NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
XBOX 360, kto pożyczy mi...,
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 08:39  
Cytuj
XBOX 360, kto pożyczy mi grę na tę konsolę na weekend? http://stalo(...)ytry.gif Postawię piwko jak będzie potrzebaumiech Kupiłem konsolę, ale bez żadnej gry, a bardzo chciałbym przetestować czy wszystko działa jak należy. Pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 08:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 09:38  
Cytuj
Za piwko to może znajomy ci pożyczy, w rze była wypożyczalnia, ale za wypożyczenie na dobę brali 20zł na weekend 30zł, do tego biorąc gre trzeba było wpłacić kaucję 80% wartości gry, średnio ok 120zł, jeśli oddałeś grę bez uszkodzeń oddawali kasę brali tylko za wypożyczenie. Stali klienci nie płacili kaucji. Czy wypożyczalnia istnieje nie wiem poszukaj, ale raczej nie będzie Ci się opłacało jechać i pożyczać. Jakąś konkretną gre chcesz pożyczyć ja mogę coś ew. sprzedać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 09:43  
Cytuj
Za wypożyczenie 20 zł? To powodzenia! Za 20 zł to ja mogę kupić używaną grę na Allegro (nie twierdzę że każdą, ale starsze tytuły na pewno!). Swoją drogą gdy miałem pierwszego Soniaka (jako jeden z pierwszych w Stalowej - tak tak!!) to jeździłem do Rzeszowa wymieniać gry. Teraz chcę tylko sprawdzić konsolę. No ale skoro możesz sprzedać mi jakąś grę to wyślij mi namiary co masz i za ile (tylko nie przesadź z ceną). Siema!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 17:06  
Cytuj
kliknij na pw umiech
cos znajde umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 18:57  
Cytuj
Ja mam tylko nowe gry, ze starszych to mam shifta ale grałem w nią raz czy dwa wiec też jak nowa. Na all może i kupisz coś taniego tylko pytanie czy ci to xx odczyta bo ma czule napedy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »