „Czarnych koszul".

Jak widac takze pracownicy klubu potwierdzaja niewlasciwe zachowanie kibicow nie jest to wymysł Onetu jednym słowem sprawa na mecuz nierozstrzygnieta na razie (ale żle to wyglada dla kiboli) a filmik to kłamliwa i nieudolna propanda.
Link do orignalneo tekstu. http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/635108-Kibole-dymia-dzieciom.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 18:55  
Cytuj
I znowu okazuje się, że niewinni kibole to banda matołów. Porażka na całej liniiumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 18:55  
Cytuj
Napisalbym ze to ejst totalne zezwierzecenie..ale nie chce obrazac zwierzat .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 21:30  
Cytuj
Na stronie TVN jest filmik na ktorym widac moment wybuchu petardy za bramka (no ja wiem teraz cyfrowo to mozna wszystko dorobic hehe).
http://www.tvn24.pl/-1,1719943,0,1,kibole-na-meczu-9_latkow-sedzia-przerwal-mecz,wiadomosc.html
Jednym słowem nie dosc że kibice sie zbłaźnili to jeszcze autor filmiku pokazał ,że sztuka manipulacji która sie tak niby brzydzi nie jest im obca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 21:51  
Cytuj
Też to dziś widziałem i powiem, że poziom kiboli osiągną dno. Dziwie się, że ci Kibice z Tóskobusa nic dziś nie powiedzieli. Nie potępili tych idiotów. Uważam to za cichą akceptację takich zachowań. To są ich kumple a oni nie będą występowali przeciwko kumplom.
Cały mit spokojnych, nękanych kibiców dziś upadł.

Co ciekawe sponsorem tóskobusa jest Gazeta Polska. Faktycznie PiS nie ma z tym nic wspólnego. Kibice są apolityczniumiechumiechumiech Tanio się sprzedaliumiechumiechTeraz już wiadomo za co te poręczenia Pisowców umiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2011r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »