NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Nysa, W-wa, Żuk, Tarpan i w ogóle gł. silnik S21,
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 21:45  
Cytuj
Od paru dni z nadmiaru wolnego czasu zabrałem się za sprzątanie piwnicy, strychu oraz garażu. Wiedziałem, że pełno tam "skarbów" będzie ale nie że aż w takich ilościach......znajdowałem, znajduję i podejrzewam, że będę dalej znajdował części do wyżej wymienionych pojazdów. Jak na razie wałki rozrządu (krzywkowe) nie mylić z "korbami" niektóre w stanie trochę "utlenionym" ale niektóre przyzwoite, jeden wydaje mi się aż "dziewiczy" , ale niech będzie że "kulawe" wszystkie i do "szlifu", klosze oryginalne (całe obudowy z wyprowadzonymi przewodami) i \"plastiki\" do oświetlenia popakowane w folię z komunistycznymi papierkami wewnątrz co to i skąd, ponadto kierownice jak na razie 3 - nie wiem do czego ale niech by i do "papaja" było, elementy inst. elektrycznej, silniczki z mechanizmami do wycieraczek, ba nawet wycieraczki stare montowane podobnie jak "żabki" w karniszu, ponadto części do ciągników rolniczych, sprężarki, pompy wszelakiej maści, belki, gniazda do podłączenia węży pod olej hydrauliczny,nawet pierdoły typu pedały sprzęgła i gazu, ciężko mi to ogarnąć, z czasem posprawdzam co konkretnie do czego się nada, co działa co nie, ciągłość przewodów itd ale sam się boję co jeszcze znajdę TERAZ zadam konkretne pytanie czy jest ktoś w regionie kto potrzebuje ww. części (ewentualnie skupuje), może jakiś pasjonat, gość co wozi kapustę żukiem hehe itd, ktokolwiek, NIE NASTAWIAM SIĘ NA ZYSK byleby symbolicznie wyżej niż cena złomu - niech komuś posłuży jeśli może?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2011r. 22:42  
Cytuj
na graty do żuka znam gościa - remontuje warszawy w nisku na rzeszowskiej. co do ciągników - szukaj gością na terenie zrywu koło torów remontuje tam traktory

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »